Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
krasne pondelkove ranko prajem ;-) u nas bolo vcera krasne :-) super jarny den x-)
Odpovedať
dobre ranko babenky som deeeeeeeeet
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko zas pondeloook :-S Qietok, aj tu bolo kraaasne. Na teplomeri 16 stupnov. Sis, moc si tancila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sis, si sa dobre vytancovala =-) ;-)
Odpovedať
uzaaaaaaaaasne bolo aaaaaaaaach :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D by som si to zopakovala hned
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa tesim x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu drzim palce nech ide robotka do ruky ;-)
Odpovedať
z coho sa tesis qietok
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, ty si mala aky vikend? so skriptami?
Odpovedať
Profilova fotka
sis, sa tesim ze uz nemas depku :-D a ze si si to uzila /teda mam taky pocit ;-) /
Odpovedať
Profilova fotka
no planovala som ale musela som to prelozit o tyzdne takze tak vegetne nakup, debordelizacia, kamosky, navsteva a vcera prechadzka x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si si oddychla Qietok x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
juuuuuuuuuuj no kto by mal ked som mala takeho zlateho partaka
Odpovedať
ahojte no ako sa mi mate x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Mirka ;-) co mas nove?
Odpovedať
a asi ani nic vsetko po starom a ty mirka ako s magelikom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale v pohode dnes mam dost roboty a sama som tu pokrocila si v pripravach? priatel je uz zdravy?
Odpovedať
ani nie skor na to chvilu kaslem lebo sa iba zbytocne hadame za blbosti na ktore mame este dost casu a drahy je zatial ok no nenie to na 100% ale dajme tomu ze na 90% :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a ako v praci? mas teraz volnejsie? tak sa nehadajte, pekne postupne vsetko zvladnete ;-)
Odpovedať
v praci je to ok len mam fofry a to som rada lebo lietam a mam aspon pohyb no hej, nehadat sa myslela som si ze mame rovnaky pohlad na to co chceme na svadbe ale podla vsetkeho nie ale ja som povaha ktora si musi svoje presadit - bozu zial a tak "bojujeme" on je baran ja kozorozec obaja rohaty ;-) teraz papam preto mam cas :-p
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut hmmm, zistujem, ze mi dost chyba pohyb. v zime uz menej chodim pesi domov a okrem toho len pocas upratovania bytu :-| juj, obaja tvrdohlavy :-| v jednom ustup ty, v druhom priatel a bude pohoda ;-) ja viem, sa mi uz dobre machruje, ked mam potom :-D takto pred rokom som sa tiez hadala s kadekym
Odpovedať
opisem ti to moja mama baran - ucitelka moj drahy baran ja kozorozed moj ocino panna ten vie skrotit aj mna aj mamu ked sme v "najlepsom" ja a moja mama sa mame rady ale stale sa hadame a oco hovori ze to by sme neboli my keby sme si furt nedokazovali kto ma posledne slovo ale chvala bohu drahy pochopil ze ja mam posledne slovo vzdy :-D samozrejme nie som harpia ale co uz aj tak na konci debaty-hadky nieco zabrblem na koniec :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D nooo, ma to s vami ocino vesele my sa mame tiez s maminou radi, no pocas strednej skoly to bolo niekedy dost divoke... obidve sme Blizenci teraz, ked som sa odstahovala, mame omnoho lepsi vztah hlavne, ze uz drahy prisiel na to, ako to je :-)
Odpovedať
nic ine mu ani nezostavalo :-D mirka a co babo neplanujete? ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a lahsiu otazku nemas? :-D |-|
Odpovedať
a co je? este sa na to necitis
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirkao ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka, viac info v IP. Tiez mas vela roboty, Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja od dacu so byvam sama nemozem na vztah rodicia - dieta povedat ani 1/2 slova, netvrdim ze je dokonaly ale na 99% a to je podla mna super :-) ked sa stretne viac ludi co musi mat posledne slovo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
v podstate nic mimoriadne na praci nie je :-) takze len tie kazdodenne veci a tabulky za januar x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?