Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) zasnezene
Odpovedať
Dobré ránko! Aj u nás zasnežené... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lubka ;-) Co vas dnes caka? Mate sefov?
Odpovedať
dobre ranko ako???
Odpovedať
Profilova fotka
auto som mala rano akoze zasnezene :-D :-D :-D ale co som vstala tak prsi ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
vedlajsia kancelaria je prazdna :-D mam tu len veduceho strediska a toho zacina chytat koncomesacny pracovny zapal :-N :-N :-N
Odpovedať
Ja idem o hodinku k zubárovi a potom sa asi scvoknem...pomoooooooc..... :-S |-| ;-( ;-( ;-( čaká ma hnusná,prehnusná robota...ohľadom eurofondov... :-| :-( :-( :-( Neviem,neviem ako to stihneme,pretože to máme robiť iba my dvaja praktikanti a minulý rok sme to robili šiesti kolegovia a ledva sme to stihli... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu idete daky projekt vyrabat =-)
Odpovedať
qietocek,ešte ani neviem čo poriadne,námestník bol iba za tým druhým praktikantom,že nám prinesie podklady,že ja to budem vedieť,že som to už robila... :-| :-S a vravel mu,že toho bude strašne veľa...a keď on povie že strašne veľa,tak to bude ozaj strašne veľa ;-( ;-( :-( minule som to musela brať na víkend domov ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ja idem zubarke na Valentina. Lubka, dokedy mate termin? Qietok, spolupracujes s veducim strediska?
Odpovedať
no uzas lubi ja sa paprem s prechodovim mostikom :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tu sa asi tak rok spat vypracovala jeden projekt na erufondy... ... kopec casu, energie, namahy a penazi pre "profesionalov" co v tom vedia chodit... no a bolo z toho vekeeeeeeeeeeeeeee ...... nic ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirka,do ôsmeho to vraj máme odovzdať...predtým sme to robili asi 5 dní,ale 6 ľudí...teraz sme dvaja a víkend do toho,takže máme prakticky zajtrajšok a 5 dní budúci týždeň :-( :-| aspoň keby už aspoň tie podklady doniesol,aby som si to začala robiť kým pôjdem k zubárovi... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, nemam inu moznost som na stredisku, takze ked tu nie je riaditel ma volny priestor :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu, drzim palce ;-)
Odpovedať
qietocek,ďakujem... |-| :-)
Odpovedať
mirka,no to máš dobré s tým Valentínom... =-) :-N :-x chúďatko naše... :-|
Odpovedať
silvi,čo je to prechodový mostík? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, najhorsie, ked cloveka este aj zdrzuju :-S Qietok, uz som v obraze ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, este v decembri ma objednala na februar. Aby som nezabudla, pozdravuje vas Juli
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme ;) a ako sa ma?
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sa ma v praci trosku lepsie a dufa, ze sa jej sem-tam podari k nam prist.
Odpovedať
Profilova fotka
ze sa na nu uz moc moc tesime x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu drz sa u zubara ;-)
Odpovedať
áno,tešíme sa na Júliu ;-) ...ach jaj,ďalšie problémy sa navaľujú... :-| pomooooooc :-| ešte budem musieť niekedy ísť na úrad práce kvôli jednému tlačivu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, pevne nervy po uradoch.
Odpovedať
aku Juliu stoji mostik stoji
Odpovedať
Profilova fotka
nasu Julinku, vari si nezabudla Sis uz si dokoncila?
Odpovedať
ale kde
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?