Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
mirka aj Ty máš IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
2. krat dakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a snezi a snezi ;-)
Odpovedať
u nás je krásne,svieti slniečko x-) idem si spraviť kafíčko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko? tak tu zas dlho nebude. Vcera bolo zamracene a dnes hmla so snehom. Aspon stromy su krasne primrznute. ja som prave dopila bylinkovy caj
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo =-) pracujete? ja idem na obednu prestavku dobru chut Qietok Lubka, tebe zazelame neskor ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem uz som po :-D ale este by som si daco dala :-N :-N :-N som hrozna ja viem :-D inak vcera som si vecer robila hrianku s cesnacikom a no to udeny losos a trochu rocicovej omacky, no poviem vam bolo to mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-) hned by som si dala :-D asi si pojdem cestou z prace kupit este lososika /teraz ho maju v kauflaci v akcii/
Odpovedať
aj ja som už po obedíku ;-) dnes som bola skôr...mali sme vyprážaný syr a šampiňóny s americkými zemiakmi... x-) Vy ste mali čo?
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, domka si vyprazala syr? Ja som dnes mala cicerovu polievku s paradajkami a dusenu zeleninu s celozrnnou ryzou
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, dakujeme za slniecko x-)
Odpovedať
hehe ;-) áno mirka,včera som vypekala ;-) x-) musím ísť niečo vybaviť...čoskoro som dúfam späť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu mame krasne slniecko :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ja som mala na obed moravske vrabce, knedlu a kapusticku :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moravske vrabce? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
je v podstate vepro knedlo zelo ale... ... masko nie je pecene v kuse a potom krajane ale masko sa pecie uz nakrajane na take male hrudky /vo velkosti vrabca/
Odpovedať
Profilova fotka
hm :-N zaujimave
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.receptar.sk/index.php?ID=9...
Odpovedať
Profilova fotka
som nasla aj recept ;-) to vyssie je na link
Odpovedať
Profilova fotka
hm, uz som mrkla... vyzera to dobre
Odpovedať
Profilova fotka
ste tu este =-) ci uz balite :-D
Odpovedať
Profilova fotka
som tu, som.... kde by som bola ;-) dokedy dnes budes Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
15:30 ani o minutu viac :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hadam aj ja
Odpovedať
Profilova fotka
dnes som bez vedenia uplne tak hadam sa uz nic za tych par minut nezomelie
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu koncieva okolo 15:00 ta tu uz asi nie je, zrejme jej tie vybavovacky trvali dlhsie nez planovala ;-(
Odpovedať
máš pravdu,qietocek... :-( :-| trvalo to dlhšie ako moje plány...no nič...zajtra sa ozvem...okolo 9:00 idem k zubárovi,tak sa potom ohlásim čo a ako... na IP odpíšem zajtra,dnes už nestíham...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kto ste este tu mavajte sa krasne x-) x-) x-) ja koncim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
OK ekolu :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
pa Lubka a Qietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?