Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
chapeme, Qietok ;-) nevadiii
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa ja dalej cislam venovat bo termin uz horiet zacina :-p
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi co? zrejme mi niekto na kably stoji....
Odpovedať
Profilova fotka
nevadi, ze pises jak hotentot, ako si napisala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-) dakujem za vysvetlenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa lucim idem makat a dufam ze to do 15:30 stihnem
Odpovedať
Profilova fotka
pa pa zajtra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa Qietok dufam, ze tu bude zajtra rusnejsie
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krasky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zas mam toto forum hneva ]-( ]-( ]-( nechce mi odoslat prispevok :-( :-( :-( no snad som mu presla cez rozum "dobre ranko ;-) "
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko Qietok ;-) Ako si dnes na tom s robotkou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte krásky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja a robota :-N :-N :-N som lemra leniva, nic sa mi nchce |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
idem pozapisovat vcerajsiu postu co som nestihla a to som tu bola do 16:00, posledny krat prekontrolovat rocne vykazy, dat ich do posty a potom sa zacnem venovat evidencii za rok 2007 /ono sa to ma viest priebezne ale ... :-D :-D :-D nebol cas :-D :-D /
Odpovedať
Profilova fotka
]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
stale ma hadze na prvu stranu ]-( ]-( ]-( pracujete?
Odpovedať
...tvárim sa tak...hehe :-p :-D veľa ľudí mi pendluje cez kancel a cítim sa ako sekretárka... :-N :-D :-D :-D odpovedám na otázky a odkazujem odkazy :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lubka ;-) Qietok, aj ano, ale mala som tu konatela. U nas cez noc zas nasnezilo - trosku poprasilo. Ako je u vas?
Odpovedať
...a ešte tlačím(samozrejme cez moju tlačiareň... 8-( ) a fotím... včera som pre zmenu robila figuratku na správe :-| ...keď trebalo krokovať tak sa ma pýtali koľko cm má môj meter :-S ]-( 8-) :-p :-D :-D :-D chichi...
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, co ste merali?
Odpovedať
Profilova fotka
tu po snehu ani ani chyru ani slychu ale vcera sme mali kraaaaaaaaaaaaasne jarny dnicek x-) x-) x-)
Odpovedať
tu je iba taký poprašok,no to je sneh čos a udržal od nedele...bola tu riadna fujavica...sme boli radi že sme došli od babky domov...celá cesta bola desná :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu mas uz plesajuce fotecky =-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tu sa vikendovy sneh vcera roztopil a teraz je dalsi. Vcera krasne svietilo slniecko.
Odpovedať
qietocek...ešte nemám :-( :-| písala som sestre nech mi pošle,ale asi mala veľa učenia alebo čo... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
a ako to vyzera s odchodom na spravu na dedinu, ekolu uz vies nieco viac
Odpovedať
qietocek...od utorka začínam dochádzať... :-( :-| takže si budem s vami môcť popísať iba v pondelky... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj, zas nas tu bude menej :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nam tu bude smutno ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?