Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-) damy ako ste plesali :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam tu dake pisacky... ukazem sa hned ked bude moct
Odpovedať
dobre rano baby ide vam isq????
Odpovedať
uzz je to ok
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Qietok a Silvinka ;-) Qietok, celkom fajn bolo na plese, len uz som zazila aj lepsiu kapelu :-| Sis, bezi, bezi ;-) Tiez mam robotku a je tu ranny frmol, tak sa priebezne ozvem :-)
Odpovedať
veru veru bezi inak baby mala som 100 sponiek v sobotu vo vlasoch
Odpovedať
Krásny dník želám ;-) ...tiež mám dosť robotky tak sa ozvem iba tak sporadicky... silvi,Ty si sa ako zabávala v sobotu? =-) mirka,mám podobný pocit z plesu...že zažila som aj lepšiu kapelu 8-( |-| :-p :-D ale inak sme sa riadne vyšantili a bolo to skôr ako dedinská zábava a nie ako ples :-x
Odpovedať
mas ip lubi
Odpovedať
...máme iba pár fotiek pretože sme zabudli foťák a na sestrinom čoskoro došli baterky,takže sme sa vyfotili iba pri stole... :-N ale keď mi ich pošle mailikom,tak vám ich ukážem ak budete chcieť... ;-)
Odpovedať
jasne ze budeme
Odpovedať
a neboli sme jediné s krátkymi šatami ;-) x-) aspoň sa nám fajn tancovalo,keďže hrali skoro stále iba ľudovky :-N :-D
Odpovedať
parada
Odpovedať
Článok sa načítava...
hej paráda,silvi ;-) hehe :-N :-D no začínam pociťovať svalovku...a otlaky na nohách :-|
Odpovedať
aj ja na zadku z toho sedenia
Odpovedať
:-( chúďatko... bežím na poradu :-p 8-(
Odpovedať
:-p :-p :-p pa
Odpovedať
Profilova fotka
a co sis, ty si sa nevytancovala :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) tak mne svalovica nehrozi, lebo sme na moj vkus tancovali dost malo. Ani otlaky nemaaam. :-) Lubka, nasa kapela zahrala iba 1 kolo ludoviek :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala v sobotu taku depku, ze sedim doma sama :-( :-( :-( tak mi to prislo luto ked som videla nahodenu kamosku aj s manzelom ;-(
Odpovedať
no už mám po radosti... :-p idem dnes do terénu...ešte neviem o ktorej,ale majú ma prísť zavolať... |-| :-N qietocek...nabudúce si nenechaj újsť žiadnu príležitosť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a to mam ist na ples sama?
Odpovedať
s kamošmi,kolegami a tak...s partiou... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sak uvidim o rok, ale ked to uz je vsetko poparene a co sme same tak sme len baby... nasi slobodni kamarati su rozlezeny po Europe... ... ale to mozno bola aj depka z nic nerobenia, po dlhom case som mala volnu sobotu /ucit sa zacinam az dnes/ tak zrazu neviem co so sebou :-| :-| :-|
Odpovedať
nuz ja som sa na svadbe strasne nudila nevadi ale aspon ze v sobotu idwm plesat
Odpovedať
majte sa krásne žienky,dnes tu už nebudem...papa :-)
Odpovedať
pa :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
kde ste kto
Odpovedať
Profilova fotka
tady tady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja pracujeeeeeeeem :-N :-N :-N snazim sa depku zahnat makanim :-D dost bolo cez vikend nicnerobenia ta z nudy depka drapsne ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pisem jak hotentot ale uz mi z tych cisel a tabuliek sibe
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?