Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, potvrdili prijem a zatial nevolali ze by bol problem
Odpovedať
no uz mam viac menej vsetko porobene, sefstvo tu nie je..tak mam klud 8-) 8-) 8-) tak som si povedala ze vas idem konecne navstivit ;-) :-) :-) :-) Co mate nove babenky??? Ja ani nic..teda zajtra oslavujeme draheho narodky..vo stvrtok mal 25 rokov.. a este sme spolu ani neboli, lebo az dnes sa vratil z Nemecka... x-) x-) x-) tak idem dnes robit jeho milovanu piskotovo, smotanovo, slahackovu tortu s ovocim.. Svokra mu dala urobit tortu kamiona.. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julia ako sa mas? este stale tam mas tak vela sefov :-N =-) ?
Odpovedať
Profilova fotka
tak nech oslava dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, tak je to bez problemov Juli, pekne od teba, ze si na nas nezabudla x-) ;-) Hmmm, tvoj drahy bude riadne sladucky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem sa tvarit ze pracujem, seftvo sa vracia
Odpovedať
Uz ostali len 2 sefovia..3 to uz vzdal.. :-D :-D :-D :-D Ale je to tu take divne...ten nas stary sef bol super...tento novy je taky divny..este stale neviem pod ktoreho budem patrit, ci pod obchodneho alebo vykonneho je to ako u debilov... :-S :-S :-S Dakujem quietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juli, a naslinka?
Odpovedať
Tá sem uz vôbec nechodieva...zaciatkom juna rodi...takze uz sem vobec nechodi a nemam to stastie na nu natrafit ani v meste, nech sa pokocham.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sme na tom podobne ja som akoze prava ruka generalneho takze nemam nedzi clanok vedenia /ako obchodny ci ekonomicky riaditel/ ale veduci strediska tvrdi ze som na jeho stredisku takze patrim aj pod neho hoc organizacny pavuk hovori nieco ine ... obaja spadame priamo pod generala :-D
Odpovedať
quietok, tak to sme na tom fakt rovnako.... :-D :-D :-D A to ako keby nestacilo, pretoze ja asistujem aj celemu obchodnemu tímu - 6 obchodakov + 1 key accounka... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to ze mam svoju agengu a na dverach napis "personalne oddelenie" a denne sa mi tu otoci aj 10 ludi co chcu peciatku pre urad prace ze si hladaju zamestnanie /sme asi druha firma v smere ciganska kolonia - mesto/ to netrapi nikoho, sak to sa same robi :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
=-) dokedy pracujete? dufam, ze Lubka sa este vrati
Odpovedať
Profilova fotka
pracuejete =-) sak to tolko neprehanajte ved je piatok :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sme sa strafili mirka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja do 15:30 a potom chcem ist do kupelov s kolegynou
Odpovedať
Profilova fotka
sem-tam sa podari Qietok :-D treba temu nahodit
Odpovedať
Profilova fotka
u nas je tak kraaaasne :-) najradsej by som uz sla domkov
Odpovedať
Profilova fotka
co ides varit na vikend? /na plany sa nepytam :-D /
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu je pekne slniecko normalne sa tesim do bazena :-D to bude romantikos zapad slnka v bazene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooooooooo ekoluuuuuuuuuuuuuu este obedujes =-)
Odpovedať
ahojte tak som tu zase na chvilku dnes som doma mala som ist k zubarke ale ked som zbadala kolko tam je ludi nechcelo sa mi cakat Boli sme kukat obrucky nasli sme si ale ta cena mame ratat okolo 8-9000 co uz su aj lacnejsie ale nie pekne a ja to budem nosit cely zivot tak nech to vyzera no nie akusim najst obrazok a dam si ho do albumu ake sme si vybrali
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D plany som uz prezradila, tak hadam bude fajn x-) plany na varenie boli vselijake: paprikas zo zelenej fazulky alebo halusky so syrom, no nakoniec bude asi gulas, aby bol aj na nedelu bez roboty
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja mam na zajtra slugeny gulas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mirkao ;) to je cena za jednu ci za obe =-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi ma Lubka robotu, 2 hodiny nebyva na obede ahoj, Mirka ;-) jasne, ked sa vam pacia :-) hlavne, aby vydrzali dlho pekne
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze za obe, nie? to ma ani nenapadlo spytat sa Qietok, u rodicov?
Odpovedať
Profilova fotka
jj u mamky :-) ekolu pisala okole 13:00 ze ide papat
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som na predchadzajucu stranu, 12:28 pisala, ze ide na obed
Odpovedať
Profilova fotka
sa ospravedlnujem za "trapnu" otazku ale ked vo fore citam kolko su ochotne niektore nevesty dat za nieco co je podla mna totalna hovadina... a o cene obrucok skutocne prehlad nemam, momentalne riesim veci ako cena benzinu, skusku v skole a prerabka sestrinho bytu, takze sa dokonale orientujem v cenach nabytku, kuchyn, baterie, vodovodnych trubiek a do zeleziarstva chodim jak na klavir ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?