Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa tesim ;-) uz tu mam jedno pomeninove lizatko :-D
Odpovedať
jj sem sem s pinakoladou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
akosi som vas nestihla :-( mala som prave robotu
Odpovedať
ej bistu ale je ti ticho
Odpovedať
Profilova fotka
uuuplne
Odpovedať
kukuk! x-) nalievááááááám...ťahajte ;-) mám síce námestníka za dverami,dúfam,že mi tu teraz nevpáli =-) :-N
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D ekolu sak mas narodky mohol by brat ohlad na to
Odpovedať
noooo...to by mohol... :-N rozmýšľam čo mi treba kúpiť dnes na chlebíčky...prídu svokrovci blahoželať...no neviem ako to budem všetko stíhať...a ešte troška poupratovať... :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
a ake planujes chlebicky :-) klasika ci nieco netradicne?
Odpovedať
iba obyčajné :-) ...niet času sa bavkať... :-N ešte musím zbehnúť po práci do obchodu...manželík končí o hodinu neskôr ako ja,takže si musím pohnúť...bežím na obedík...potom sa ozvem ak ma námestník nezavalí robotou...pa!
Odpovedať
pa
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ;-) ja len ze ja rada vymyslam :-D tak som kupila 3jo pomazanok /nebol cas doma miesat :-N / a na to nakrajala farebnu papriku, redkovku, olivu a rozne nakrajany syr a malo to uspech a hlavne nebolo s tym tolko prace ako s klasikou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
klop klop klop je tu niektor =-) :-D
Odpovedať
áno qietocek... ach,môj manželík príde asi až o piatej :-( a svokrovci o šiestej...takže by som mala všetko v pohode postíhať...možno bude aj pudinček :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aspirujes na rad "Zlatej varesky" x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sikulka si :-) mne sa tak nic nechce, uz sa tesim domov jak sa hodim do postele, vypnem mobil a budem |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja pudig moc nemusim ja som skor na slane
Odpovedať
hehe,qietocek...aj ja by som chcela ;-) :-D dneska už nieje tak pekne ako včera...a mám troška svalovku od včerajšej prechádzky...ktovie koľko km sme prešli :-N vrátili sme sa potme... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no od ramantikos prechadzky dakedy aj nohy bolia :-D
Odpovedať
och baby caute tak zajtra ja prcham za segrou do mesta na nakup
Odpovedať
Profilova fotka
tak papa a dobre nakupte a vela neminte :-D
Odpovedať
a koľko olova sme sa nadýchali :-p :-D :-D :-D šli sme síce do lesa,ale museli sme sa tam dostať okolo cesty...bleee :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
maj sa Sis Lubka, dnes slniecko prislo aj k nam na chvilku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu o slniecku mozme len snivat :-N a prave zacalo nieco padat zrejme dazd so snehom
Odpovedať
u nás je celý deň pod mrakom...inak ja už mám dnes na sebe darček x-) to sako od manželíka,no po práci mi ho zabalí a dá ako nové :-p :-D :-D :-D potrebovala som dnes byť v práci slušne oblečená...a nakoniec som v žiadnej komisii ani nebola... :-| námestník ma nezavolal...a ešte včera na porade vravel že ma bude potrebovať... :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, uz mieri k vam. Tu kratko prsalo okolo obeda.
Odpovedať
Profilova fotka
co sme mieri :-N slnko :-D ci dazd :-N
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko, Qietok ;-) tu na dnes skoncilo svoju ulohu Lubka :-D :-D riadne tam zmatkuju u vas
Odpovedať
Profilova fotka
tak aspom si dnes bola za damu ;-)
Odpovedať
áno bola...ako manželík povedal,no a čo že ma nezavolali,veď mám aj tak dôvod byť pekne oblečená...som predsa oslávenkyňa... ;-) ibaže to v práci nikto netuší :-N |-| :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?