Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
jj kratke sa daju kedy ides ja idem 2.2 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja som na plese nebola, ale myslim, ze podla etikety sa kratke saty nehodia. Sice, ide o to, na akej urovni bude ples.
Odpovedať
ja milujem dlhe saty
Odpovedať
Profilova fotka
ja neviem ale ked ma spolocenska akcia v nazve ples mne uplne samozrejme nabene dlha sukna, roba a nahodeny chlap x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja len dlheeee naposledy som mala minisuknu asi v polovici ZS :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na ples zda sa mi to take rozpravkoveeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
podla mna by mal byt rozdiel minimalne v obleceni, uroven stolvania a zabavy na plese by mala byt podla mna vyssia ako na zabave ved aj na pozvanke inak vynikne ples polovnikov ako len na plagate oznamena polovnicka zabava
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak, Qietok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mna kamoska volala na ples /ze sak ved tam nebudem sama :-N :-N :-N / ale ked nemam s kym ist...
Odpovedať
silvi,idem 26.1. Bude to iba taký ples na dedine u babky...tak ešte asi zbehnem k našim na sídlisko pozrieť aké mi tam ostali v skrini :-N :-p aby ma tam celá dedina nepoohovárala...iba preto som sa pýtala,že keď som chodila na plesy na výške tak ženy prišli v kadečom...hehe :-N :-D raz sa mi tam dokonca stalo,že sa zvýšil niekomu lístok na ples a len tak na poslednú chvíľu ma zavolali a nič som na intráku nemala...tak ma baby poobliekali do toho čo mali...sukňu,blúzku,sandálky...cheche...ale to bol ozaj iba taký vysokoškolský ples ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ekolu ale na dedinsky reprezentacny ples by si si mala inu robu zaobstrat nech te neodzubava cele dzedzina ze panicka z mesta nevie co sa patri :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, a k to poriada ples? Na dedinsky by to mozno slo - ved to asi nebude ziaden reprezentacny ples. A nechces si nejake pozicat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Každý rok tam robia plesy,žiadne nóbl...skôr ako dedinská svadba bez nevesty... :-p :-D hrá živá hudba...požičiavať si nechcem...mám ešte bordové šaty z promócií,no chcela som troška zmenu...tie bordové som nosila všade... :-N :-p :-D ale nevadí...šak tam ma aj tak už nikto nepozná...akurát že budem mať ďalšie fotky v bordových...hehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vezmi zelene a bude. Ja som si raz na dedinsku zabavu zobrala cierne dlhe saty a potom som nestihala zasnut, v com vselicom ti ludia (zenske) neprisli :-. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu pokial je to dedinska fasiangova zabava tak kludne zelene ;-)
Odpovedať
ber si zelene na dedinsku zabavu prosim ta aj tak budes najkrasia
Odpovedať
Profilova fotka
za chvilku idem na obedik dobru chut vsetkym hladoskam
Odpovedať
oooo...ďakujem...silvi,ja dnes budem červená ako paradajka :-N mirka,tak nejak...na dedine to asi až tak neberú...my sme sa minulý rok so švagrinou strašne napučili od smiechu z niektorých žien...chceli byť extravagantné a keďže tam majú jednu kaderníčku v dedine,tak mali skoro každá takú divotvornú sieťku na hlave...sme sa nemohli narehotať ;-) :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ekolu :-D :-D papkate, papkate? =-)
Odpovedať
ja uz som po
Odpovedať
eštelen idem na obedík,mirka...no nikto nepísal :-( :-| čo si mala fajnového? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme papkali dala som si bryndzove pirohy so smotanou, slaninkou a cibulkou - maju dni slovenskej kuchyne a zemiakovu polievku Vy co mate, Lubka? Varila si?
Odpovedať
och jooooooooooooooj nech uz je ples!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
mňam,mirka! ja som spravila zeleninové rizotko s hubami...no manželík bol u svokrovcov,tak darmo im vravel že varím...doniesol kapustu s mäskom a zemiaky+polievku... :-N |-| neviem kedy to všetko pojeme...dnes sme mali v pláne ísť na pizzu :-S keď máme to výročie...a zajtra mi prídu blahoželať naši,aj brat s manželkou tak som chcela robiť divinu...aspoň mohla svokra zavolať,nech nevarím :-S
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm :-S tiez nemam rada, ked svokra vela nabali a potom neviem, co s tym ked sme sli od nej na Novy rok, trochu sme sa o tom pohadali Vydrz, Sis, vydrz
Odpovedať
hmm :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
... urcite to bude stat za to ;-)
Odpovedať
ešte pracujete?dnes som šla neskôr na obedík,lebo manželík mal poradu... :-| a ja trubka som si nevzala dáždnik a po ceste ma chytil dážď :-( ...som kučierka ;-) x-) ale mne sa to páči x-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasneee aj u nas prsiii a chvilami dost
Odpovedať
a na víkendík čo plánujete? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?