Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
tu lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vazne? mame tu navstevu z PD a vravi, ze je tam pekne
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu zacalo liat cca 7:30... ale v meste moze byt uplne inak... uz sa viac krat stalo ze v meste krasne slniecko a tu nasnezene fujavica...
Odpovedať
to je hrozné písať na takejto šunke :-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
aha, vtedy uz bol na ceste
Odpovedať
Ahojte babenky.. :-) :-) :-) aj u nás leje....a ja som si rano poctivo žehlila vlasy (prvy krat som testovala zehlicku co som dostala od draheho na vianoce) a nechcelo sa mi vytahovat dazdnik tak sa mi trochu povytacali svinuchy.... Inak co mate nove zienky???? ja ani nic...teda okrem toho ze dnes konecne dojde drahy..od pondelka bol v Nemecku.. x-) x-)
Odpovedať
ekolu bud rada ze mas daku šunku inak by si nam chybala
Odpovedať
Ahooooj juli x-) Ďakujem,silvi :-N ;-) :-) ...takže sa nehnevajte ak by som písala odveci...kým ten stroj niečo spracuje,tak vy ste už za horami za dolami :-p :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj julia ;) k tej zehlicke, ja ked si zehlim tak si pod to davam taka mliecko, jednak sa vlasy vo vlhkom prostredi hned nezvlnia a aj ich to chrani pred zehlickou
Odpovedať
lubi ja som rada ze si tu aj ked mas traxlu
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, asponze si tu s nami ;-) Ahoj, Juli ;-) Akosi s vami nestiham zienky, mozno ma zatial zastupi Julia
Odpovedať
idem si spraviť kávičku...už tečie celkom schopná voda :-N :-p ďakujem vám...budem sa červenať... |-| :-N :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
len sa cervenaj isto ti to pristane k vlasom
Odpovedať
silvi x-) ;-) :-N :-N :-N hanbiiiim saaaaa :-N :-N :-N chcela som si polepiť plagátiky po kancli a nemám nožnice :-( doniesla som si staré kalendáre,no bolo by ich treba obstrihnúť...kolegovci zmizli ktovie kde,neviem nikoho nájsť :-S ani teta od ktorej sa fasujú kancelárske potreby tu nieje :-| škoda...som sa tešila ako si skrášlim kanclík... x-) hádam sa vrátia...
Odpovedať
Profilova fotka
ekoku :-) posielam slamkovodom tie noznice, snad sa neupcha :-D :-D :-D hodim tam aj lepidlo a pasku =-) x-) x-) x-)
Odpovedať
qietocek, si strašne zlatá...hehe :-D :-D :-D ďakujem... včera sme boli vybrať darček pre mňa k narodkám a viete čo som objavila?Sako maslovej farby zlacnené z 1000 Sk na 200 Sk...celkom dobrá kúpa,nie? x-) Už nech je jar aby som ho mohla nosiť ;-) x-) x-) nemám príliš rada elegantné oblečenie,no to sako je také špotrové akurát k rifliam x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je super kupa ;)
Odpovedať
poraďte mi ako sa dá slovo "túžba" nahradiť iným slovom toho istého významu? =-) :-N
Odpovedať
Quietok ja tiez pouzivam mliecko to kriklavo ruzove z lorelu na zehlenie.....ale asi som si ho dala malo.. :-D :-D :-D Slovo túžba inak - ty brdo ja neviem veru...chtíč, ale to je po česky...nemôže byť ťúžit - priať, želať???
Odpovedať
hmmm...juli...chcela by som to ako podstatné meno a prianie alebo želanie mi do vety nesedí...kašlite na to... ;-) ja tu len tak haluzím...chcela som dať manželíkovi básničku k výročiu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
túžiť, chcieť, bažiť a nasla som ... http://slovnik.dovrecka.sk/vyhladavan...
Odpovedať
ahojte zase som tu iba na skok tak vas aspon pozdravim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooj mirkao ;-)
Odpovedať
ďakujem vám obom krásne x-) ...no rozhodla som sa že tam nechám tú pôvodnú túžbu... :-N totiž v tej básni sa mi to vyskytne 2x,ale asi to najlepšie vystihuje podstatu...(Túžba nezištne ho ľúbiť a žiť iba pre neho... ;-) ...našla som tú báseň ešte z obdobia keď sme sa len spoznávali...tak som ju oprášila a dnes mu ju dám...ešte ju nikto nikdy nečítal... :-N som zvedavá ako zareaguje :-p
Odpovedať
ako sa mi mate ??? :-)
Odpovedať
ahojko mirka...celkom fajn... ;-) celý deň tu niečo vymýšľam a pritom by som mala pracovať,no využívam chvíle,že tu niesú kolegovci :-N :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vobec nestiham reagovat na vase prispevky bola som rozbehana, ale uz to bude lepsie Ahoj, Mirka ;-) ty sa ako mas? Lubka, perfektny nakup x-) Ja zhanam pre seba nohavice, ale vobec sa nedari :-(
Odpovedať
boli ste už niekedy na plese v krátkych šatách?nebude to blbé ak pôjdem v tých zelených čo som mala ako popolnočné? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ups, tak na plese som este nebola ale kratke saty si predstavit neviem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
proste ples a kratke saty mi dokopy nejdu :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?