Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
som zvedava, ci sa LUbka zajtra ozve
Odpovedať
Profilova fotka
to som aj ja :-D dnes ju zmohol bud obed alebo sefino ked sa uz neukazala
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tak nejako :-D tozvie, ci sa niekedy k nam niekto pripoji
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj a kici menila zamestnanie? viem len od teba a nepamtam si ze kedy to pisala
Odpovedať
Profilova fotka
ano, zauca sa na novom posobisti
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime ci nezacneme trpiet samomluvou :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ak nezmiznem ja, tak hadam nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pomalicky sa lucim maj sa pekne, Qietok
Odpovedať
Profilova fotka
papa miruska ;-) aj ja to tu uz pomaly balim :-D :-D :-D
Odpovedať
babiky!!! x-) neuveríte čo sa stalo... x-) x-) x-) síce mi vzali komp,keď som došla z obedíku,aledoniesli mi už aj nový...teda nový ako nový :-N ...ale je môj pod mojím menom a mám aj svoju adresu a heslo...jupiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) dokonca mám aj záložný zdroj...asi sa zbláznim od radosti...ani sa mi domov nechce ísť :-N :-D :-D :-D šéf sa tu aj ukázal ale mal iné starosti,tak sme to odložili na pondelok... qietocek...ja som to všetko brala ako srandu... ;-) to na predošlej strane,tak nevymýšľaj...cheche... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, hoci sa ponhlam domov, ostaneme si tu s tebou od radosti pisat :-) jupiiiii hip hip huraaaa
Odpovedať
:-D :-D :-D mirka...chichi...som rada že zdieľaš so mnou radosť...si ma mala vidieť ako som sa smutne pozerala keď mi brali počítač...vôbec som netušila že mi prinesú iný... =-) :-N :-D ale reči aj na porade boli také,že praktikantom nič netreba... :-N :-x
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super prekvapko x-) asi ta uz neberu ako praktikanta :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa ozaj lucim, aby som stihla bus tesim sa na vas zajtra ;-)
Odpovedať
ale ešte nestihli všetko poprepisovať,takže mám pri svojej adrese napísané že som "majster skladov MTZ" :-D :-D :-D .....po ňom som zdedila počítač...to je haluz,keď to niekto prečíta tak sa popučí... ;-)
Odpovedať
aj ja sa lúčim...strašne pomaly mi ťahá net,tak kým niečo napíšem už na stránke nikoho nebude... :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) ekolu aj ja sa moc moc moc tesim ze mas "novy" PC :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a dobre ranko ;-) som zabudla
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko Qietok ;-)
Odpovedať
Dobré ránko aj vám x-) strááášne pomaly pracuje ten komp... :-|
Odpovedať
dneska máme s manželíkom 5 mesiacov od svadby x-) x-) x-) bude romantika ;-) :-N x-)
Odpovedať
no dobre ranko
Odpovedať
ahoj silvi...ja mám šunkový komp x-) :-D :-D :-D ale mám ho,mám... :-D :-D :-D
Odpovedať
paraaaaaaaaaaada a ja som vcera odovzdala uzavierkuuu ako sa mi dnes krrrraaaaaaasne spalo
Odpovedať
;-) to je dobre...ja som sa v noci budila...stále som v sne niekam cestovala a nestíhala na vlak,potom bus a tak...a pritom boli 3 hod. v noci... :-| :-( som z toho nevyspatá...chcela som si spraviť aspoň kafíčko,no včera sme mali odstavenú vodu v práci a tečie ešte taká hrdzavá... 8-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Lubka a Sis ;-) Sis, uz budes mat viac casu na nas x-) Lubka, aj mne sa dnes zle spalo :-|
Odpovedať
mirka,aj Ty si v sne cestovala? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak toja som konecne spala ja babo zaspala som hned po velmi krehkych vztahoch a pred 22:00 som sa presunula do postielky x-) a buvalaaaaaaaaaaaaaaaaaa |-| |-| |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, Lubka, ale som sa casto budila a nemohla som zaspat Tak si si dobre oddychla, Qietok
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, ake mate pocasicko?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?