Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
no to nieje zlý nápad to rizotko... x-) dávno sme nemali :-) qietocek,tak to máš dobre prehádzané...a vládzeš ráno vstať? =-) ja som sa v noci o tretej strhla,že som zaspala do práce a keď som pozrela na hodinky,tak sa mi taaaaak sladučko zaspalo,že koľko mám ešte času do vstávania :-N :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som si o 2:30 povedala ze musim do postele, ale dhlo som sa prehadzovala ]-( ]-( ]-( a vstavanie :-N nechcelo sa mi presne tak isto ako ked fungujem normalne |-|
Odpovedať
boli ste už na obede?mne tak brutálne škvrka v bruchu..... :-( :-| a zjedla som jabko,tak teraz ešte viac :-N :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano uz som v novi navarene popapala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a este sa mi usiel aj kusok pizze x-) x-) x-)
Odpovedať
qietocek...kde? :-N a čo si si včera...teda dnes navarila? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja dnes nejdem na obed Qietok, keby som bola vedela, zavolam ti v noci. Tiez som bola tak dlho hore... teda nie az do dnes.
Odpovedať
máš tak veľa práce,mirka? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu - kde pizza? kolegynka ponukla :-D robila som zatocene kuracie prsia so syrom a kapiou - prduko oprazene a potom dodusene a ryzu
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeej ako sme sa stretli :-D :-D :-D 12:03
Odpovedať
nie,qietocek...pýtala som sa kde na ten výraz predtým... :-D :-D :-D ... "v novi navarene" :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-D :-D :-D preklep :-D :-D :-D ... v noci ....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Lubka, teraz ani nie, uz som popisala Tiez som dlho nechapala "v novi" - asi to malo byt v NOCI :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak som bola pomalsia :-S
Odpovedať
dobre si sa trafila mirka ;-) :-) mne by to doteraz nezakapčalo :-D :-D :-D rozmýšľala som nad nejakým miestom kde to mohla qietocek zjesť...či náhodou nejaká miestnosť na obed sa nevolá novi :-N |-| :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pre mirku_mt :-D tie moje preklepy budu zrejme nasledkom "novneho" nespania :-D :-D :-D a pre ekolu :-D tie moje preklepy budu zrejme nasledkom nocneho nespania :-D :-D :-D
Odpovedať
a moje myslenie asi bude následkom hladu... :-p ;-) :-D :-D :-D ...idem na obedík...
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu dufam, ze si sa neurazila :-N to som urcite nechcela |-| ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut ekolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok :-D :-D Som rozcvicena, lebo sme dnes s kolegynou lustili jeden rukopis a niekedy to bolo fakt tazke doplnit spravne pismenka
Odpovedať
Profilova fotka
ja som raz lustila jeden rukopis a nevedela za ten svet vykoumat ze ako je to meno spravne... ... citujem "Adnrášy"
Odpovedať
Profilova fotka
to je spravna verzia?
Odpovedať
Profilova fotka
no netusim ale tak to bolo rukou napisane... nakoniec sme to uzavreli tak, ze to asi mal byt Andrászi resp. Andráši ale uz si napamatam ze co sme "prepisali" do PC ale zrejme sme sa trafili ked sa to nevratilo spat
Odpovedať
Profilova fotka
aha, ty ani nevies, ako ma byt :-N My sme volali tomu, co to pisal, aby nam rozlustil niektore zahada
Odpovedať
Profilova fotka
to bola daka zapisnica ci co to bolo, bolo to uz davnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
... zahady hmhm co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
zakladam, vyrabam a triedim zmluvy na zamestnanecke mobilne telefony
Odpovedať
Profilova fotka
este si tu Qietok?
Odpovedať
Profilova fotka
jj :-) som ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?