Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
a uz mame prvu 100vku ;-) ;-) ;-) co ma dens caka? - posta od vcera... - dnes som tu sama tak by mal klud a asi by som to mala vyuzit na dokoncenie rocnych tabuliek a po praci by som malia ist na navstevu pozriet kamosku a jej 1/2 rocneho valibuka ;)
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze sa tu ekolu dnes ukaze a ze popismenkuje ako vcera dopadla s tym tykanim :-)
Odpovedať
ahojte babuľky! x-) PC som v kancli ešte našla ;-) qietocek,s tým tykaním to napokon zas nijak nedopadlo,pretože sa nový kolega nenápadne vytratil ešte predtým ako som k nim prišla do kancla :-x |-| :-N :-D :-D :-D ...ale predstavte si,že keď som k nim došla,niečo sa mi tam nevidelo... =-) 8-( nový praktikant už má nový počítač!!! :-S ]-( a mne idú vziať...super,čo???tak prinajhoršom ho budem otravovať a písať vám od neho...nech si nemyslí!!! ]-( ]-( ]-( :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kraaasna 100vecka :-) x-) tak mas celkom pohodicku tiez som zvedava, ako Lubka poriesila to vykanie
Odpovedať
Profilova fotka
ahooooooj, Lubka ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Super, asponze sa najdes daky iny PC, aby si uspokojila svoju zavislost :-) :-D
Odpovedať
len držte palce aby mu ho aj napojili na net,pretože niečo spomínali,že my praktikanti by sme nemali mať prístup do siete...že tabuľky sa dajú robiť aj bez internetu :-| :-S ]-( :-p
Odpovedať
Profilova fotka
juuuuuuj :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
akosi moc tam u vas vymyslaju :-S
Odpovedať
Profilova fotka
velebim den ked som dostala moznost opustit statnu spravu
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ekolu ;)
Odpovedať
hahaha,qietocek :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sa nesmej ekolu :-D :-D :-D ja to myslim vazne :-D :-D :-D aj ked si okolie tukalo na celo, ze ako mozem len tak opustit taku istotu akou dozaista stanta sprava je, ze sak moc sa nenarobis atd. ...
Odpovedať
Profilova fotka
urcite su ludia ktorym to vyhovuje |-| ale mna to tam nicilo ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
nechcem si sťažovať,pretože môžem byť šťastná,že mám nejakú prácu,no začína ma to tu ubíjať...ešteže mám vás... ;-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano ubijat je to spravne ale v tom case som bola rada ze mam pracu, takze som bola stastna 2x 1x ked som zamestnala a 2x ked som zmenila zamestnanie
Odpovedať
tu je dobré aj to že sa chodí do toho terénu...človek v lese príde na iné myšlienky ;-) :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som bola mimo uradu 2x na konani, 3x na nudnom skoleni, mna byt uradnickou neskutocne nicilo...
Odpovedať
Profilova fotka
pracujete, pracujeta :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zacinam.... akosi nemam co k teme :-|
Odpovedať
bola som pri praktikantovi,pretože nás zháňal námestník a doteraz za nami nedošiel,tak ma to už omrzelo toľko naňho čakať...nemá dnes príjemnú náladu :-|
Odpovedať
čítala som zas zákony,ale taaaak ma to nudí,že až :-p 8-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, nebudes mu chybat? ja mam dnes pracicku: pisem a pisem
Odpovedať
mali sme mu odovzdať nejaké materiály čo sme mu mali vytriediť a sú uložené u toho praktikanta...námestník chcel aby sme mu to odovzdali a keďže som sa na tom namakala viac a mala o tom prehľad,prišiel pre mňa praktikant ibaže sa medzitým šefo vyparil...a niet ho doteraz...a keďže nemá dobrú náladu,tak ho ani nezháňame... :-N :-p hehe... ;-) 8-) a už je aj tak pomaly obedňajšia prestávka... :-D veď keby niečo,sedím hneď vedľa námestníka,tak by mi mohol klopnúť :-x |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je v pohode ako sa zabavas?
Odpovedať
aaaale...čumím pomedzi to do zákonov a podčiarkujem čo by sa mi mohlo zísť...no je to otrava :-p :-N :-D rozmýšľam čo mám na zajtra navariť...dnes ideme do mesta,takže sa mi veľmi nebude chcieť stáť pri sporáku... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to mas ako skripta :-| ani mne sa vcera nechcelo, ale musela som... a dost neskoro na moj vkus
Odpovedať
a čo si stvorila?mne sa už stalo že som varila aj okolo deviatej večer :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som zrovna dnes zacala varit o 0:55 rano :-D :-D :-D jak som prisla z prace tak som zaspala a vstala az okolo 23:00 no proste mam dokonale prehadzany rezim
Odpovedať
Profilova fotka
aj vcera bolo asi tolko hodin alebo aj viac.... rychle zeleninove rizoto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?