Výstava Svadba 2014

Profilova fotka
Dávam do pozornosti , že v Košiciach bude výstava svadba 2014 09.03.2014 http://www.vystava-svadba.sk/-vystava... Program Program výstavy SVADBA 2014 09.00 hod. otvorenie výstavy 10.30 prehliadka svadobných a spoločenských šiat, tanečná škola "CASA DEL RITMO" 15.00 hod. prehliadka svadobných a spoločenských šiat 16.30 hod. tombola 18.00 hod. ukončenie výstavy Vystavovatelia Zoznam vystavovateľov VÝSTAVA SVADBA 2013 FOTO-VIDEO Závodný Marcel Halapi Slavomír Photovision – Ľudovít Fóldy AUVID PRODUCTION XL Pixel Media – mgr.art.Juraj Sasák BIŽUTÉRIA – ŠPERKY Ladislav ŠPERKY FLEISCHER ZLATNÍCTVA – KLENOTY Zlato lux, s.r.o., K.I.M. Gold, spol.s.r.o. Alo diamonds Hilton Košice, s.r.o. Aleš Řehák – Zlatníctví Fast Plus, spol.s.r.o. – značka PRIMOSSA Filiz Slovakia, s.r.o. Zlatníctvo ZIRKON Košice SVADOBNÉ SALÓNY Svadobný salón BONNET Svadobné centrum ANGELO Svadobné centrum CEREMONI Svadobný salón GLAMOUR of ANGELS Svadobný salón INCANTO Svadobný salón JANETTE Svadobné štúdio MAGGIE Svadobný salón NAIVE Svadobný salón LUCY´S Svadobný salón SARAH Michalovce REŠTAURÁCIE Boutique hotel Golden Royal & Spa**** Hotel a Reštaurácia Rokoko DoubleTree by Hilton Košice Promenáda – Hotel Yasmin Boutique hotel Maratón**** Hotel&Restaurant PRIVILIGE PÉCHY CASTLE Restaurant Napoleon – Karyn, s.r.o. DELIKATESSA Košice B&B Art, s.r.o., - reštaurácia, cateringová služba, organizovanie svadieb SVADOBNÉ TORTY a ZÁKUSKY Valéria Kurillová – Pekáreň TOPTORTY – Mgr.Janette Sotáková Ľubomír Mitro – Cukrárenská výroba DITA TLAČ A SVADOBNÉ OZNÁMENIA SAGITTA – pečiatky –tlačiareň, s.r.o. Pamas – Trenčín, s.r.o. Reprocentrum FLORISTIKA ZOYA – kvetinárstvo&party service Ginka s.r.o. Gabriela Sotáková – Kvety GAROMI Kvetinárstvo Štvorlístok Barbara Navalenková – PURPUR VIZÁŽISTIKA Vánok, s.r.o. Štúdio krásy COCCINELLA OSTATNÉ Zuzana Belanská – svadobné ozdoby MY DAY – svadobná agentúra Pamas-Glass, s.r.o. – svadobnép poháre Centrum pánskej módy , s.r.o. – Tornaľa Rainbow Club – Dana Grančič – svadobné topánky Svadba – časopis pre nevesty a ženíchov Univerz.veterin.lekárstva a farmácie v Košiciach Tanečná škola „LA CASA DEL RITMO“ – Miguel Angel Quezada Lavacom SK, s.r.o. – reklamná agentúra KON-RAD, s.r.o. – alko, nealko, vína, šampanské LA VIE Parfumérie, s.r.o. IVVI štúdio
Odpovedať
Nikde neviem nájsť informácie o vstupenkách ...
Odpovedať
Profilova fotka
... takže vidíme sa na výstave Svadba v nedeľu 9.3.2014. Nebudem medzi vystavovateľmi, ale kto chce tak keď mi prezvoní ma aj nájde :D Kontakt na mňa je v profesionáloch.
Odpovedať
Profilova fotka
Zoznam je uz doplneny o dalsich vystavovatelov, na vystave budeme moct vidiet aj nas, tesime sa na Vas!
Odpovedať
mam pocit, ze uroven ide dole a cena hore..(tuto na stranke najdem viac inspiracii ako na vystave)...inak minuleho roku vstup 3.5 teraz 3,9..a za co ? zdalo sa mi ze bol toho menej na pozeranie a celkovo som sa zdrzala velmi kratko..ale musim pochvalit, niektore stanky mali naozaj krasne prezentacie :)
Odpovedať
a navyse sa organizator vystavy nezamyslel ani nad tym, pre koho sa ta vystava robi. nechat ubohe 2m siroke ulicky.... na vazne zamyslenie. ak sa niekto zastavil pri stanku, cely rad zastal. takto to vyzera, ak to organizuje pozicovna siat.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?