Výstava svadba 2011 - Košice. Kto sa chystá?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojteee, kto sa z vás chystá na výstavu svadba 2011 v Košiciach? Tento rok bola v hoteli Centrum, ale budúci rok bude v Hiltone, tak sa teším, tam sa mi to páči viac :) Píšte píšte :)
Odpovedať
Profilova fotka
My dufame ze sa nam podari vybrat obrucky, aj ked este stale vahame ci vybrat z ponuky alebo si dat spravit podla predlohy.. a inak co sa toho baabtka tyka..ja verim, ze tak od teraz do roka a do dna uz zacneme na nom pracovat :-D
Odpovedať
Ahojky baby, kedy a kde bude ta vystava v KE, nemate nejaky link alebo nejake info. Hladam, hladam na nete a nejak sa mi nedari, stale mi najde len BA. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@sonatka ahoj, tak vystava bude 6. marca 2011 v hoteli Hilton v KE, trvat budem tusim od 8.00 - 18.00 :)
Odpovedať
@tanicta ahoj, dakujem pekne. Tak sa vidime na vystave, uz teraz sa tesim. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tanicta nevies mui poradit? plati sa tam aj nejake stupne? alebo to len tak pridem a obzeram?? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
myslim ze sa neplati nic...aspon na inych vystavach som nikdy neplatila
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola minulý rok na výstave v KE a platilo sa na osobu myslím 2 eura alebo 2,50...neviem presne...viem, že sme pri vstupe nechali do 5 eur za oboch...to bol lístok bez tomboly..
Odpovedať
Profilova fotka
to faaakt??? no teda to vidim prvyraz...no co uz naskrabeme
Odpovedať
Profilova fotka
nemáte niektorá webovú stránku tejto výstavy? lebo kdekoľvek som to hľadala na nete, tak som to nikde nevedela nájsť... :-S vopred vďaka ;-)
Odpovedať
@mijenka ja som sice vydata,ale idem na vystavu s buducou svagrinkou.......brat sa mi zeni :-D ceremoni
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem veľmi pekne, kamilecka ;-) tak sa tam "možno" uvidíme :-D
Odpovedať
Ahojte, neviete nahodou ci si treba listky kupit vopred a kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@domcii predminuly rok to bolo tak, ze si prisla, zaplatila 2Eura a bolo. listky boli zlosovatelne a ceny v tombole boli celkom dobre.
Odpovedať
Profilova fotka
Idem na vystavu opät, i ked po minule roky som bola sklamana...Teraz sa nas to tyka uz viac, kedze svadba je tento rok..Som zvedava na obrucky a svadobne oznamenia
Odpovedať
Profilova fotka
@petrikazuzka tiez ideme na obrucky..som zvedava... oznamenia sme si robili doma a su krasne
Odpovedať
ahojte buduce nevesty :-) ja sa na taku akciu chystam s mojim drahym po prvykrat a velmi sa nato tesim ani som nevedela ze tam sa da aj nieco kupit tak uz teraz sa neviem dockat :-) prijemne nakupovanie
Odpovedať
treba sa tam aj prihlasit lebo som si klikla na tu stranku a tam pise ze treba poslat zavaznu prihlasku ale len do 6 februara co je natom pravdy?? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@stastni ahojte, to vazne treba kupovat listky dopredu? dufam, ze nie... ja sa tam tiez chystam rovno prist kupit vstupenku na mieste a hotovka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@stastni Prihlasku, ale hadam pre firmy, co chvu vystavovat, nie?? Nikdy som nepocula zeby zakaznici posielali objednavky
Odpovedať
Profilova fotka
@stastni prihlaska je len pre vystavujuce firmy, listky sa minuly rok nedali kupit vopred, len na mieste.
Odpovedať
vdaka za odpoved :-) tesim sa :-)
Odpovedať
ake je vstupne?
Odpovedať
@helsey vstupné sú tri eurá :) Idem prvýkrát a veľmi sa teším!
Odpovedať
@konvalinka9 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Juchuuu aj ja tam idééém :-D
Odpovedať
Neviete mi náhodou povedat tie čo ste už boli či si to tam mozem zobrat fotak a fotit
Odpovedať
@katie116 no to by aj mňa zaujímalo..... ale ja si myslim že áno...my tiež chceme vziať.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si myslím, že fotiť sa dá...nakoľko už bolo kopec výstav, čo sa týka svadby a čo som si všimla, budúce nevestičky si tam skúšali šaty a potom ich sem nahodili...čiže z toho mi vyplýva jediné...áno dá sa :)
Odpovedať
fňuk :-( ja to tohto roku nestíham lebo som mimo SR...taká smola, už som bola dvakrát a teraz keď sa ja idem vydávať tak akurát to nestíham...tak foťte foťte foťte :-) budem rada ak potom napíšete ako bolo...
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa opytat, co si myslite, ozaj sa tam budu dat objednat obrucky s nejakou zlavou? Pozerala som tombolu a tam zlatnictvo lux ponuka v tombole zlavu 20% na obrucky. Tak ako v tombole som ozaj cakala, ze 50% zlavu ak nie rovno obrucky s ich vyberom zdarma...A aku akciu potom daju nam, ked do tomboly dali 20%? To len moje spekulacie...lebo ozaj verim, ze tam si objedname obrucky aj svadobne oznamenia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?