Svadobný veľtrh v Bratislave 2011. Ako sa vám páčil?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
boli ste niekto? ako ste pochodili? ja som dost sklamana :-(
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
@marcelhudecek no ja som mala v tom troska inaksi chaos......samozrejme ma potesili niektore stanky.....ale vacsinou som bola sklamana.....aj z pristupu vystavujucich..........dobre stanky spocitam na jednej ruke.....pre inspiraciu mi fakt lepsie posluzi internet ako ten veltrh co si myslim ze na velrthoch ide hlavne o inspiraciu.....a ta tam nejako chybala......nehovorim o vynimkach....A URCITE BY SOM NENAKUPILA NIC HNED V PRVOM OBCHODE.......
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marcelhudecek no ale to je ten problem Marcel, ze ty tam chodis len pozerat kdezto my sme tam chceli kupovat :-) a nekupili nic lebo to bolo onicom ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tam tešila jak male decko, hovorim si, fiha, pojdem tam ako buduca nevesta, pobrali sme aj s drahym peniažky nejake že nakupime (a to mi dalo dosť roboty ho tam vobec dostať:D) ale nič nebolo....boli sme v sobotu hned od rana, odišli sme asi o pol 5, to sme sa predierali davom ľudí. Ja som si chcela popozerať hlavne topánky, ale kde sa mi páčili tak tam stáli baby ako na chleba v rade pri stánku.Presne babenky ako tu píšete, podľa mňa to bolo max. sklamanie. Chcela som aj závoj, no tých tam bolo žalostne málo, jeden stánok hned pri vchode a potom väčšinou závoje len požičiavali k šatám. Ja som tam osobne kúpila akurát tak prísavky, na ktoré budeme upevňovať kvety na svadobné auto :))
Odpovedať
Dievcata, preco sa tu zbytocne hadate s nejakym fotografom, ktory si tu robi tymto reklamu? :-D :-D :-D Mate pravo na nazor a myslim, ze Vase argumentacie maju aj opodstatnenie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Skoda ze to nenazvali Svadobna vystava.....potom by nikto nic nenamietal proti tomu, ze tam nic nekupil..... :-D :-D :-D
Odpovedať
@marcelhudecek po pravde, ja tiež chodievam na autosalón. A tiež som náležite nespokojná, keď tam polka automobiliek chýba, resp. vystavujú autá, ktoré vidím u nás pod barákom. To môžem ozaj vyjsť na ulicu, poobzerať sa okolo seba a uvidím toho viac než tam! Posledné roky boli totiž tiež o ničom. A presne ako píše malaberuska, my sme tam išli kupovať, objednávať a nie sa len tak pozerať. A keby aspoň bolo na čo, ale ani to nebolo...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@marcelhudecek nikto to nedáva za vinu vystavovateľovi. Možno keby si si pozrel vyššie, tak sa presne riešilo vysoké nájomné... a že tí čo to prenajímajú sú nenažratí, ale na psa príde mráz, ľudia prestanú chodiť keď to bude stáť za prd a výstava pôjde do kelu...
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@panaacik trefa 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Babeny chcela som sa vas spytat tie ktore te boli na vystave, davali nam tam letacik s 10 percentnou zlavou v stanku svadobneho salonu Gabriela Mercedes, nema ho niektora z Vas s tym, ze ho nepouzije? neviem ho za ten svet najst a chcem si tam objednat saty.dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
baby ahojte! ja hladam satenove biele masle na stolicky - 45 kusov. neviete mi nieco odporucit? dakujem!
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?