Svadobný veľtrh v Bratislave 2011. Ako sa vám páčil?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
boli ste niekto? ako ste pochodili? ja som dost sklamana :-(
Odpovedať
Profilova fotka
boli sme tam a kedze sme nic neocakavali a nic sme tam nesli hladat tak sme ani neboli sklamani :) bol tam aj nas hotel kde bude hostina a pobrala som si zopar letakov kv dekoracke a vizazisti atd... mne sa to celkom pacilo ale to urcite preto lebo ja som fakt nic necakala :)))))
Odpovedať
ahojte, bolo to malicke ako po minule roky a dost vypreane...taktiez predrazene, ale to je vsade :-| Ale kto isiel zavcasu dalo sa vybrat ...ja som toho pokupila dost :-)
Odpovedať
da sa tam platit kartou?
Odpovedať
Profilova fotka
@luminis taky malinky stanocek asi tri krat 3 metre stoji na den 500,-eur. Ale to uplne bez vsetkeho, len "zem". Ak chce niekto este aj tie tri "steny" dookola, tak raz tolko :-| Inak ja som nebola az taka sklamana, co ja viem - siat tam bolo milion, doplnkov tiez dost, aj obrucok, mozno trosku viac mohlo byt svadobnej vyzdoby... Ja som bola v piatok okolo obeda a ludi tam nebolo vela, takze pohoda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mita9 neda sa tam platit kartou, ak myslis v stankoch.. ALe je tam bankomat
Odpovedať
happygirl, nerozumiem troška tomu problému so vstupenkami, lebo nám aj tento rok Incheba na výstavu zaslala 50 voľných pozvánok, ktoré si tam vymeníš za vstupenku. Doobjednávala som ešte 20 a všetko sme to dostali zadarmo. Teraz sme mali aj na svadobný veľtrh pozvánku - kamoška robí v Fun radiu a oni pravidelne dostávajú pozvánky skoro na každú výstavu v Inchebe. Tak som rada, že sme tam boli aspoň zadarmo :-D S parkovaním máš však úplnú pravdu, aj my keď sme boli vystavovať sme parkovali pri Auparku. Nebudem sa vôbec čudovať, keď to tam o chvíľu spoplatnia, lebo počas výstav je to vždy plné a keď chce ísť niekto do Auparku, nedá sa zaparkovať... A tiež plne súhlasím s tým, že v ČR je to o dosť lacnejšie! Pôsobíme aj tam a majitelia sa tiež veľmi čudovali, koľko to stojí na SK, keďže tu boli prvý raz... Jednoducho náš národ je taký, že každý myslí len na to, ako rýchlo zbohatnúť. Nemyslí však už na to, čo bude o rok, o dva, o desať... Lebo ozaj môžu zrušiť výstavu, kde ľudia nepôjdu, lebo stojí za prd...
Odpovedať
@malaberuska no tak to si natrafila na riadne trdlo :-) Samodrzky som zhanala aj ja ale nevidela som tam nic. Aspon viem, ze som nebola slepa :-) Skusala si pozriet aj tu na bazare ? Ja ano ale 10e sa mi zda moc lebo ich potom isto nevyuzijem tak neviem co teraz
Odpovedať
@angieska vazne ? mne sa tam tych siat zdalo teda hodne. Mozno preto, ze som ich videla takmer v kazdom 3 stanku. Ale jasne - ide o to ake hladas. My sme vybavili prstienky - Trencianska firma - boli strasne zlati a dlho sa nam venovali. Aspon sme to mali s vystavnou zlavou. Neviem, preco sa dievcatam zda toho malo. Je to skor vystava ako realny obchod takze by som povedala, ze je to skor na inspiraciu ako na realne nakupy
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak ved pisem, ze siat bolo vela :) skor tam chybalo nieco ine.... ja som isla len na vystavu, pre inspiracie, ale bohuzial, moc sa inspirovat nebolo cim
Odpovedať
@angieska viac sa clovek inspiruje asi na nete - tu je toho teda riadne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak bola som dnes v tescu a mala jedine samodrzky aj to za 12 eur a boli onicom ]-(
Odpovedať
@kast presne tak....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@malaberuska 12e ? to je dost na taku sprostost nie? ja pevne verim tomu, ze niekde nejake lacnejsie zozeniem
Odpovedať
tiez pridávam komentár veľtrh v Ba nula bodov, predosle boli omnoho lepšie :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzikak @malaberuska skuste pozriet svetpancusiek ;)
Odpovedať
veci na svadobnom veltrhu predrazene. chvala internetovym obchodom.
Odpovedať
zuzikak, aj my sme tam objednali obrúčky :-) a tiež od trenčianskej firmy :-D Aspoň toho tam bolo dosť na výber...
Odpovedať
ahojte, ako vidim trencianskej firme sa darilo :-) aj my sme si u nich objednali obrucky :-D na margo veltrhu oproti minulemu roku to bola bieda ... chceli sme sa hlavne inspirovat ale zial nebolo moc cim kedze saty uz mam a oblekov bolo poskromne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, koľko % dávali zľavu na prstene?
Odpovedať
Ahojte, ja som si kupila samodržiace pančušky v Lidl, teraz ich majú v akcii za 2,99€ :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
tiez podobny nazor ako vsetci, velke sklamanie. nechystala som sa teda, ze tam pokupim kopec veci, len par drobnosti ohladom vyzdoby a niecim sa inspirujem, co tam skoro nic nebolo. ocakavala som nieco na urovni, no citila som sa tam ako na nejakej trznici so satami
Odpovedať
Profilova fotka
@corinno ja som si ich kupila tiez, mala som ich oblecene a uplne v pohode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jucuska 10-20% max... my sme dostali 20 Eur zlavu (10Eur / prsten)
Odpovedať
Profilova fotka
sklamanie....obrovske.....cakala som nieco na urovni
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marcelhudecek no radsej si pobeham v klude obchody ako este raz ten salon co bol v inchebe .
Odpovedať
marcelhudecek, tak nemám pocit, že vďaka tomuto "veľtrhu", ako sa to honosne nazýva sme sa ušetrili nejakého behania! Jediné, čo sme vybavili sú tie obrúčky. A sorry, ale to môžem vybehnúť aj na Obchodnú, tam je šperkov plná ri* a som vybavená. Dúfala som, že tam vybavím aj svadobné šaty, ale bohužiaľ môj dojem bol taký, že to boli väčšinou neidentifikovateľné veci vysiace na vešiakoch, čo si nemal ani predstavu ako vyzerajú a skúšať sa skoro nikde nedali. Takže ja sa znovu opakujem - ľutujem ľudí, čo za to museli zaplatiť 5 Eur vstupné... Presne súhlasím s babami, čo to vyššie nazvali tržnicou a pod.
Odpovedať
@marcelhudecek ale jasne ze nenakupili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek no ja som si na veltrhu kupila len krowky :-D a vstupne ma stalo 5 €, je pravda, ze po obchodoch sa mi lietat nechce ani nemam kedy, preto som sa spoliehala na veltrh...ale tak, internetove obchody tiez nebudu zle ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?