Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
No veru pekné myšlienky. Moja kamoška tam žila 2 roky. Má tam krstného otca. Jej sa tam veľmi páčilo, aj tam chcela ostať. Ale kvôli frajerovi sa vrátila domov. A teraz sú už druhý rok v Japonsku. :-) Inak keď mi rozprávala o tarantulách ktoré tam žijú, ták mňa by tam veru nedostali.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale zase do teplých krajín by som aj ja rada išla. Ja som lev a slnko potrebujem k životu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik.........tarantuly su kraaaasne.....brrrr, fuj
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som brala kdekolvek pri mori. aj tu mame blizko more a je to nadhera, aj ked je chladnejsie. na cloveka to posobi velmi prijemne, sadnut si na promenade na lavicke, zabalena do deky a sledovat okolie, papkat pri tom cokoladu a zapijat ju obrovskou davkou koly
Odpovedať
Profilova fotka
no ja s mojou arachnofóbiou tarantuly fakt môžem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik moc dakujem...hadam to dobre dopadne
Odpovedať
Profilova fotka
Gaia na druhej strane je to tvoj život, a či sa rodičom bude tvoj partner páčiť alebo nie, ty s ním budeš žiť. Takže hlavu hore. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik aj ja som lev ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa to je super :-) Ja nie som typický lev, ja som až na konci 22.8.
Odpovedať
Profilova fotka
lolo..tak na Floridu? Ja tak závidím všetkým ľudom, že bývajú v zahraničí. Ja si myslím, že sa tam ľahšie žije ako na Slovensku. Možno sa mýlim, ale aj tak závidím. ...a tarantuli... :-p fúúj...ja sa bojím aj najmenšieho pavúčika. Keď som ešte bývala s mamou, tak som ju o 3h ráno budila, nech mi ide zabiť pavúka do izby, lebo nezaspím. Ona s nadávaním vstala a išla vykonať popravu. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:jaj,ze dobre ti je doma :-p ..tusim uz draheho zima nebavi,ked ho taha na Floridu..no vyzera to ,ze viza budu najmensi problem..nemoze aj mne nejaky danovak dat volno od dani?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:stretko bolo supeeeeer...baby skvele..ja som ta s "odtrhnutymi rukavmi" :-D ..hned by si zapadla :-N ..musis si zabookovat nejake lietadielko nabuduce,aby si prisla aj ty :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
woman ....no musime potom zorganizovat nejake stretko v lete, ked pridem v juli, alebo v auguste. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystri...........vsetko ma svoje pre aj proti. aj ked je tu zivot ovela lahsi a jednoduchsi.......mne zase uz velmi chyba moja rodinka. chybaju mi moje vikendove navstevy u rodicov, kedy sme s maminou dlhe hodiny sedeli na terase pri kavicke a kecali ............ a sestricka moja mala /ktora je uz sice dospela zienka, ale pre mna stale mala sestricka/ a ocino a jeho duchaplne rady a mudre rady plne zivotn.skusenosti ........... ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...však hej. Za rodinkou sa sakramentsky cnie. :-( Ja to poznám. Ja som odišla z BB do NR a cnie sa mi za maminou. Chodím tam každé 2 mesiace a každý deň jej vyvolávam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...môžem sa spýtať. Teda ak to nie je tajomstvo. Ty sa ideš vydávať prvýkrát? Ak nechceš neodpovedaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko žienky :-) Dnes máme krásny slnečný deň jupííí.
Odpovedať
Profilova fotka
slavik...dúfajme, že bude slnečný. Poobede hlásili dážď...tak uvidíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik ja viem, lenze aj tak je to neprijemne :-| ooo, mne to krasne rano velmi ulahodilo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:uz teraz sa tesiiiiim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystri.........nie. ja sa vydavam 2x. ale teraz si to skutocne vychutnavam. 1svadbu organizovala moja byvala svokra a jedine do coho som mohla kecat, boli moje saty a svadobne oznamenia....no co k tomu viac dodat? teraz je cela svadba ako som si vysnivala, takze sa az nenormalne zo vsetkych priprav tesim. asi tak
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je najlepšie lolo, že si to organizuješ sama. A keď už aj vieš, čo chceš tak to je super. ja som nemala ani šajnu ako má vyzerať moja svadba. Ale to je asi preto, že som nemala čas nad tým premýšľať a zháňať vecí okolo. Však za mesiac a pol sme sa brali a to som mala ešte aj skoro 5 mesačné bábo. x-) ..ale keby som sa vydávala druhý krát, tak by to už bolo všecučko iné. Možno navrhnem manželovi, nech si po 5 rokoch manželstva obnovíme sľub :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystri.........no vidis, to je napad. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko bambulky. ja si pripadam ako flakacka. mam dnes zase volno =-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k no hanbi sa :-D :-p :-D ...inak v BA je nadherne rano ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale vies, to je take poctive volno. idem umyt okna na dome, potom banku vybavit a potom ideme do Edimburghu do Ikey, chybaju nam este v domacnosti nejake veci a treba nam kupit novy stolik pod telku. Co vy v Blave budete ale cez vikend relaxovat, ja v Bathgate budem sobotu nedelu v praci. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... No tak lolo zase až taká flákačka nie si, keď si ideš dom vygruntovať :-D gaia...aj my pekné slnečné ránečko máme..však ale my zas od seba až tak daleko nie sme x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no nahodou babeny moje , aj my tu mame slniecko. jezisi, musim ist malu zobudit do skoly treba ist...som na nu normalne zabudla :-S
Odpovedať
Profilova fotka
skoro mi bagety v rure zhoreli :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k juuuj...Edimbra...ako strasne by som tam znovu chcela ist...bola som tam jeden den a vyfotila som 12 filmov vo fotaku (vtedy este digitaly neboli) :-D to: bystricanka no urcite blizsie ako s lolo :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?