Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...držím palce pri predstavovaní drahého rodičom...uvidíš, všetko dobre dopadne ;-) ahmon..tak na tvojom som sa dobre zabavila...ten je riadny srandista, keď si dovolil takto s básničkou začať. :-D To by môjho v tom strese ani nenapadlo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...a limuzínku chcete? Či len takú klasiku - bavorák? x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uvidime, co sa podari vybavit vobec, ale netreba taku tu dlhociznu limuzinu...netreba zase tolko pozornost vzbudzovat. Asi nejaky mercedes. ak sa zadari. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
však hej...zase limuzínka si myslím, že je to až príliš veľký luxus x-) my sme mali opel...teda naše autičko. Manžel bol šofér a ja vzadu držala naše dieťa na rukách(a hlavne na mojich šatách - ktoré sa samozrejme pokrčili) a tak si ma sám pred kostol priviezol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa :tak to si si urcite dobre vybrala :-D lofonka:a uz ti odpisali?? ;-) .. gaia:laska vsetko zdola :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
woman, nie neodpisali :-( som pozerala u cajovky v albume foto vasho stretnutia. fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
babule ta kde ste zase? ja mam dnes zase volno. bleee :-p lezim v postielke a je mi blbo. moje dni sa konecne dostavili tusim s trojtyzdnovym meskanim, uz som mala obavu, ze sa budem vydavat s veeeelkym bruskom. moj drahy vravi, ze mu za tie 3tyzdne vyrastlo 5sedivych vlasov :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj, aspon jedna dusicka. ja som dopozerala horor........ :-.
Odpovedať
Profilova fotka
to: ahmon11 mas IP to: bystricanka + woman04 dik dievcata...drzte paste
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...........hlavne klud a nech to dobre dopadne. teda nech drahy zapadne - do rodiny :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ako lolo, nebojis sa :-N :-D :-D mam novy nechtikovy vzor ;-) taaze porcelanove to su tie moje :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nieeeeeeeee, nesom decko sak predsa, boooze. a aky vzor mas? ja som dala dole nechty, tak teraz lakujem...a moja ruka vyzera straaasne, neviem si zvyknut.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, neboj určite všetko dobre dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
cau slavik
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lolofonka, a ty čo máš zase dovolenku?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam off lebo som dostala ... a to sa tu celkom bere, ze ma zena off, ked ma svoje dni. do dvanastej som lezala v posteli a kukala som film a teraz robim cestoviny, bo mi rodinka zachvilu dojde domov
Odpovedať
Profilova fotka
To fakt??? Ja som dnes v noci tiež dostala a musím byť v robote :-) To je sila. To ako prídeš za šéfom, prepáčte ja mám dnes svoje dni potrebujem voľno?
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, poviem mu jednoducho ze som dostala a ze ma boli brucho. on mi nemoze povedat, ze musim pracovat. musi mi dat volno, take co sa neodratava z dovolenky, ale nie je ani platene.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to je super, ale zase ked ho nemáš platené tak ti nejdú ani odvody na sociálne a zdravotné nie?
Odpovedať
Profilova fotka
lolo mam kvietky dam vecer alebo zajtra do albumiku ;-) caveski slavik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj atinkaa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je to s odvodami nejako inak. mna tu ti danovaci od zaciatku roka oslobodili od platenia dane. ako mi povedali tunajsi, funguje to tu tak, ze jednoducho niekedy nahodne vyberu ludi, co maju danovy kod ako oslobodeni od dane. ja som tu bola vraj zvyhodnena ako matka - zatial samostatna zivitelka dietata. no ale uvidime teraz na vyplate, lebo od tohoto mesiaca sa to zase meni.... tak neviem. no a odvody do zdravotnej poistovne su podla vysky platu. ja platim okolo 20libier. V tom je uz vsetko poistenie, aj zdravotne, aj socialne, to sa odvadza vsetko na jeden ucet.
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa, no tesim, potom kuknem 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojmu chlapovi v poslednej dobe preskocilo - drzi ho myslienka prestahovania sa na Floridu. o inom nekeca, len ako urcite o par rokov nebude treba ani tam viza a my tam pojdeme a budeme tam az do staroby... hmmmmmmmm, pekne to myslienky. len to zrealizovat
Odpovedať
Profilova fotka
no neni to zly napad, teraz ked su tam lacne nehnutelnosti, treba nakupit ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sme tiez pozerali, su tam o nieco lacnejsie nehnutelnosti, ako tu v uk.
Odpovedať
Profilova fotka
aj spanielsko sa oplati, co sa tyka nehnut. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sak im spadol trh s nehnutelnostami, teda sanca je jedinecnaa ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?