Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
de ste zeny
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lolofonka, ja som bola včera na svadbe kamošky, tak som si trošku pospala. :-) Poobede idem s mamou do divadla na Radošincov. Inak dnes je v TT kraji nádherný slnečný deň. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme tu uz asi tyzden behali len tak vo svetriku, ako bolo fejne teplo a ja som dnes rano ostala v soku, nam tu v noci riadne nasnezilo. aprilove pocasie... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
čože?? No riadny apríl
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka::sneh??..no teda,to uz hadam tu nebude.aj v den ked som sa narodila 4.4.1970,vraj bolo v BA po kolena snehu :-D :-D ..tu je dnes pekne ,slniecko..ja smejdim v kuchyni,zase maraton navstev ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman04 oslavuješ narodeniny?? Všetko najlepšie. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman, zienka, vsetko naaaaaaj k narodeninkam. vybrala si si krasny datum :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky..dakujem za prianie..hej,stvorky ma spravadzaju celym zivotom ,nielen v datume narodenia..no,v skole nie nastastie :-D a datum si aj chlap zapamata.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... woman..tak všecičko najlepšie k narodeninkám..... :-) :-) x-) x-) lolo...jáááj kukala som správy dnes. Hlásili že v Londýne nasnežilo. No? Aprílové počasko je nevyspitateľné :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bóóže...píšem ako maďar. Posledná veta nejáka skomolená...ale neva ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyy....kde ste? Však sa nudím. Tu prší, sedím doma pri PC a vy nikde ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bystričanka, ja som v robote :-) a v TT tiež hnusne prší.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-p nam vcera padal sneh a dnes slnko inak cawte bambule
Odpovedať
Profilova fotka
lolo..tak dnes si bronz chytala? :-) My sme jedine tak daždové kvapky. :-D čo ste dnes robili? Či všetky v práci? To len ja kvasím doma?Alebo ešte niekto je ten šťastnejší? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som makala... :-( a bronz mam v plane chytat v solarku, poukazku uz doma mam, len ju zaktivovat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...ja som v solárku nikdy nebola. A ani nepôjdem. Mám strach s takých priestorov. Čo ak sa to náhodou zasekne a ja sa von nedostanem? :-. Ja radšej to slniečko nad hlavami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola raz, ja sa zase obavam toho, ze prilis skodi a napomaha k starnutiu. ale ku svadbe :-N aby som mala aspon trocha farbu, lebo tu toho slnka moc nepochytam a dovolenka na slniecku bude az na jesen
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky babeny..ja som v soôarku parkrat bola..ked som prisla z Tunisu a chcela dlhsie ostat hneda :-D ..ale tiez sa bojim,ze to moc skodi..a dost mi to vysusovalo plet :-( ..ale ak je vonku minus 10,tak ti to perfektne prehreje kosti :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lolo....tak sa pekne v solárku vyhrievaj. Ja som sa zase minulý rok opálila na prechádzkach s malým a to bola hrôza. Čierna som bola ako uhol, ale len tam kde slnko zasiahlo. Takže ramienka,atd....bolo biele. No a šaty som mala korzetové bez ramienok. Tak cez leto na Donovaly doopalovať zvyšok, ale aj tak bol vidno rozdiel :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
bree ranko sa praje ;-) woman04 budem si ta pamatat ;-) milacik rovnaky datum 04/04, i ked priznavam..kus ine cislo co sa roku tyka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to fakt :-D Ale ja som ani nevedela, že sa idem vydávať. Koncom júna som so švagrinou išla termín zajednať a zobrali sme prvý možný. V polovici augusta. A to som už v júni mala hnedú fabu. :-D inak môj muž ani nevedel, kedy svadba bude. Proste som to vybavila s jeho sestrou a on bol v šoku, že tak skoro sa ide ženiť. A to sa už cúvnuť nedalo :-D a aj krst sme robili tak, že sme boli u farára a o týžden na to sa dieťatko pokrstilo ;-) Ja so švagrinkou hneď všetko narýchlo vybavíme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ste sikulky.... ja som uz nadavala, ze mame svadbu az v septembri. moj drahy dobre vo februari povedal, ze preco az v septembri. mohli sme aspon na jun vybavit.
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...ale aspon máš čas na vybavovanie. Len na to auto nezabudni ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som pisala do dvoch spolocnosti , tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
no decka, tak tento vikend zrejme ideme nasim - predstavit draheho :-|
Odpovedať
Profilova fotka
sak to je supeeeer!, gaia ty co takto- po smutne?? más z niecoho obavy?? ja som sa na to tak tesila, ze som zabudla, ze möj manzel je taký "tavos" (nehanbí sa za nic...) a nieco si na nasich vymyslí....no a bolo po jeho! prisiel s básnickou ( vypytovanie), ze:pocula som, ze máte doma kvietok, ktorý musím poliat...(nasi sa rehotali ako tavy, no a ja som stála ako pen a hanbila sa...) :-S a otec sa vynasiel a spýtal sa ho: chod na balkón, mamycka ich tam má dost, vyber si jeden !" :-D PS: ja som radsej za vázne diskusie, ak sa jedná o také dölezité rozhodnutie!! ale co uz, chlapi to radi takto, to asi preto, aby rýchlejsie odbúrali sv. nervozitu.... ale nerada si na nase zásnuby spomínam... :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hanbiL (nie la) a no a mamicka sa mi este tak nikdy super nepodarila (s Y), ako tento X!! :-D :-D phuj na nu. drzím prsty a uvidís, ze to bude pohodicka a mozno, ze vasi spravia zúr!!????? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: ahmon11 *no obavam sa toho - riadne... :-| ...predsalen sme netradicny par...tak som zvedava, ako to nasi zvladnu *poviem ti, keby moj drahy s tymto vyrukoval, tak ja by som ho zaxlostila a nasi by sa od hanby prepadli...tvoj tato skvele zareagoval :-D
Odpovedať
Profilova fotka
teraz to uz beriem ako super srandu, ale ak mám svoje dni a dolahne na mna.... :-( tak sa aj porozculujem nad tou story....ale ja som (UZ) tiez za srandu! aký "netradicný" pár más na mysli?? kukám aj po tv. albumoch, ale nic "netradicné" som ESTE nenasla!! potrebujem vysvetlivky!!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?