Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
evita..ako ti závidím, že si pri mori. Ja som ešte nikdy nebola, ale hádam o 2 roky už pôjdem. :-D atinkaa...slnko vám už opaľuje chrbtice? Bo nám tu zatial leje. Ale včera bolo krásne.
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...tak to je na houby ked máš také 20 ročné na klebetenie. Tie ešte len snívajú o svojich princoch. Ano ja by som si asi s takými už nemala čo povedať. Iba ak by deti mali, tak by sme mali aspon nejakú tú spoločnú tému :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a co ten moj dotaz nechtikovy? :-N zapadol? =-)
Odpovedať
atinkaa ja som nenasla ani tu nechtikovu temu :-| ,kde ju mam hladat?javascript:addEmoticon(':-|','vBody') javascript:addEmoticon(':-|','vBody') inac ja mam svoje prirodzene nechtiky pekne,tak pouzivam len perletovy lak,alebo priesvitny lak alebo popripade nejaky spevnujuci a casto si kremujem ruky som skratka na to zatazena,bez kremu na ruky ani krok :-) bystricanka more je fakt krasne tak sa mas na co tesit,ale kazde more je podla mna pekne a hlavne slane x-) lolofonkq s tymi 20 rocnymi to chapem,maju fakt ine starosti,svet je skratka pre nich gombicka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa rozmyslala som ake divo to mozes mat na tvojich nechtoch. nepamatas si, ako sa to vola? nemas to hodvab? alebo aktyl gel? alebo je to nejake osetrenie prir. nechtov?
Odpovedať
Profilova fotka
bystri.......no ed.....ani ja s nimi nedebatujem, lebo nemam o com. :-( a prave preto mi chybaju moje skvele babule z trnavy Danuska, Janka, Lenka... moje babeny, s nimi som mohla trepat cele hodiny.
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...ak sa smiem spýtať. Ty v zahraničí len pracuješ, alebo už žiješ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystri.........my sme sa sem prastahovali z dovodu zitia tu...zijem tu, pracujem tu. na sk nie je planovany prichod. mozno v dochodku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolo este furt som to nenasla...vies o niecom.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa, ved som ti napisala kusok vyssie, ze netusim,co to mozes na nechtoch mat.... mas aj nieco nalepene? obrusovala di pri tom nechty?
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa zastrelim ta, ze prekladat!!! ]-( 8-( :-p no ja neviem kocky...bola som v Skotsku na jar a obliekali sa rovnako ako ja :-D ...zato anglicanky som videla behat este "letnejsie" vynahatene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lolo viem, citala..ja len ci ta daco nenapadlo.... je to na koncekoch nalepene, vytvarovane.....hodene po uv lampu....podobne ako zuby a mam ten nazov ;-) 8-) soom dobraa
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kuk sem http://cz.catherine.de/content/ver46/...
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa ja sa nechytam
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nejako sa mi nakopilo veľa roboty, tak sem nestíham ani písať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. Ako sa máte ženičky? Nám dnes krásne slniečko svietilo celý deň, tak som sa bola s decuľkom trošku vyvenčiť. Jáááj, dobre nám bolo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
antikaaaaaa mas porcelanovve nechtyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
atinka ja som trulo, som ti napisala ze antika ............... ale dosla som na tie nechty, aspon myslim
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame slniecko :-p
Odpovedať
Profilova fotka
musim sa vam pochvalit, moja dcera je od dnes registrovana ako detska modelka v modelingovej agenture tu v uk a mame aj svojho agenta. fiiiha, no som z toho happy
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:poslala som IP,hadam si dostala..no gratulujem pysna maminka!!..super,drzim palceky...ani sa necudujem,ked som videla jej foto..fotogenicka..zamysleny pohlad...bude z nej nieco... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka.skusala si eurorental.sk kvoli autu??..pisu,ze dostupne v celej SR..da sa pozicat na 5 hodin aj so soferom,alebo bez :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeezisi........no a ze mam vsetko. ved ja nemam auto na svadbu :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka: :-D :-D :-D ja len,ze si na inej teme spominala,ze nemas,tak som toto zbadala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to, vzdy mi to auto celkom vyfuci z hlavy... :-( musim kuknut to co si mi napisala
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... lolo..tak super. Z malej bude modelka? A bude aj v reklame, či zatial len fotenie a tak? lolo..fakt na to auto nezabuni, lebo by bol trapas, keby ste pešo šli :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nám opäť slniečko vyšlo. 2 dni sme vonku neboli, lebo sme hnačkovali. Aj ja aj moje dieťa. Ale už je to zažehnané a dnes sa ideme trošku po čerstvom vzduchu poprechádzať. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
porcelanove :-N =-) to vazne? nie uv :-N =-) uff aalee peknee mam novy vzor x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte babeny.....................bystri, neviem co bude, je to do reklam a na fotenie kalendarov,nejakych spotov a reklamu do casopisov.to bude zalezat od toho , ci si ju niekto na nieco vyberie...ak si ju vyberie... etinka, ja som dala moje gelace po rokoch dole. mala som nejaku depku a aj som mala na nechte uraz /auu/ a uvidime, ci vydrzim do svadby. Ale v lete ideme na slovensko, tak to vidim tak, ze ich do vtey este urcite nahodim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?