Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..no ako ste strávili tento super krásny slnečný dníček? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja v práci :-( Ale večer ked som prišla domov, som vytiahla môj bicykel a dala som si 14km po okolí. Neodolala som tomu krásnemu počasiu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes asi 14 kilákov pešo prešla :-D :-D :-D Bola som na dvoch prechádzak s majím ročným decuľkom. Jóóój ale fakt bolo super počasko. Ešte sa ho zajtra musíme nabažiť, lebo streda a štvrtok bude už blééé :-p
Odpovedať
Profilova fotka
bože...tie prechádzky mi asi uškodili. Tak sa opravujem - bola som na prechádzkach s mojím ročným decuľkom :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak som vas po dlhsom case prisla kuknut ;-) ste sa tu daako rozbehli maminky ;-) ;-) co svadby? ako idu pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj atinkaa, ja zatiaľ mamina nie som a ani nechystám svadbu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale idem zajtra s kamoškou skúšať svadobné šaty. :-) Bude sa v lete vydávať, tak už je najvyšší čas.
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa...ahoj . Ja zase opačne ako slávik. mamina som a svadbu už mám za sebou. Tak už mám chválabohu všetko za sebou. Teraz sa už budem len na svadby chodiť zabávať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ste mi dali :-N :-D :-D :-D este ze aspon anglicko - lolofonka a gaia chystaju ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa..a vy ako so svadbou? Máte skoro taký istý termín ako my pred rokom. My sme dátum svadby dohodli až koncom júna. A za mesiac a pol sme boli svoji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
noo ja som v stadiu, ze by som to klido znova prelozila o rok :-N (gaia necitaj :-D :-D ) uz mam stres a pocit, ze mame maalo casu :-N :-. :-x :-x
Odpovedať
Profilova fotka
áále času je ešte habadej... A nič neodkladaj!!!Takto je to dobre ako to je. ;-) A svadbu máte aj v kostole, či len na úrade?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v kastieli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
v kaštieli to znamená, že to akože aj úradne budete mať v pohode? Ja som trošku v tomto zaostalá :-N Poznám svadby len v kostole a na úrade. Bude to niečo ako na úrade len krásnejšie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude to uradne len krajsie....s kostolikom by to bolo komplikovane kedze nie sme doma... ;-) tak sme od toho upustili i ked prvoplanovo to bolo myslene v kostoliku pri kastieli ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zlaticka...........vcera som tu od obeda nebola :-( ale pekne ste sa rozkecali.......... atnkaa .no dlho si tu nebola :-( :-( :-( slavik, ved pridi s frajerom na jahody ;-) ;-) bystri............aj ja som bola vcera s dcerou a frajerom na vychadzke. My sme tu mali normalne jarno.Teplucko,len v tricku. POchopitelne, sialeni skoti tu zase behali v tielku. Ja toto nepochopim, oni aj v zime si vybehnu v slapkach a podobne. V decembri tu male deti chodili do skoly v suknicke a bez pancusiek. hole nozky a len ponozky.Viete si to predstavit? aj na nakup ked som hocikedy isla, ja v riadnej bunde a oni si do obchodu dobehnu v tricku s kratkym rukavom. Brrr. Uz som si na take nieco zvykla, ale zo zaciatku to boli pre mna normalne soky.
Odpovedať
Profilova fotka
tak to veriim :-D :-D :-D co inak nechtikova tema? sa tam dako hadate :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby.. lolo...tak tam kde bývaš hneď ľudia zbadajú, že si cudzinka. A ja takým ľudom závidím, čo im nie je zima. A občas obdivujem aj naších rómskych spoluobčanov, keď sa na jar pred chalúpkami nahí promenádujú 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa...tak už viem ako to je s tým kaštielom. A je pravda, že v kostole by si ani nemohla keďže tam sa musí chodiť na predmanž.výuku. Ale aj tak ste si to super zariadili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mohli by sme i v kostole..zavisi od knaza....niekde je moznost mat ju len 3-4krat, alebo ju mat niekde inde...alebo dokonca kocky ju mali niektore i cez skype ;-) aaale volali sme na faru do fricoviec veela krat a nist, tak sme to vzdali :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-) lolofonka no do škotska na jahodky asi nepôjdem, bo mi nikto nedá 2 mesiace dovolenku. :-) A minulý rok tam bol frajerov brat, a bola tam zima. brrrrrr Ja som slniečkový typ, ja potrebujem slnko k životu. Takže sa teším na leto že sa budem vyhrievať na slniečku a frajer nech si maká v škótsku. :-D
Odpovedať
sorry, ze sa pripajam do diskusie..., ale neda mi lolofonka - to dobre poznam zila som isty cas v Edinburghu a tiez to bolo v zimnych mesiacoch mne bola strasna kosa a skoti tam chodili ako pri 30stupnov no proste sok :-N Chudak tie ich deti v takej zime ja by som to nemohla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta...ahoj...takze asi ti tiez mraz prechadza po chrbte pri myslienkach - skoti a zima :-| atinkaa........aaale ta nechtikova tema...radsej by som tam uz nekukla. Bol tam doterz klud, len jedna slecna tam prisla a urobila prievan. Asi taka mala provokaterka. Ja som tam prisla az po tej hadke. A nedalo mi, aby som nevyjadrila svoj nazor, kedze v tej hadke tam spomenuli aj mna. ;-) no nezareaguj potom. len som mala pocit ze, sa musim obhajit. Ale doslo mi to aj komicke...ved kde je vela zien... sak to pozname vsetky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..takze znami mali pravdu,ked tvrdili,ze oni v UK idu na diskoteku zababuseni a domace pipky hole nohy,tielecka a promenaduju sa po meste :-)
Odpovedať
jasne woman to mas tak v UK....ja take nemozem asi by som umrela ja mam rada teple krajiny a UK tam nepatri a uz vobec nie Skotsko - mala som totiz pocit, ze tam je chladnejsie ako v Londyne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yvetta hej, je tu chladnejsie ako dole to hej. aj ja by som radsej teplejsiu krajinu. my tak mame aj v plane, este nejaku dobu pobudnut tu, pockame na britsky pas... a mame jednu vysnivanu teplucku krajinu. woman04, dlho som ta tu necitala, cawes zienka. ako?
Odpovedať
Profilova fotka
caveski no k tym nechtikom mam dotazy..ak mozes ja nemam rada nic umele...snad sa nedopracujem potom k zubom :-D :-D :-D lebo budem musiet prehodnotit svoju strategiu :-D :-D :-D :-D nemam farbene ani trvelene vlasy, nemam velmi rada malovatka a tak si neviem rady s nechtikmi.....bola som na manikuru a maam na ruckach cosi..co pani vysvetlila, ze je uplne ina technologia nez akryl a gel...vies o niecom :-N hladam ti to na nete..aale zakial nemam =-)
Odpovedať
Ahojte babule ja som akurat teraz na 3tyzdne na juhu Francuzska,je tu teplucko,more len na skok,ludia vyzeraju prijemne,ale v takej UK alebo v Skotsku nemate depky z toho pocasia? Ja by som asi mala,daleko od domova a este ked tam nemate nejaku spriazdnenu dusu tak to musi byt fakt hrozne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v prage... slnko za oknom...a ja doma :-N to maam najradsej x-)
Odpovedať
Profilova fotka
evitka ztial ma depky nechytili ;-) ja som asi zvlastna osoba, mna dazd do depresii nestiahne... horsie to je s klabosenim o blbostiach i vsedej starosti... tak dost casto zhavim linky..aj v mobile a na nete. rodina aj kamaratky mi dost chybaju. tu su sice slovacky, ale nejako som s nimi nenasla nic spolocne, su to zvacsa babenky 20rocne a tie maju ceeelkom ine starosti a radosti ako mam ja 8-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?