Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
44 u muzov je dobry vek. zrely muz - ale pozor - hrozi druha puberta ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...on už má prekonanú 3 pubertu :-D evita...neboj, raz sa isto vydáš a budeš rada keď podpíšeš ten "záväzný" papier ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj lolo...ty už máš dieťa?
Odpovedať
Profilova fotka
ano jasne. ja uz mam doma zacinajucu pubertu :-| 11rocna slecna
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja už chcem také veľké dieťa :-| Moje nevie ešte ani rozprávať a tak ani neviem čo mu je, čo by chcel.... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ja si zase hovoim nech ma uz aspon 17 - 18 rokov, lebo zacinam byt vycerpana z jej energie. ja som bola dost skoro mamina a veeelmi som si uzivala babatka. mna to velmi bavilo. a aj som chcela viac deti, ale som sa velmi skoro aj rozviedla a tak som bola na vychovu dietatka sama. co sa asi teraz vsetko odzrkadluje. Do nedavma som este mala v umysle, ze po svadbe sa vrhneme na babatko - ale ten elan ma nejako teraz opusti, lebo dcera ja niekedy fakt neznesitelna svojimi vykyvmi nalad. :-| Tak som si povedala, ze uz viac deti nie. A drahy stoji za mojim nazorom. nehovorim sice,ze sa to mozno casom nezmeni, ale momentalne mam fakt co robit.
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa povie - male deti , male starosti / velke deti, velke starosti. Ja neviem, uz som normalne rozmyslala, ci to je normalne. ci netreba vyhladat psychologa. stale zvysuje pre vsetko hlas a ine nepocuvam, ako ju nechapem a podobne. Bojim sa aj dost toho, ze casom to moze vyustit do horsieho. aby si nezacala hladat pochybne partie... Nerada by som urobila nejaku chybu. Ale mam sestru co ma teraz 17rokov a ked bola mladsia, viem ze mala tiez hrozne vykyvy nalad..dnes je uz chvalabohu kludna a k nicomu zlemu nedoslo. Dokonca ma prekvapuje svojou zodpovednostou a s nazorom na zivot. Lebo ona bola vzdy riadne rozmaznavany milacik rodiny. Tak ako moja dcera teraz. Ma snad vsetko a predsa ma pocit ze ine deti sa maju lepsie ako ona.
Odpovedať
Profilova fotka
lolo...tak mna to asi tiež čaká. Však dnešná mládež....radšej nekomentujem. Ja ked som bola 13 ročná zvýšila som hlas a hned som mala preplesk. neviem ti poradiť čo s nou, lebo fakt som sa s nikým takým nestretla. Možno ju to prejde. Možno má len také blbé obdobie.... neviem :-S
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som veľmi rada, že už má dieťa. Ja už som chcela ako 25 ročná, no nedarilo sa. A teraz si vychutnávam materskú plnými dúškami. :-D A syna by som nedala za nič na svete.
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k proste som si len priratala 70 :-D :-D :-D ...citim sa priserne staro totizto - vycerpana zivotom :-| ...dufam, ze sa to s tou tvojou dcerou nejako utrasie - ved s kazdou z nas sa utriaslo, nie? je pravda, ze v dnesnej dobe su decka ine - ja by som sa v jej veku neodvazila povedat mame, ze ma nechape =-) ...verim ti, ze sa o nu bojis - nastrah je asi viac, ako bolo za nasich mladych cias (jemine, ako strasne staro to znie 8-( )
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:ako som ti uz pisala,pozname vykyvy nalad...tiez som sa bala zlych partii a pod.,ale zvladli sme to obe..a tiez som mala pocit,ze si mysli ako sa maju ine deti lepsie,ze ich lepsie chapu...toz puberta...aj ked naladova je stale :-) ,ale to uz asi bude povaha a nie puberta.. :-) urcite je to omnoho lepsie ,ako ked mala nejakych 12-14 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam take obdobia, kedy sa citim veeelmi mlado a sama rozmyslam nad tym, ze je divne,ze ja uz mam dceru v puberte /ked ja sama som taaak mlada/ :-D :-D .... a inokedy mi je zase do placu, ako sa citim zo vsetkeho vycerpana, unavena, ze uz len zakopat. Teraz som tiez mala take dni, tak som si zobrala 3dni volna. Hura. Vcera som vytiahla malu na nakupy. Baby , ja som jej kupila jej prvu podprdu :-D A ona si vybrala taky svetrik bielo cierny pasikovy s veeelkym vystrihom, holym pupkom a bedrovu mini s takymi istymi pasikmi a farbou. Pod to dala nove pradielko a tak sa tu producirovala potom cely den. Poraza ma z nej niekedy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby...všetky sme mladé. A ked budeme mať 70, tak aj vtedy budeme mladice :-D :-D Možno si aj nejakého frajera 25 ročného nabalíme ;-) lolo...akurát dnes som vravela mužovi, že jak sa mi dobre máme, že podprdy a vložky nebudeme musieť kupovať :-D Ale aj tak by som radšej dcéru. Ona je taká viac prítulnejšia ako chlapec. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka no ja som k mame pritulna nebola...k otcovi ano...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...aj ja som bola prítulnejšia k ocinovi....A keď bol v práci, tak mi aj mama bola dobrá :-D teraz mám už len maminu, tak sa len k nej túlim...alebo k manželíkovi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moja dcera to je zase maznacik riadny......aj ked sa uz hra na velku slecnu, maminym narucim nepohrdene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lolofonka, v Trnave je nádherne. Včera bolo 19 stupňov, úplná paráda. Bola som s drahým v kamenáči sa poprechádzať. :-) Presúvala sa tam pomaly celá Trnava. Aj dnes je krásny slniečkový deň. Za chvílu pôjdem do mesta na obed. Tak sa teším, že sa povyhrievam na slniečku.
Odpovedať
Profilova fotka
aj my tu v UK dnes nadhera pocasicko, ja mam volno tak pojdeme s dcerkou poprechadzat do parku
Odpovedať
Profilova fotka
zase máš voľno? :-D V podstate aj ja mám voľno šéfka si zobrala dnes dovolenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mam volno 3dni ........to som nemala ani nepamatam. tu to inak funguje tak, ze do tyzdna - od nedele do soboty musis odpracovat /alebo by si mala/ 37,5hodiny. a je jedno ako si to rozplanujem. a ked aj tolko neodpracujem, tak mi zaplatia to, co mam odmakane. Dnes mi prisla posta, konecne mi tu schvalili rodinne pridavky na dceru.
Odpovedať
Profilova fotka
oni su tu taky divny....jazdia autom na opacnej strane a este aj ten tyzden maju inak- zacina v nedelu a koci sobotou
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka ty si v Anglicku alebo v Írsku?
Odpovedať
Profilova fotka
A tie prídavky na dcéru ti vyplatia spätne?
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka no do takej fazy som este neprisla :-D :-D :-D to: lolofonka.k ved aj tyzden zacinaju ratat od Sunday :-D ...inak, ja ked som bola v Skotsku, tak univerzita bola od pondelku do piatka... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik....my sme v skotsku, to tiez sucast UK. tie pridavky mi vyplatili spatne tri mesiace., nie je to sice bohvieco,ale zase v porovnani zo slovenskom - je to suma, aku maju maminy na SK matersky prispevok. takze no, nie je na zahodenie.
Odpovedať
Profilova fotka
babule, ta kde sa flakate ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, hej, aj mala chodi od pondelka do piatka do skoly, aj do prace chodia od pondelka, len ten tyzden podla mna tak divno rataju. preco sunday ako prvy den v tyzdni. lebo zase na vyplatach sa tyzden tiez rata od sunday, kedze sa tu vyplaca kazdy tyzden.
Odpovedať
Profilova fotka
;-( kde ste
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka ja už som tu. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak môj priateľ ide v lete do škótska na jahody. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?