Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
a nemala si problém s tým že nevieš po anglicky?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, lebo ja pracujem v agenture, kde je vela cudzincov. slovaci, cesi, poliaci. je to prave agentura, co zamestnava cudzincov v celej uk. idem terz s dcerou do mesta, treba kupit topanky. ale keby si chcela, mozme potom popisat viac v IP a napisem ti viac o tej agenture, ma pobocku aj na slovensku. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
ok, tak dobre nakúpte. Ja idem za chvílu do TT. Ideme s drahým plávať do Šale na plaváreň.
Odpovedať
Profilova fotka
slavik, ako bolo na plavarni? ja dcere slubujem, ze tiez vybehneme , lebo teraz sa bude doma asi trocha nudit, maju v skole az do 7.4 prazdniny. A mna tiez porazi z nej. Asi by sme mali povenovat cas slovenskemu ucivu, lebo sa nam blizia skusky. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
a kde ste sa vsetky podeli :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tu na skok, práve sme sa vrátili z plavárne.Teraz som u priateľa, za chvílu ideme k nám. Bolo super, len sa mi zdala voda studená. Ale aspon som si trochu chrbticu ponaťahovala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dcéra musí robiť skúšky na SK zo všetkých predmetov?
Odpovedať
Profilova fotka
zo vsetkych nie. len slovensky jazyk, dejepis, zemepis. ona to v podstate nemusela robit, kedze sme tu nie na kratky cas, mohla zakl.skolu absolvovat len tu. Ale clovek nikdy nevie.... A tak som sa s vedenim skoly dohodla, ze skusime piaty rocnik takto a ak by to nezvladala, tak slovensku dalej pokracovat nebude. A skola jej vystavila povolenie na studium v zahranici v kombinacii s dialkovym studiom slovenskej zakladnej skoly. Tu su totiz deti velmi pozadu. to co sa ucila v stvrtej triede, berie teraz tu. Ja ju ucim aj doma. a raz do roka na skusky.
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k fiha, to mate riadne "huste" obe...drzim paste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia.... :-. dik. pravdu povediac, niekedy ma to dost unavuje. mam pocit, ze som stale v jednom kole... praca, skola, domacnost,rodina...a este momentalne svadba :-N . vecer lahnem unavena ako kon a spim tvrdo ako po 20hodinovej sichte. ale tento vikend mam az do pondelka volno. 3dni, to som nemala ani nepamatam.
Odpovedať
Profilova fotka
no super lofonka,uzi si volno...to ta teda obdivujem..neviem ,ci by som mala nervy este trapit dieta doma so skolou.. :-. si sikula,ze to zvladas... ;-) ..a vonku tiez robis nechtiky??
Odpovedať
Profilova fotka
woman..jo jo. robim nechty aj tu. to je moj relax. a volno si asi uzijem tak aktivne, ale bude to v celku prijemne. dcere som slubila, ze pojdeme zahrat tenis :-( tak sa pojdem nahanat za loptickou ako salena a mala sa mi zase bude smiat, ake som drevo :-| a potom na plavaren. zacala som trosku navstevovat solarko a to som bola volakedy zasadne proti, ze po nom proste starne pokozka :-D :-D :-D a nakoniec hor sa na nakup. hura. na to sa tesim naviac. len dyfam, ze to nedopadne ako vzdy, dcera spokojna a ja oduta,ze som zase nic nekupila a nemam sa z coho tesit. ja malokedy najdem nieco, co by sa mi ozaj pacilo a ked sa uz paci, tak to ma nejaku megacenu :-S . Ale je tu teraz otvorene nejake nove nakupne, tak pojdem omrknut. dcera uz pili moje usi niekolko dni, ze jej treba kupit jarne topanky. ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoje baby..môžem sa k vám vtrieť? Však ja som vo vašom veku....r.1979 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne..vsetky su vitane..moja sestra je 1979 :-) ..je o 9 rokov mladsia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
niekedy sa citim ako z roku 1904 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
takze mame dalsi prirastok? no vitaj medzi nami bystricanka. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem pekne za privítanie ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystri...a ako sa citis ako niekolkomesacna manzelka? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
gaia..........srdco a preco prave z toho roku? xi xi xi
Odpovedať
Ahojte mozem sa pridat,dnes je tu tak trosku mrtvo ]-( ,ja sa nudim,inac som rocnik 1973,nie som tu prilis stara ]-( ?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj evita.... stara? no co si! tu stara nie je ziadna. sme mlade, krasne a mudre :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka...no ako niekoľko mesačná manželka sa cítim úplne normálne. Ja som s terajším mužom už 7.rok. Toto bola len taká formalitka, aby sme mali spoločné priezvisko celá família ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ty lolofon...ako sa cítiš ako budúca mangelka? Prípravy sú v plnom prúde, či ešte máte čas? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no za vytesujem..............moj nastavajuci totiz este v case nasho zaciatku randenia bol toho nazoru ze sa ozeni a zalozi rodinu az dobre po 30-ke. To mal 25rokov vtedy. A po roku a pol sa zrazu hrnie do svadby. A to treba podotknut, ze sa predo mnou rozisiel s frajerkou prave z dovodu jej tuzby vydat sa, do coho ho dost tlacila. Tak zdupkal. A dnes sa vytesuje aj on :-D ale ja sa vydavam 2x /dufam a verim ze naposled/ takze viem o tom, do coho idem :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lolof....no tak to je zvláštne, že takto po roku dosť radikálne zmenil názor. Ale dobre spravil, nie? to sa zase môj manžel nikdy nechcel ženit - že druhýkrát do tej istej jamy nespadne :-D . No a prišlo dieťa a hned zmenil názor :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D asi nasiel tu pravu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no samozrejme. ;-) Však kto by už chcel takého starého chreníka? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko ma? ak teda to nie je tajnost
Odpovedať
Profilova fotka
tiahne mu na 44 =-)
Odpovedať
tak ja vydata zatial nie som, v podstate mam z toho terochu aj strach niekomu nieco slubit :-) ,mozno zmenima nazor a ked nie tak budem stara a ofrflana stara dievka ]-( bystricanka inac 44 je najlepsi vek :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?