Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - tvoj brat potrebuje ubytovanie, čiže tomuto jasné asi ani nechce byť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi no ved je pohodlnejsie mat navarene, upratane, oprane a este sem-tam korunku do vacku...ale asi by to vzdal - lebo by musel aj on upratovat a on "ma rad svoj chliev" 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - treba mu dať jasne najavo, nech si nájde nejaký vlastný podnájom.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi nasiel si intrak...mna len zaraza ten jeho napad, ze mu nieco take vobec napadlo =-) =-) =-) - sebcovi hnusnemu 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - to vieš, u vás by sa mal lepšie ako na intráku. ale je dobre, že ten intrák má, lebo vy by ste sa nemohli poriadne ani pohnúť.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi praveze nemam pocit, ze sa mu celkom moje dirigovanie paci - ked mu kazem (ked bol u nas teraz par dni), aby si po sebe umyl riad, odlozil topanky - lebo sa v noci idem zabit pri vchadzani do kupelne 8-( , zasunul stolicku a pod., urobi to...ale viem, ze po case by to uz bolo s frflanim a neskor odvravanim...lenze ja nevidim dovod, preco by som sa s takym niecim mala nervit...upratana postel v jeho ponimani vyzera ako hniezdo a bezne nechava v jej okoli po zemi porozhadzovane kusy oblecenia, zradla, papieriky, riady...takto minuly rok (este som byvala na inom private) so mnou existoval nejaky cas, kym si nasiel ine ubytko - na ziadost, aby si v izbe upratal (nastastie mal jednu pre seba), mi odpovedal, ze on potrebuje mat okolo seba svoj chlievik - lebo to je jeho hniezdocko 8-( 8-( 8-( ...a mna to vytacalo do nepricetnosti, pretoze stacilo par ukonov a izba by vyzerala uplne normalne...on nerespektuje pravidla, resp. nie v takom casovom horizonte, ako si to ja predstavujem - je ako kubanec "manana" 8-( ...a ja fakt nevidim dovod sa s nim zozierat
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - tak to už chápem, prečo ťa tak vytáča. to by si buď musela po ňom neustále upratovať, alebo by si ho musela vkuse naháňať, aby si upratal a to je na nervy, ak máš už určitý systém v domácnosti. ak by si tvoj brat nenašiel intrák, tak počítam, že by mu bolo dobre aj u teba, aj keď na neho stále nadávaš pre neporiadok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi mno jo...a aj toto je scasti dovod, preco netuzim po detoch - moji bratia su pre mna nimi este stale :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D chápem. ja to mám zas tak s babkou. vďaka nej ani ja momentálne netúžim po deťoch. ona je moje veľké dieťa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi neprajem to nikomu, ale aspon v tom nie som sama :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nj, je nás takých viac :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi len s babickou to uz lepsie nema sancu byt kvoli veku...ale preco ten moj bracho sa tak sprava... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia - to hej, u nás to už lepšie nebude, skôr naopak, je to čoraz horšie. tvoj brácho je mladý, potrebuje si užiť života. a veľa záleží aj od toho, čo mu vaši rodičia dovolili.
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi horsie je, ze ked bol mladsi, bol poriadnejsi...v druhaku na vyske sa to zopsulo 8-( ...teraz ma uz iba vytaca =-) 8-( ...nasi? povedia, ze s nim sa neda rozumne dohodnut a cezo mna zistuju infosky, co o nom a od neho potrebuju vediet!!! 8-( ]-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - čiže si vyskúšal voľnejší život a až moc sa mu to zapáčilo :-D veď on raz dospeje, neboj. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi len kedy??? tento rok by mal koncit VS, v maji mal 25 rokov...moj muz mal teraz 22 a to sa neda porovnat...
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - ktovie :-D raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi skor mam z neho pocit, ze nejako cuva :-D :-D :-D inak, pridala som do albumu par "vzlietavych" fotiek :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - :-D :-D :-D . tie lietacie fotky sú dobré :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi xexe, no, su zaujimave :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - fotiť sa vo vetre je náhodou super nápad :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi len zrejme je to lepsie, ked ti popritom svieti slniecko - takto to bolo dost krute...a kedze to nebol umelo korigovany vietor, obcas mozno celkom dobre zabery nevysli, pretoze mi kvoli zavoju nebolo vidiet tvar...preto som aj potom davala zavoj hore-dolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - :-D aspoň ste mali trochu zábavy
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi mno jo :-D ...je mi fakt smutno z toho pocka...mohlo neprsat a aspon troska slniecka zasvitnut :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby... trip..nejako si ma vymenila za gaiu :-D Ale ja som nemohla chodiť, bo som aj z bábom choručkí boli. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - aspoň že máš nejaké fotky, ja nemám ani to :-| bys - nevymenila, čakala som na teba. :-) a čo vám bolo? už je všetko ok?
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi ma mrzi :-( to: bystricanka nieco vazne? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - nj, na výročie si chcem dať spraviť druhé fotky, aj keď nebudú v svadobných šatách
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebi fiiiha...zeby sme si dali urobit na nejake vymesacie? :-D ;-) ...poomyslam
Odpovedať
Profilova fotka
gaia - mo ja chcem presne o rok :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?