Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tripple... ja mám voľno už 2 roky a ešte 2 roky mať budem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystričanka, to máš dobré. staráš sa o bábo, že? mne stači aj to jednodňové volno. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej tripp...starám sa o bábo, len to sa len vraví, že je to dovolenka. Ale je to riadna makačka od rána do rána.Kedže mne drobec nedá spať ani v noci 8-( Nuž ale čo som chcela, tak to mám a som rada, že ho mám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka, ale to sú také príjemné starosti, nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no je to príjemné...prajem to každej žene zažiť ;-) inak čo to tvoje motto znamená...však to neviem ani prečítať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
znamená to: Kým dýcham, dúfam. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aháá...no zase som múdrejšia...aj ked to stále prečítať neviem :-S a prečo sa vydávaš v BR, ked si z piešťan? To máš lásku z BR?Horehronca? :-D Ja som zvedavá horehronka...musíš chápať x-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka, číta sa to rovnako ako píše: dum spiró, speró. :-) hej, môj drahý je horehronec, ale bývame tu v piešťanoch.
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre...už nevyzvedám....horehronci su statní chlapi... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka, kludne môžeš, mne to nevadí. ;-) a s tými statnými chlapmi máš pravdu. :-D môj drahý bol prvý horehronec, ktorého som spoznala. a odvtedy strašne rada chodím do brezna, je tam nádherná príroda.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte..lofonka,ako idu pripravy?..budem na teba mysliet v tvoj den,hoci budem daleko,nech vam to vyjde.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako? beháte po dovolenkách? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj tripp ;-) No čo? Ako ti dopadla svadbička? Ako sa cítiš ako vydatá žena?Napíš..zvedavá som :-N
Odpovedať
Profilova fotka
svadba bola super, taká pohodička. zabudli sme v penzióne kyticu a v kostole sme nevedeli, čo máme robiť, ale aspoň bola sranda. :-) aj večer dobre dopadol. to, že som vydatá, mi ešte nejako nedochádza. len včera trošku keď som si vybavovala nový trvalý pobyt a občiansky. sa mi ešte zle podpisuje novým menom, príde mi to také cudzie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tripp...tak ste trošku trapošili v kostole? :-D Nič si z toho nerob..aj ja som spravila trapasy a všetci sa bavili.Dokonca aj farár :-N Ale hlavne ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka, veď ja si z toho ani nerobím. bez nejakého trapasu by to nebolo ono. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde sa flákate?
Odpovedať
Profilova fotka
tripp..ja som tu vždy...teda na svadbe.Len tuto málo báb chodí, tak len nakuknem, že čo nové sa tu deje a ked nič tak idem o dum dál :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to tu zjavne nakukujeme viaceré :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no len zdá sa, že si píšeme len my dve :-D To je ale záhada...kde sú všetky tridsiatničky? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to by aj mňa zaujímalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nahodou sem kukam j ja a sem tam aj daco pisnem
Odpovedať
Profilova fotka
caute zabky takze my to uz mame za sebou...pocko nam absolutne nevyslo, boli aj ine chyby krasy, ale niektore veci aj prijemne prekvapili... profi fotky zatial nemame...par amaterskych foto najdete na: http://picasaweb.google.sk/michal.sty... http://picasaweb.google.com/jozef.gas...
Odpovedať
Profilova fotka
to: tripplebei ozaj, congrats to: lolofonka.k drz sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...tak gratulujem...pekná nevestička si bola x-) A to, že vám počasie nevyšlo, nevadí...vidno, že si sa aj tak dobre zabávala, a to je najhlavnejšie ;-) lolo...len málo píšeš....však som si písala len ja s tripp a nikto tu ani nepáchol za takú dlhu dobu.Len woman sa tu na chvíľku ukázala :-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, gratulujem, mala si pekné šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka + tripplebi dakujem za utechu ja som si prave vo stvrtok s hrozou uvedomila, ze nas nikto neodfotil (take tie pozovacie fotky) s rodicmi, priatelmi a pod...profi fotograf na to nejako pozabudol (pricom predtym sme sa o tom rozpravali a bral to ako samozrejmost =-), dokonca to hovoril takym tonom, ze naco mu to hovorim - ved to je samozrejme 8-(), ostatni sa spoliehali na to, ze to urobi profi fotograf a potom uz bolo prilis neskoro na vsetko 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
gaia, nič si z toho nerob. my síce fotky z rodičmi a priateľmi máme, ale nemáme poriadne pózovacie fotky. síce som ich ešte nevidela, ale my sme behli do záhrady, fotograf urobil 6 fotiek ako stojíme pri sebe na chodníku a to bolo všetko. :-( a ja som taaaak chcela mať na pamiatku práveže tie pózovacie. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...ani ja nemám pozovacie fotky. Ani jednu. My sme na to vtedy ani nemysleli, lebo sme mali malé dieťa a museli sme sa jemu venovať. Ale nevadí...hlavná vec, že sme zosobášení ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ved ja viem kocky...len som chcela mat viac pamiatok na kazdeho, kto tam bol s nami v ten den :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?