Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
a ze po 30tke... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám zase o 15 rokov staršieho, ale aj so mnou puberta dosť často plieska :-D dan...a ty si speváčka? Bo v pase máš takú foku kde spievaš :-.
Odpovedať
Profilova fotka
triplebi..tak ten kostol nepoznám...ja len ten, čo je pri autob.nástupiští...
Odpovedať
Profilova fotka
hej, spievam v jednej rockovej kapele....ale mas uzasny postreh, ze si si to na tej malej fotke vsimla :-D chalosi z kapely by povedali, ze co to tam mam pred ksichtom za vibrator? :-D to su celi oni.... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jááj šak som 30tnička, ale očka mi ešte zatial dobre slúžia...no aj ja som chcela o vibrátore napísať, len ťa ešte nepoznám...náhodou sa urazíš a čo potom? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz vies aspon zhruba, co som zac, a rozhodne som za kazdu srandu. :-D ...bo so 4 chlapmi v kapele by som asi tazko inac prezila :-D sama baba to mam niekedy tazke...
Odpovedať
Profilova fotka
no tak tebe je veselo...štyroch chlapov máš...no tak sa ti spieva isto ľahšie :-D a tvoj budúci je tiež člen kapely? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
bystricanka: Danielika poznam uz od...uuuuu.. ani nejdem pisat kolko rokov, no proste od detstva a poviem ti len tolko, otec hudobnik+ dirigent, mama hudobne nadana, a Danda ma absolutny sluch... precestovali sme spolu svet so spevackym zborom a ona sa hudbe venuje aj profesionalne aj vo volnom case.. len muzika si nasla pilota lietadla, tak som zvedava, kam raz padne ich jablko- ako daleko od ktoreho stromu.. :-D ze danza? My sme spolu ine veci pozazivali... ako sme obidve naraz dostali prve kramy v tabore v Bulharsku v 89-tom.... he he.,... a nemali sme hyg. pomocky.... to bolo!! to by bolo fakt na roman.. aleno nase najazdy do Ryby na salat so sumienkou Cibi... pamatas??
Odpovedať
Profilova fotka
a to keby ste ju ludia poculi spievat, dokonale :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no katrin, si mi urobila reklamu :-D no, prve kramy si pamatam....si sa mi smiala a na druhy den si chytila aj ty.... 17.7. som mala 19 vyrocie:-D :-D :-D a sumienka Cibi je nezabudnutelna....so salatom....chute ako u tehotnych... :-D bystricanka: nastavajuci vobec nie je hudobnik, ako uz katka napisala, je pilot :-D mala som aj hudobnikov, ale nerobilo to dobrotu....a s clenmi kapely je dobre mat len profesionalny vztah...predtam mali skusenost s jednou holkou, co im zam hlavy motala a nebolo to dobre....teraz maju mna, ideme spolu na pivo, ked je akcia, tak im robim papat a tak....a oznamko mi robil nas klavesak, je profi grafik....takze aj take vyhody to ma
Odpovedať
Profilova fotka
danza: ja si pamatam , ako sme si robili " vložky" z pap.vreckoviek napchatych odlicovacimi tamponmi z vaty... :-D a potom nam nejake pozicali Marcinkové... A vsak som ti dobru reklamu urobila, pozitivnu, tak co :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vsak ja sa len smejem :-D tak ja bonznem na teba: kacena ma krasny sopran a spievala v zbore skoro vsetky sola....a nadherne :-) a je strasne vysoka, tak sme ju prezyvali "sosna".....ale ona to nemala moc rada, vsak kati? jooooooj, a ked sme cestovali na zajazd a vychytili sme "svoje dni", tak sme si na cestu busom davali aj 2-3 vlozky....sme vyzerali ako s plienkami.... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby..ta riadne veci ste na seba vytiahli....normálne sa smejem :-D :-D :-D ...a aj sa ešte stretávate?
Odpovedať
Profilova fotka
danda.. ale my sme isli vlakom !! a pamatam si, ako sme si vlozky co nam zostali, doma schovavali pred nasimi, lebo som sa hanbila povedat, ze uz " to " mam.... jaaaaj,ake sme len boli sprostunke.... no a ten sopran uz davno nie je to co byval.. aj hlasivky su len sval, a ked sa neprecvicuje.... a tu sosnu nie ze nemam rada.. aj to priam neznasam... inak az teraz viem, z coho to vzniklo.. no pekne!!!
Odpovedať
Profilova fotka
maaalo... Danda zije v zilina a ja zatial v PD... ale asi sa k sebe zachvilku priblizime, bo ona sa planuje prestahovat niekde blizsie ku Blave a ja za priatelom do trnavy.... he he.... bystricanka: inak v NR mam na Cermani vydatu segru.... a Nr milujem..
Odpovedať
Profilova fotka
katrin...vidíš čo sa na nete dozvieš? Aspon teraz vieš prečo si sosna bola ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kacena, to si fakt nevedela? ja sa z teba picnem :-D a viem, ze vtedy sme sli vlakom, ale inokedy, ked sme sli busom, tak to bolo dost vesele....pridam jednu prihodu.....ideme ideme cez nejake nemecko a v tom v buse straaaaaaaaaaaaaaaaasny smrad. (isiel, pochopitelne z vonka, nejaky hnoj alebo kafilerka)....ale hrozny....a ktosi sa pyta: fuuuj, to co je za smrad? a nemenovana kamaratka s kludom anglicana zahlasila: sorry, rozkrocila som si nohy :-D tak takyto zmysel pre humor sme pestovali v zbore....necudo, ze sa z nas vyklulo, co sa vyklulo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda hej... si pamatam , ked som bola v roku 2000 tehotna a uz tak riadne v 7 mesiaci, stretla som danzu v PD v Priore v domacich potrebach... a ona na cely obchod " jeeej, sosna! ty si tehotna???" No nezabili by ste ju??!! ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danjelik: ale to som nebola hadam ja... ja , a take cosi?? nieee.. fakt si nepamatam na to ..... pamatam si , ako sme zobrajucim rumunskym detom hadzali z vlaku perniky Ribízek... a ako za tym saleli-.. hrozne.... ako sme v Bulharsku dostavali raz zmrzku a pytali sa nas, ci chceme aj my a my sme zakyvali hlavami, ze ano... a oni ju odniesli prec ( u nich sa totiz kyve hlavou opacne) :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kati, je ti jasne, ze to nebol nikto zo sopranu....toto dokazali iba altistky
Odpovedať
Profilova fotka
a ktosi hodil tym zobrajucim rumunom z vlaku plechovku, nejaku pasteku.....a oni kukli, ze co s tym a sup ju nazad do okna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a danda.. pamatas si ako sme si v Anglicku boli " sadnut" v bare na dzus? Ja som este nevedela po anglicky, len trochu a podplietla som si vety a ked som sla platit, tak som tej pani pri pokladni chcela povedat, ci mozem zaplatit ( akoze aj tam u nej).. a povedala som " Woul you like to pay, please??" a ona na mna cumela ako vyorana mys... a my do rehotu.... ( no sorry, tak som bola na gympli nemcinarka, no a co! )
Odpovedať
Profilova fotka
lucim sa pre dnesok...idem na bus do BA....drahy caka :-D majte sa tu pekne.....paaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
malo byt would you like... zabudla som D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som tiež nemenila. my sme sa s drahým spoznali približne pred rokom a pol. tento rok, okrem svadby, budeme obaja oslavovať tridsiatku. 30 je dobrý vek na svadbu. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wow..ze ako sa to tu rozbehlo a my stare sme kde??halooo..to je super..tema zas oziva a mladne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence........ woman...ako sa mame? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no čaveste vy "staré". No ako? Woman , lolo?
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko prajem. ešte prežiť dnešný deň a mám voľno. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?