Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka kujemeeeee...zarezervovane mam tieto (len v nich nie som odfotena): http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
no gaia...tie som myslela.Tie sú asi najkrajšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka no, kedysi by som sa nebola do nich zmestila ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak zdá sa, že svadba robí divy. A ked je motivácia, tak sa chudne ľahšie. ;-) Mala by som sa ešte raz vydávať, aspon schudnem. Lebo tie 3 faldy čo mám na bruchu su riadne vypasene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka ja som mala mat povodne saty, na ktorych by faldy nevadili...ale nahodou sme boli v aprili v TN a mali sme cas, tak sme zasli do salonu (to som bola v polovici diety)...a to sa nemalo stat - videla som, ze sa zmestim aj do mensich ako 44 a ze v tom nevyzeram az tak priserne ako vo februari...a vtedy to zacalo... :-D ...nespokojnost s povodnymi, odvolanie zakazky a znovuskusanie
Odpovedať
Profilova fotka
a co ste sa tak odmlcali?
Odpovedať
Profilova fotka
secky su vydate??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gaia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ešte nie som vydatá :-) Teraz sú dovolenky, tak asi všetky sú na dovolenkách.
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik skor sa flakaju :-D ...woman04 obcas mrkne do BA temy, ale asi tak 1 veta/noc
Odpovedať
Profilova fotka
halooo..ktoze ma tu ohovara :-. :-. nie je cas..aj dnes som prisla dom pred 22:00 :-S a kedze robim rucickami,na net sa nedostanem ;-( lofonka:halo..nebodaj si uz bola na Slovensku??..teraz citam,ze si sa chystala prvy julovy tyzden.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman........uz som spat v uk.....ale o necely mesiac idem opat na svk...xi xi caute babenky. co mate nove
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no teda..asi boli fofry a ziadne stretko si nestihala :-D :-D :-D my sme boli na kamaratovej svadbe,tiez sme mali aj znamych z UK..tiez nic nestihali:-))
Odpovedať
Profilova fotka
haloo..nejak nam to tu zamrzlo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. môžem sa pridať do klubu? som ročník 78, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tripplebi..no jasne, že sa možeš pridať...však aj ja som tu a som r. 79. A zatial ma nevyhnali x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj bystricanka z Nitry. :-) ďakujem za privítanie.
Odpovedať
Profilova fotka
tripp...ja som bystričanka, len som sa do NR za mužíčkom odsťahovala. To vieš, láska :-N a kukám, že onedlho máš svadbičku...ale v piatok? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystričanka, to poznám, môj drahý sa tiež presťahoval za mnou. :-) jj, svadba bude v piatok, lebo sme chceli dátum s osmičkami a vyšlo to na piatok. berieme sa v kostole a farárovi je jedno, ktorý deň si zvolíme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to máte super. Aj ja som mala osmičky v dátume svadby, ale len dve. Ale na šťastie to postačí :-D a vydávaš sa priamo v brezne. V tom kostolíku na "námestí"?
Odpovedať
Profilova fotka
vydávam sa v tom evanjelickom, je na "námestí" ale až za tým katolíckym, hore na kopci. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeej, s radostou sa pridavam aj ja....som rocnik 1975 a moj drahy je 1979......najvacsia sranda je, ze ucim na strednej skole a s jednou ziackou mame rovnaky termin svadby 30.8.2008 o 16.00....este aj ta hodina je rovnaka :-D dokonca si tu piseme cez IP a obe tu mame albumy...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj danjelik, tak to s tvojou žiačkou je naozaj sranda. :-D dobrá náhoda.
Odpovedať
Profilova fotka
to ti teda poviem :-D ....a tak sme sa cez IP spriatelili, ze sme zistili, ze citame knihy od tych istych autorov, ze si kupujeme ten isty casopis, budeme mat podobne vonavky na svadbe, nasi drahi budu mat obaja huga bossa, ze mame dost podobne nazory...normalne sa mi to paci ;-) a jej drahy je 1980 a moj 1979, takze si este aj berieme rovesnikov... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Danza!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Danjelik: Dani, kde si , si v PD teraz cez prazdniny? mohli by sme sa stretnut, som tento tyzden bez malej... Inak ved ja ja som rocnik 77, to je tiez OK...do tejto temy...
Odpovedať
Profilova fotka
no čavte baby...voláko sa tu zliezame my 30-tničky :-D a teda vás vítam v tejto téme. Hádam sa to tu aj rozbehne, lebo už málo báb sem prispieva :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som stastna, ze som toho praveho nasla az teraz, v tomto veku.....si to uplne inak uzivam a vychutnavam....v 20tke som naozaj nevedela takymto krasnym sposobom prezivat vztah.....ste na tom podobne, 30tnicky? ja by som fakt nemenila... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
danjelik...no ja som už tiež asi dospela. A vymienať už nemôžem, kedže mám s ním dieťa...tak musím pri tomto svojom starúšikovi ostať. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vidis, a ja mam mladusika o 3 rocky mladsieho :-D a este aj v praci som obklopena mladymi ludmi od 15 do 30, takze ani nemam cas zostarnut....ja som taka prastena pubertacka stale... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?