Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky...co tu maame nove? ;-) lolo, gaius? ...oznamka mame? my uz maame i poslanee konecne vsetkyym x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...vy ste mali stretko? A kde som bola ja? 8-( atinkaa...voľako skoro ste posielali oznamka. My sme posielali až v júli a svadbu sme mali skoro tak ako vy
Odpovedať
Profilova fotka
noo myslim, ze zavisi od ludi, ktorych pozyvas....kto ma aku pracu a tak....myslim, ze ak by sme poslali v juli...tak pridu len nasi rodicia :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a v podstate máš pravdu. My sme posielali len oznamka ale nepozývali sme nikoho. Mali sme malú svadbu - najbližšia rodina a tých sme pozvali osobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa dotahujeme s tlaciarom detaily...ujo ma nemaaaa raaaad :-D :-p :-D to: bystricanka no stretko byva s babami z temy Bratislava...teda zatial boli 2 :-D ...napr. my budeme posielat oznamka 2 tyzdne pred svadbou takym, ktorym to chceme iba oznamit (bez pozvanky k stolu)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame oznamka - teda navrh porieseny,aj mam uz papier vybrany, musime to este buduci tyzden niekam zaniest aby nam to v nejakej tlaciarni vytlacili a ked budem prvy julovy tyzden doma, tak to rozposlem, ale len ludom, co idu aj na svadbu. a po svadbe budeme posielat oznamko s fotkou - svadobnou, vsetkym znamym,ze sme sa zosobasili... ved zorganizujte babule nejake stretko na prvy julovy tyzden, nech poklabosime...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte zienky, pred hodinou som priletela z Irska. :-) Bolo fajn aj let som prežila v zdraví. Idem teraz spať, Lebo som cestovala od 0.30 hod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:vsak 1.julovy je cobydup:-))..uz sa tesime.. gaia:neboj,nie si prva ani posledna,co uja dirigujes s oznamkami :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj slavik...a všetky baby... tak už si doma od ségry? Ako prežila mamina let? Bola vystresovaná alebo sa držala? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Bystričanka, no mamina sa veľmi vytešovala. :-) Veľmi to prežívala a bola nadšená. Sedela pri okienku a celý čas pozerala von. Ja som si čítala knižku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik...tak celý let si ani nevedela, že máš pri sebe mamču, čo? Musel to byť pre ňu super zážitok. Aj ja chceeem letieť. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: woman04 xexe, si ma potesila :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia:kedze ich chceme zbuchnut doma,ja budem dirigovat len toho uja,co so mnou byva:-))) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: woman04 tak potom nanho nezne - nech ti nezdrhne :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby...to týžden sa tu nik neukázal? Ledva som našla túto tému :-( Napíšte ako vám pokračujú prípravy na svadbu x-) lolo...a aj ty sa trošku ukáž. Už mi chýbaš aj v inej téme ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
cauko..............som nejako zanaprazdnena :-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka cakame na oznamka... decka, tu je taky priserny blazinec (u nas v robote), ze nic nestiham ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
caveskiii..tiez nestihaam :-N =-) 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a tu nikto??? =-) 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj gaia, ja som tu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik no nazdooooooooooo...co noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
čo nového? moja najmladšia sestrička nás pozvala na týždeň do anglicka. Príde teraz na mesiac domov a vymyslela si, že pôjdeme naspäť s ňou a zostaneme na týždeň. Len ja ten víkend niečo mám. Ale mama zahlásila že pôjde aj sama. No veľká cestovateľka sa z nej stáva. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tento štvrtok odchádzam na jeden festival do Krásnej Lipy v Čechách. Prídeme až v nedeľu v noci. A na budúci týždeň môj priateľ odlieta do Škotska oberať jahody. Takže budem 2 mesiace slamená vdova. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Gaia, ako pokračujú prípravy na svadbu? Pozerala som tvoj album. Ten tvoj priateľ je veľký fešák. Mám pocit ako keby som ho už niekde videla. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej slavik......a co keby si do skotska zavitala s drahym aj ty? a kam to ide na tie jahody?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lolofonka, no drahý ide do mesta (alebo to je dedina?) Mintlaw. Mne nikto nedá 2 mesiace dovolenky, takže ja budem doma. Že by som ho prišla skontrolovať? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik fiha, osamelucka budes? nist moc...dakujem za pochvalu mojho draheho - ja to nejako posudit neviem :-D ...vcera sme presli torturou na petrzalskej matrike (este nas caka DNV) a kupili popolky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poflufne hlafim - popolky v albume :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...pekné ozanmka budete mať. No a šaty? Ja by som volila tie posledné. Tie čo si si neskúšala. Alebo tie prvé, ale tam sa mi ten vrch nepáči :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?