Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
no, pani majitelka bola do telefonu velmi mila...slubila, ze vyrata cast nakladov a zvysok mi posle...zajtra jej mam volat...uvidime, co sa z toho vykluje
Odpovedať
Profilova fotka
no gaia, mna porazi...dufam ze ja nebudem tak sklamana. ja som totiz nikde nenasla ten typ siat o akom snivam a tak som sa rozhodla pre usitie. ale no dufam ze budu sediet. a proste ze sa nekopnem
Odpovedať
Profilova fotka
..ahojte babenky skor narodene...ako sa mame?? :-D lofonka vsak ty si babenka ako lusk,tebe sadne aj kus latky omotanej okolo :-D gaia:no super,aspon,ze mily pristup..vsak niekomu len sadnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k ja som si rezervla teraz v inom salone - uz hotove...hadam do nich nepriberiem :-| to: woman04 az sa bojim zavolat - ci sa jej nalada po vcerajsku nezhorsila :-|
Odpovedať
Profilova fotka
gaia..caast penazii snad vsetky by som si prosila poserkaa s prepaceniim paar siat a maa vydelaano, nooo reklamu by som jej urobila od dunaja po tisu, nie tatry....boozinku praava spotrebitela suu kde :-N 8-( ]-( ]-( ]-( ]-( ostatnyym breee raanko
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa uspokojila by som sa aj s polovicou
Odpovedať
Profilova fotka
woman........dikes, take slovo od woman potesi, mileee
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze sme sa vcera s majitelkou dohodli - vrati mi polovicu...som spokojna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
super gaia...ešteže nerobila problémy. Aj keď ja by som ju asi dorazila. Ale keď sa s ňou dalo v pohode dohodnúť, tak aj to je úspech. A ešte si aj ušetrila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka no, myslim, ze je to taky rozumny kompromis :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moje drahy skor narodene...drzte paste - zajtra vecer mam dohodnutu schodzku s tlaciarom - ideme spachat oznamka
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
gaia drziiime
Odpovedať
Profilova fotka
gaia:super,dalsi bodik si mozes odskrtnut...ja sa chystam sama s drahym..napad by bol,len realizovat sa nam nechce:-) V piatok porozpravas:-)) lofonka:aj ty sa v piatok zastavis?? :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k dik, myslite na mna o siestej to: woman04 ja vam verim - ani nam sa do toho nejako nechcelo, resp. sme sa nevedeli rozkyvat...shak v piatok porozpravam :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte.... gaia...tak držím palce...nech pekné vyberiete ;-) ja som vybrala sama. Ale vlastne ja som úplne celú svadbu zariadila úplne sama.(s 5 mes.bábom) Od vybavenia kostola(termín) až po hostinu. Aj keď, aby som si muža neohovorila aj on sa trošku podieľaľ na menu. Aj keď on len prikyvoval. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman, jasne ze sa zastavim na kus reci... :-D :-D :-D my sme uz porozmyslali nad oznamkom, navrh je nas. teda bude s fotkou /nasou/ a bude tam len strucny text. chceli sme ho povodne aj vytlacit, ale nasa tlaciaren by to asi nezvladla a vyzeralo by to aj tak az moc lacno. tak si to dame vytlacit firme. a v juli ked prideme na slovensko, tak ich rozposleme. nastastie nam odpadlo pozyvanie hosti. urobime to formou tych oznameni s oficialnou pozvankou. iste vsetci pochopia, ze ked sme mimo, jednoducho sa to neda, kazdeho obiehat osobne. na slovensko prideme len na tyzden a to budeme musiet pozariadovat dolezite veci k svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, porazi ma...hotel, kam sme chceli ubytovat rodicov, je v lete prave v nasom termine zatvoreny 8-( ...neviem, ci to vsetko - umrtie, zuby, sobasna sien, rodny list, saty a teraz aj hotel nie su vsetky signaly - nevydavaj sa!!! :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sem uz nikto nechodi??? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia nestresuj sa kvoly takym veciam, myslim ze nas je viac, co mame problem sem tam s nejakou vybavovackou. ja stale nieco riesim... uz mam obcas vsetkeho plne zuby. neviem si predstavit, ked pridem na dovolenku, ako to dam vsetko dokopy. navyse drahy nedostane dovolenku, tak idem len sama s dcerou, takze sa mi to este mozno trocha skomplikuje...
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k vies, ja uz plasim so vsetkym...nechcem spravit chybu a pokazit drahemu zivot...akurat nam prisli oznamka na posudenie
Odpovedať
Profilova fotka
a ake su?
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...tak ty už máš signály aby si sa nevydávala? Ja som mala jeden veľký signálisko. Vydala som sa a teraz som veľmi šťastná. Tak kašli na nejaké signály, zariaďuj si svadbu a všetko dobre dopadne. uvidíš... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k celkom pekne...len idem trosku s nimi povymyslat
Odpovedať
Profilova fotka
gaia.....to akoze ich ides este zdokonaalit? hej?
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k hej - trochu upravit vzhlad textu (rozmiestnenie v priestore)
Odpovedať
Profilova fotka
teda lofonka..mas A za absenciu na stretku:-)))...co nove??
Odpovedať
Profilova fotka
no uz som poslala tlaciarovi nase pripomienky...ako skonstatoval moj drahy - rad zo mna nebude :-D :-D :-D to: woman04 ze jaka prisna :-D :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
woman04 ........... no pekne. a kto mi tu povedal ze je stretko? a zeby om sadla na lietadlo a dofrcala? no neni problem :-D :-D kedy ste mali? ja dofrcim na svk az 1jula.
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k sa na teba tesime :-D :-D :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?