Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky :-) Ja mám novinu ale len takú cestovateľskú. 21.5 letím za sestrou do Irska. Síce len na 5 dní ale aj to stačí. Len sa trochu (dosť :-) ) obávam lietadla.
Odpovedať
Profilova fotka
Lolofonka ty ako často lietaš na Slovensko a späť? Nemáš strach z lietania?
Odpovedať
Profilova fotka
no díte už vstalo :-( slavik...závidím ti cestu lietadlom. Ja som nikdy nikde nebola a už tobôž nie letecky. Ale strááášne by som chcela ísť. Berieš ma zo sebou? Budeme sa spolu v lietadle "klepať" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bystričanka jasné beriem ťa. :-) Budeme 3 čo sa budú klepať. Idem totiž aj s maminou. Ja som síce raz letela pred 4 rokmi. Ale aj tak sa bojím. Už aby som bola doma :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slavik...nebooooj, ani nepocitis, ze si v lietadle. jojda, ja ked si spomeniem na moje pocity pred prvym letom. a to som letela sama, no nervy. ale sadla som do lietadla a mozem povedat, ze to bol dost pohodlny let. bolo aj fajne pocasicko, takze sa mi to pacilo. celu dobu som bola nalepena na okne a kukala som tu nadheru. sem tam boli aj rozostupene oblaky a videla som dolu. ale tie oblaciky, juj nadhera. ja v lete poletim na slovensko 3x, tak sa tesim.
Odpovedať
Profilova fotka
v juli idem s drahym a s dcerkou, v auguste len sama a v septembri zase vsetci traja. ale v auguste pojdu so mnou sestra a mamina k nam na dva tyzdne a poletia tiez 1x, tak urcite budu tiez vyklepane. ale je vzdy lepsie s niekym este cestovat, ak je to prvy krat. leboja som 1x isla uplne sama a nemal ma kto utesovat pred odletom....
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka ale no ;-) ja straaaasne rada lietam (najradsej mam vzlietnutie)...len s pristavanim mavam problemy - bolievaju ma usi ak leti v tej zone prilis dlho
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...juj to aj ja. raz som mala pocit,ze mi bubienky prasknu pri tom tlaku. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
no len nás nemá kto utešiť. Ja už som aj mamu vystresovala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez lubim lietanie ;-) x-) x-) tak cca 20x rocne :-N :-D :-D :-D 8-) a jasne ze sceem klebety bystri,co ine :-N :-D :-D :-D daj daku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k no raz som tak letela do Milana a pri pristavani bolest ja ho..do...letuska to na mne videla (asi som bola cela zelena), tak dobehla s takym polystyrenovym poharom na kavu...na dne bola nejaka bunicinova vata namocena do vody...to som si mala prilozit k uchu...vyzerala som pocas pristavania ako mimozemstan!!! cele lietadlo sa obzeralo - hanba jak rampa...ale pomohlo to...nejako to vyrovnalo ten priserny tlak...horsie bolo, ze na druhy den som si na vankusi nasla krv ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
atinkaa...ja neviem klebetiť. Ja som taká slušáčka a neklebetím a už duplom neohováram. Však ma už nejaký ten čas poznáte, no nie? mohli by ste už prestať o tom ako často letíte lietadlom, lebo si zakúpim letenku a aspon do Prahy vycestujem :-D Ale čo s dieťaťom? 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
noo dojdi ;-) kliiido piiido i s dietatom ;-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
bystri,sak a co dietatko snad pritaz? moja herecka by lietala kazdy mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka ja som prvy raz letela s nasimi lietadlom a to som mala cca 3/4 roka :-D ...secky letusky ma chodili obkukovat a chvalili, ake dobre babo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia no ty si iná cestovateľka :-) To máš v náplni práce cestovať lietadlom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to som dobre prisla..aj ja milujem starty :-D Hned by som niekam letela..ale prvykrat mi nebolo vsetko jedno..tyzden predtym padli asi 4 lietadla.. :-D ..ale odvtedy som nadsenaaa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj atinkaa však ty si v Prahe. Žeby som prišla pozriať stovežatú Prahu :-D lolo...ale kdeže moje dieťa nie je príťaž. Ale keď ja si ho strážim ako očko v hlave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik v predchadzajucej praci ano...teraz tak max. na postu a s5 :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočice... vybúvané ste? Čo dnes idete porábať? Je krásne slnečno. :-) x-) lolo, atinkaa a všetky zo zahraničia. Aké máte počasko? Hmla a dážď? 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
slnieckovo frajersky ;-) :-) seckiiim dobreee ranko kuk ku mne do albumiku radit bizu :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
slniecko nam vysvicuje...este by tak malo byt do vikendu. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas secko ready na svadbu lol?
Odpovedať
Profilova fotka
aaale de....to podstatne zajednane a velke nakupy zahaaajim az v lete. ked hodim dceru na prazdniny a budem mat klud. lebo s nou sa neda behat po obchodoch, bo ma vzdy zderie z penazi...a ty ako
Odpovedať
Profilova fotka
nooo v sobotu idem naposledy skusat satky......potom sa rozhodne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa na svadbu satky siju
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k ja som si tiez davala sit a po sobotnej skuske ich idem zrusit...mam v zaludku uplnu hrcu z toho, ale co uz 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky! to gaia: a čo sa stalo, zle ti ich ušili?
Odpovedať
Profilova fotka
to: slavik saticky su peknucke...ten styl sa mi velmi paci...ale na mne nesedeli...je pravda, ze to bol iba hruby "spich", ale nebol tam V-ckovy vystrih, na ktorom sme sa dohodli...ked som ich obliekla, tak to bolo spredu celkom pekne, ale nieco mi na mne nesedelo (zozadu to bolo priserne, mala som pocit, ze ma je 2x tolko)...az doma, ked som drahusikovi ukazovala fotky, spytal sa ma, ze kde mam ten vystrih do V...az vtedy ma to trklo - marnost, ved to bolo to, o com sme sa s tou majitelkou dohadovali - ze potrebujem V vystrih, aby mi to v danom type siat predlzilo krk...z toho, ako je teraz vystrih usity, V-cko neurobia ani keby sa podelali...a to bola jedna z mojich zakladnych poziadaviek...dokonca majitelka si kreslila taky hruby nacrt, na ktorom boli rukavy podla mojich predstav a vystrih...kedze som nizka, opticky mi to predlzuje krk...
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, no keď je to takto, vôbec sa nemusíš obávať zrušiť objednávku. Veď nedodržali základné požiadavky. Aj moja kamoška zrušila objednávku šiat, lebo jej ich ušili úplne otrasne a 2 týždne pred svadbou rýchlo naháňala iné šaty.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?