Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
môžem medzi vás? som 72 ale ved tu nikto nieje ]-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne vitaj:-))..ja 70:-))
Odpovedať
takže nie som najstaršia ;-) :-D ,ale je tu nejak mrtvo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie ,stale vediem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: oazapokoja ja chodievam cez den, woman04 v noci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute. uz mam konecne klud....za dve hodky frcim do prace. ale unavena som, asi zeby jarna unava? no aspon sa mam na co vyhovorit. :-D som bola v tescu kupit cerstvucke bagety na ranajky mojej dcere, lebo ta furt frfle, ze druhe mamky chodia svojim detom kupovat cerstve pecivo rano a ja nie. som zla mama? no ne, mam len neposlusne dieta a moc vyberave. chcem vidiet kto rano beha o siestej pre cerstve rozky. ved v tescu nikoho... ziadna mama.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte žienky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lolofonka vôbec nie si zlá mama. Mne by sa veru nechcelo ráno o 6.00 ísť pre čerstvé rožky alebo pečivo. Ja vždy kúpim zo 20 rožkov a tresknem ich do mrazničky. Potom len vyťahujeme. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k vobec nie si zla mama!!!...co to tvoje ditko pozera filmy zo 60-tych rokov a la "Zeny v domacnosti"?...pekne by som ju rano zobudila a zobrala so sebou na nakup vytuzenych cerstvych rohlikov...potom by pochopila (hlavne vidiac prazdne tesco), co hovori...urob ako slavik - kup viac a ked rano sce teple, tak hod na chvilu do truby...bude mat teple, vonave a moze byt rada, ze ma taku mamu ako ma :-p
Odpovedať
Profilova fotka
gaia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem babeny.... moja dcera je prosto rozmaznany pubertak. ved ja kupujem take tie bagety, co su predpecene, supnem na 5minut no rury a je fajna. ale jej sa viac pacia z tesca tie INE.su pritom rovnake. no mozem to kaslat, vcera som jak debil trepala pre tie INE cerstve a ona milostpani zrovna nemala chut, dala si mliecko s gulickami. som myslela,ze ma roztrhne od zlosti. ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a dneska lezim s chripkou a teplotou v posteli, tak nech sa rodinka stara dnes o mna :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to: lolofonka.k dufam, ze sa o teba postarali...nabuduce milu slecnu supni aj s jej vysnenymi bagetami (na ktore momentalne nema chut) do mraznicky ku kuratu...dopadne ako ten papagaj - ked ju vytiahnes, bude dobrucka, poslusna a spyta sa, co spravilo to kura :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gaia.... :-D :-D :-D
Odpovedať
jezisi, to je sranda...sledovat decka v pubertalnom veku....mam kamosov, co uz take deti maju a sa na tom dobre zabavame ake to je divne obdobie v zivote cloveka...hihi....mam to sice dost davno za sebou...ale ja si uplne pamatam skoro na vsetko ako som prezivala...bojovala za svoje prava a za presadenie svojho nazoru...hihi...nasi to nemali jednoduche....akoze uplne zla som nebola - vedela sok kudy kam, ale bola som drza jak plostica...hihi.....tak hodne zdaru maminky a vydrzat....ono ich to vacsinou raz prejde... :-D papa - pekny dnik!
Odpovedať
...to s tymi rozkami v mraznicke je dost prakticky tip ;-) ja tak davam aj chlieb...kedze sme iba dvaja, vacsinou sa nezje hned, este zacerstva nakrajam zamrazim...
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k mas to tazke mamina...pevne nervy zelam ;-) to: esprit mas pravdu, asi kazde decko tym prechadza (skor-neskor)... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata nezabudnite sa zajtra pobozkat s drahym pod rozkvitnutou ceresnou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gaia...a kde tu v skotsku najdem rozkvitnutu ceresnu :-( a ze veru tazke to mam... ja nechapem, nepamatam, ze ja by som takto drza bola. aj u nas sa denne bojuje za prava ...ale co moje prava :-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
lofonka:no co uz uzdravena??..no,decka su niekedy na zabitie..neboj,este tak 6-7 rockov a bude to lepsie :-D :-D aj vy mate dnes volno??
Odpovedať
Profilova fotka
woman....tu sa pracuje...ale ja zase doma. minuly tyzden v piatok ma skolila chripka hnusna, ale ja hrdinka sa uz vcera hrabala do prace, ze ved uz sa doliecim. aj ked som sa stale citila vselijako. no a pochopitelne vecer teplota jak hrom. tak som opat v posteli a vyleziem z nej az budem ozaj fit. nech si v praci aj hodia maslu.
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k tu uz boli ceresne odkvitnute :-| ...zelam ti pevne nervy s dcerou - asi by som ju prizabila :-D ...a pekne sa liec ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaveste gaia,slavik, lolo a ostatné... ja viem zanedbávam vás, ale dúfam, že to budem mať odpustené. Ako tak vidím tak sa nám sem aj oaza pridala. Pekné od nej ;-) lolo...tak dcérka ma pubertálne náladičky? Fúú nezávidím....aj mna to čaká ale až o pár rôčkov neskôr. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
bystri...mas naco tesit...ale chalani to zase prezivaju myslim inak. moj magel mi zacal pilit usi ze chce synatora
Odpovedať
Profilova fotka
to: bystricanka no to si este rozmyslime :-D :-D :-p :-D to: lolofonka.k mangel??? uz si vydata??? nieco som omeskala???
Odpovedať
Profilova fotka
ale nie....to my si tak uz hovorime. ja jemu muzicek a on mne zenuska moja. vies, musi nam sem tam aj zasibat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nooo caveste, zdravim vas i tu ;-) maame dake news?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... gaia tak díky. Vraj "ešte si to rozmyslíme" :-| atinkaa...tak ty by si chcela pikošky zbierať? Šak ty napíš ako pokračujú prípravy na svadbu. Ani sa nenazdáš a budeš pod čepcom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bystri, malinky ako?
Odpovedať
Profilova fotka
teraz spinká. Idú mu zúbky, tak mám o zábavu postarané. Hlavne v noci. Plače,bolí ho to. Ale nejako to vydržíme. Len to bude dlho trvať, lebo má len 6 zubov. A kým sa zaplní celá pusa, tak sa ešte naplačeme ;-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?