Ste tu tiež aj mladšie ročníky? Okolo 1976?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Najde sa tu viac ,,dam,, v mojom veku? Lebo mam pocit,ze tu skor komunikacia s mladuckymi kockami.
Odpovedať
Profilova fotka
woman, ale kdeze, makam
Odpovedať
Profilova fotka
ja som 1977 a dnes mi netipovali ani 25 rokov a to mi taha na 31 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si bola teraz trosku uzit... :-D Bola som na krasoexhibicii :-D :-D ..to mooozem...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky! to gaia: no vidíš ako to super dopadlo. A určite tak super dopadne aj vaša svadbička. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
woman.......cawes, zlatko ty robis tusim v stomatologii, nieco s tym vsak? Spolupracujes aj so zubarmi predpokladam. Ja by som potrebovala zodpovedat jednu otazku....v oktobri mi trhali osmicku zubok a od toho dna mam necitlivy polovicu pery a cast brady. jednoducho je akoby strpnuta a necitim ani ked mi nieco tecie po brade. trva to pol roka, ked to tak vezmem a stale to trva. bolo mi povedane ze za par mesiacov sa da do poriadku nerv, ktory bol zrejme poskodeny. ale stale nic...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj lofonka:hm co mam info..moze to byt poruseny nerv injekciou...kolegovi sa to tiez stalo a to bol u znamej :-S ..stale to ma necitlive,aj ked asi v mensej miere.. Inak exhibicia super..Pluscenko skvely a ostatni taktiez..az na tu organizaciu ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: atinkaa+slavik dikes...vcera som mala dofcu a vybavovala som po uradoch rozne veci...v niecom som mala fakt stastie a v niecom smolu...sice sa mi podarilo az podivne lahko podat obe ziadosti na ambasade...na druhej strasne sme zistili, ze jediny doklad, ktory som cely zivot strazila ako oko v hlave - moj rodny list, zmizol :-( ...cela rodina sme to hladali 2 dni a noci - proste niet ho :-(
Odpovedať
Ahojte, som milo prekvapena, ze sa tu najdu take rocniky ako ja :-D . Ako si vas tak pozeram, naozaj ste sa vydavali nedavno?? Ja som uz 18. rokov vydata. Ale myslim, ze keby ma niekto v noci zobudil a pytal sa, koko mam rokov, automaticky by som odpovedala, ze 22..:)) nejako som sa zabudla v inom case.
Odpovedať
Profilova fotka
salsa....ja 32 takmer a vydavam sa onedlho.... :-D ale 2x
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja 2krat..1.krat v 1989 :-D :-D :-D
Odpovedať
fiha, ja som len jeden krat...neviem si predstavit, ze by som si mala najst noveho chlapa...asi za tie roky a skusenosti som dost prieberciva. Ked sa pozeram tak okolo seba...poviem vam, nie je dobry material :-p
Odpovedať
Profilova fotka
salsa...never tomu. ja som sice nasla v mladsom rocniku, co behalo este po dvore s kacerom, ked ja uz disco vymetala, ale juj najlepsi chlap na svete. dobre zaraba, nevie sa to hadat,ozehli, navari, nakupy so mnou absolvuje v celku rad... a este to aj v celku dobre vyzera, je to studovane... ja si nestazujem veru.
Odpovedať
Článok sa načítava...
hehehe, tak to si nasla terno..to mozem gratulovat! Poznam zopar dám v mne pribliznom veku, ked si nasli mladsieho chlapa. Nie vzdy to vyslo.
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak..ja som tiez tvrdila,ze nikdy..ako mi je samej dobre..dospela dcera.. a vidis..clovek mieni.. :-N ..tiez sa nestazujem a tiez je to mladsie vydanie :-D :-D ..prave preto,ze ma clovek skusenosti a je priebercivy natrafi na ideal..ak by pre mna nebol,nejdem do toho a som radsej free
Odpovedať
ludia moji, preco si musim posledne prispevky otvarat az na poslednej strane?? Nejde to tak, ze najnovsie prispevky budu na prvej stranke?...alebo robim nieco zle..? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
k poslednemu sa dostanes,ked kliknes na udaj,kto ho vlozil naposledy...napravo..
Odpovedať
Profilova fotka
ooo, zase som sa nieco nove naucila :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D
Odpovedať
Profilova fotka
halooo...nejak to tu mrzne..kde ste vsetci? ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
to: woman04 ja chodievam cez den, nocny vtaku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vy sa mate..ja sa sem dostanem na 5 minut a hajde vedla do miestnosti makat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to: woman04 no, zrejme by si so mnou nemenila mrkvik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute damy
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k no vitaj vitaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sa tu ukazujem teraz zriedka.....mam vela vsetkeho... bleee,ale nic sa mi nechce
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k si sa rozmaznala tym volnom :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej....ale dam barak do poriadku a bude klud. len toho bolo moc vela teraz, lebo sme robili vcera okolo domu, dnes vnutri, este som bola rano na teste z angliny...na moc toho naraz.
Odpovedať
Profilova fotka
to: lolofonka.k to fakt - mne staci, ze to vymenuvas a uz som unavena... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som 1978
Odpovedať
Profilova fotka
to: katka_g vitajko ;-) ...ja 74
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?