Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
poterda: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :-) , mě to teprv čeká :-( , ale snad to taky zvládnu
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, jsem Ing.! bylo to sice desny,ale uz je to za mnou ;-) drzim palce vsem!
Odpovedať
Profilova fotka
supeeeeeer boooomba holky.. to je uleva, ze????? a kde jste studovali??? me chybi jeste dva roky na ing... ale chci ho!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyyyy, tak aj ja som včera úspešne odštátnicovala a už som Mgr. Nervy som mala teda riadne, ale už je to za mnou a môžem sa naplno venovať svadbičke, tešíííím sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je uzasny!!! mooooc gratuluju !!!!
Odpovedať
Profilova fotka
diky, ja gratulujem všetkým, ktoré to už majú úspešne za sebou a mooooooc držím palce tým, ktoré to ešte len čaká, baby, držte sa! ;-)
Odpovedať
holky, tak to mam taky! x-) obrovska uleva! :-) ostatnim, co to taky zvladly, moc blahopreji! :-)
Odpovedať
Holky všem vám moc gratuluju :-) . já jdu v pondělí a mám strach jako sviňa. Ještě jsem ani neviděla plno otázek. Nevím, jak to do pondělka zvládnu :-(
Odpovedať
Baby...ja zajtra... kokso... take stresy co mam ... neviem, ci to prezijem... a ked to nespravim, si to rovno mozem hodit... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
juska, andreasek, potreda gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :) tak som uz MUDrrrrrrrrrrrrr :-D vytiahla som si pre mna hrozne otazky, ale snazila som sa myslet pozitivne, den pred tym som sa modliza, ze boze nechsi vytiuahnem otazky ktore spravim :-D no a vytiahla som si prvo otazku celkom ok, druhu temu som nenavidela celu skolu, a tretia otazka bola taka ze sa k nej nedalo ucit, lebo to boli vsetky vysetrovacie metody v pediatrii, cize to my som mala na 100 stran tu jednu otazku, a tak sme ju skocili,ze ved nieco uz povieme z predoslych sksok, no tak nejak som sa z toho vymotala, a dostala som este Acko s pochvaklou :-D a drzim palce trpezlivost a pevne nervy co to mate pred sebou!!
Odpovedať
Profilova fotka
leishmania gratulujem! a ostatné baby - lucilid, lubka83, myslite hlavne pozitívne, dýchajte z hloboka a hlavne kľud, ja viem, že je to ťažké, tiež sa mi to deň pred tým nezdalo, ale vážne, keď budete sedieť pred komisiou a vytiahnete si otázky, zhlboka sa nadýchnite, ukludnite a myslite! ;-) držím palce!
Odpovedať
Děkuji moc za podporu :-) , opravdu. Snad si to stihnu aspoň přečíst ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
leismania, moc gratuluji, klobouk dolu, medicinu bych tedy opravdu nedala.. :-N lucilid, mne dost pomohl system vypisovani otazek, vlezlo mi to do hlavy vic, nez kdybych si to jen projizdela ocima.. ale kazdy ma jiny system uceni.. ja teda musim rict, ze mi stejne prijde, ze se poradne jakoby ucit neumim.. no ale mam to, tak co :-D
Odpovedať
jj já si to taky zkoušela vypisovat, jenže toho je tolik , že bych se asi upsala :-D , no holky snad to taky zvládnu tak jako vy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky moc gratuluju!!! super.. ja se uciila s ucebnic :-)
Odpovedať
Baby...ja mam taky neblahy pocit, ze zajtra vsetkych v mojom okoli, co mi drzia palce velmi, velmi sklamem ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
lubka: clovece neblbni, to bude v pohode! hlavne klid, vsak jim to nandas! bud sebevedoma, rekni si, ze kdyz nejde o zivot, jde o ... vsak Te tam nesezerou. neco si urcite vzpomenes, neco Ti nahodi a bude 8-) uvidis, ze zitra nam sem vecer napises pozitivni zpravu, ver tomu!
Odpovedať
reys: dakujem, si zlata... dufam, ze to tak bude 8-) v najhorsom... zivot ide dalej ... tak drzte palce, dnes to balim, nema zmysel sa nad tym uz tyrat...
Odpovedať
lubka: moc moc držím palce :-) , hned pak napiš ;-)
Odpovedať
lucilid, samozrejme si vypisovat takove ty vycucy, pokud uz mas jen par dni, vic se toho stejne stihnout neda.. hlavne o vsem neco, na detaily se treba ani nedostane ;-)
Odpovedať
andreasek: díky moc... ;-) ono se to nezdá, ale i taková podpora mi pomáhá se nestresovat a trošku víc se na to učení soustředit :-)
Odpovedať
lucilid vzdyt jo, neboj se, dobre to dopadne, ja se opravdu dost bala a je to ok ;-)
Odpovedať
Zeny... MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dakujem za drzanie palcov a za podporu... kokso... stale neverim... :-D
Odpovedať
A ide sa dnes oslavovat a konecne sa mozem venovat naplno uz len svadbe ... a promociam 8-) Vsetkym, ktore to caka nesmierne silno drzim palce... je to super pocit... aj ked mi to este az tak nejak nedochadza, ze je uz po tom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak jsem zase tady holky... všem, co už to zvládli moooooooooooooooooc blahopřeju!!!! mně čeká poslední část v pondělí...tak na mě taky prosím myslete..už to chci mít zvládnuté;-) ach jooooo..ať už se můžu věnovat jen "svatbování";-)
Odpovedať
Profilova fotka
lubka: vidis, co jsem Ti vcera rikala? ;-) strasne moc gratuluju, uzivej zaslouzeneho relaxu!
Odpovedať
reys: dakujem krasne :-)
Odpovedať
ahojky, tak mám po státnicích. Jsem Bc ale bez tečky... :-| no co, ekonomii si zopáknu v září :-) ... ale je to škoda, chtěla jsem to mít už celé za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
luci: gratuluju i tak! :-) a nic si z toho nedelej: vetsi cast mas za sebou a v zari tu eko zmaknes! aspon to neni tak daleko.. my mame opravne terminy statnic az na konci dalsiho semestru (leden), takze se dost trepu, to byl teprv pruser... (navic si skolu uz platim, takze i z financniho hlediska). co jste meli v eko za okruhy? u nas jsou to vicemene vsechno jen podnikove finance a uplne z toho odpadam, radsi bych obecnou ekonomii..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky... to:lucilid.. to se stava.. zkouska je od slova zkusit.. a je to hodne o stesti!!!! mas aspon neco a muzes se venovat jen ekonomii... to je dobry :-))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?