Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
smo: no prosim, to bylo strachu! gratulace velika prevelika!!! ted jeste my ostatni abychom sli v Tvych stopach.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
to byla hruza, kdo to nezazil zazije.. musela jsem si vzit prasek na hlavu.. ale je to uleva.. zitra uklidim vsechno uceni!!! :-))
Odpovedať
Profilova fotka
uklidis.. nebo spalis? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :) Ja zajtra statnice a svadba v sept.:) zatial ma nechyta nejaka specialna nervoza, ked som robila bakalarske bola som v uplnom klude, dobre sa mi myslelo, dobre sa mi reagovalo, stres to len zhorsuje :) O tyzden sa stahujem do zahranicia, viem, ze zajtra ide o vela, ale aj tak je to len skola:) Drzim vsetkym statnicujucim nevestickam prsty , nech to zvladnu,, hadam sa to zajtra podari aj mne:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj děvčata, také se přidávám k diskuzi :-) Kamarádka mi říkala, že je to tady kouzelné a kdo se příhlásí, ten SZZ udělá :-) Já dělám SZZ 25.6. ze 4 okruhů+obhajoba DP, jinak chodim do práce a studuje kombinovanou formu (teda už nestuduju, ale studovala jsem). Jinak se bojim, bojim, i u bakaláře jsem se bála, takže vim, že budu zase nervák :-(
Odpovedať
Jééé, tak v tom případě se hlásím! Státnice mě čeká ve čtvrtek... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
smoli: taky se přidívám a blahopřeju;-) já to taky včera zvládla;-) už jsem Mgr a ještě mi chybí tečka - ta snad za 14 dní;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mam to :) na A, A ,A :) taze teraz v hlave uz len svadbicka :)))
Odpovedať
Profilova fotka
luci: gratulace! jsi šikulka!
Odpovedať
Gratulujem baby a trolinku zavidim,ze uz mate po...ja zajtra a stvrtok :-p
Odpovedať
Profilova fotka
wow! teda holky, vy to valite! ja uz to chci mit taky za sebou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
HOLKY!!!! BOMBA!!!!! moooooc gratuluju všem a ostatním držím palce :-) ten stres za to stojí :-))
Odpovedať
Článok sa načítava...
adelii, moc ti drzim palecky, ja pristi stredu, je mi spatne uz ted, jsem maxi nervak.. lucinocko, sikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky ty nervy pred zkouskama jsou normalni... ale pak!!! to je opojny pocit :-)) jinak ja jsem na tom tak, ze chci pokracovat!! uz to ze me opadava a je mi lito, ze jsem tam skoncila... 14. 7. mam promoci a 10.7. se vdavam :-))
Odpovedať
Tak mam obhajobu za sebou,mam to,ale nasrana som na ultimum...zajtra statnice :-| drzte palecky
Odpovedať
Profilova fotka
kde to studujes ze to nemas najednou adelii?? a proc jsi nastvana??
Odpovedať
vTrnave psychologiu...ani sa nepytaj...komisia mi vytkla vsetko,co som tam chcela dat,ale konzultantka to tam nechcela...takze vdaka nej som to ledva obhajila 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
kasli na ne... hlavne ze to nakonec mas!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ja dělala státnice včera a je to mazec. už nikdy do školy nejdu!!! uz jen pracovat a vychovávat děti, nasla jsem vasi diskuzi. tak hodne stesti, je to fakt mazec!!
Odpovedať
Ahoj holky, taky se přidávám, obhajoba včera za dva, ale to mi neva - měla jsem skvělou, i když děsně přísnou vedoucí diplomky a dala mi dvojku, protože jsem v jedné kapitole měla nedostatek zdrojů. Tzn. 5 stránek bylo zpracováno pouze ze dvou zdrojů a už měli všichni vítr, že po skandálech v Plzni by se v tom mohl někdo šťourat, tak mi dali za dva. Su za to ráda a teď už jen státnice v červnu. x-) Je to mazec, chodím do práce, jsem vdaná a mám dost náročný obory, tak zvládám těžko, ale zatím to jde, jedu podle plánu a za 3 týdny už snad budu Mgr., den po státnicích letíme na Sicílii a týden na to nastupuju na HPP. Eštěže jsem se vdala už loni, rvát do toho ještě svatbu, to by mi asi šiblo :-D :-D :-D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se, statnice i obhajobu mam v utery 2.6. a uz se to dost blizi :-| ale ono to nejak dopadne :-)
Odpovedať
Baby,tak to mam!!!! Ani neviem,akym zazrakom :-D Tak uz mozem planovat svadbicku,jucchuuuuu...je to v suchu :-D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hura! moc velka gratulace :-))) a td si uzivej ten opojny pocit :-))
Odpovedať
este si to moc neuvedomujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem vsetkym co to maju za sebou...mna caka posledna 2.6, jak darrez, hadam nam to obom super dopadne :-) aj ked budem potrebovat veeeeeelku davku stastia
Odpovedať
darrez, jdes stejny den ke statnicim jako ja, drzme si vzajemne palecky, bojim bojim :-S adelii, moc velka gratulace!!! x-) leishmania, vidim, ze i ty jdes 2/6, tak tfuj tfuj ;-)
Odpovedať
Holky, já jdu 1.6. a už z toho šílím. Mám pocit, že si nic nepamatuju:-(
Odpovedať
Ahoj holky, taky se připojuji, 7.6. mám státnice a mám z toho maximální hrůzu, na svatbu teď ani tak nemyslím, bohužel máme doma vážné zdravotní problémy, tak soustředění směřuje spíše tam. Teprv dnes se začínám učit a netuším jak to za necelý týden zvládnu. Snad budu mít štěstí a vytáhnu si něco co budu umět. Všem Vám moc držím palečky ať Vám to dobře dopadne!!!!! ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj babulky, práve som odštátnicovala, tak už to mám za sebou, hurááááááááá a som Mgr. Všetkým vám veľmi držím palce, pretože viem čo sú to za stresy. Držte sa.
Odpovedať
Hurá hurá,je to za mnou:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?