Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem či to tu ešte pokračuje, ale ja sa pridávam :-D :-D :-D Štátnicujem teraz v máji, diplomovka ešte nedokončená, lebo som mala 6 týždňov prax a o pár dní ju treba odovzdať. Do toho všetkého sa mi v hlave víria myšlienky na svadbu, ktorá bude na budúci rok. Už nech je tá škola za mnou- ach jaj ja nešťastná ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
maryenn, no tak to budem pokracovat my, ne? :D jsem na tom podobne bidne.. statnicuju v cervnu, a ma diplomka zatim rozhodne nepripomina vedecke dilo, pod ktere bych se chtela podepsat, natoz jej obhajila.. :-x myslenky na svatbu jsou lakavejsi, premyslet o satech me tesi ponekud vic nez analyzovat konkurenci :-p
Odpovedať
Profilova fotka
reys: uplne chápem to s tými myšlienkami na svadbu, mala by som sa poriadne posadiť na zadok a písať tú moju nešťastnú DP lebo inak neviem neviem :-( Ozaj a čo štuiduješ? Akú máš tému? Máš aj výskuym? Lebo ten mňa trápi asi najviac.
Odpovedať
ahojte, tak ja statnicujem v maji tiez, do konca aprila treba odovzdat bakalarku aj ukoncit rocnik... ked myslim na to, co vsetko ma caka, je mi z toho zle... najradsej by som uz mala "po" a len "lenosila"... chodim popri tom do prace, takze skole sa mozem venovat len vo volnom case 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
maryenn: delam ekonomii, praci mam na tvorbu novych strategii konkretni firmy.. vyzkum nemam, ale i tak s tim nejak nemuzu hnout. uff 8-( uz aby byl cervenec!!! co Ty? mari1988: taky studuju pri praci, je to narez, vubec nestiham! prave uvazuju, ze pozadam o nejake studijni volno. jinak v cervnu neskoncim a milac se te svatby (a meho stehovani za nim) nedocka :-S
Odpovedať
reys, no jo... ja si popytam pred statnicami tiez nejake volno... inak netusim, kedy sa vobec na statnice ucit... bakalarku a ucenie na skusky sa snazim stihat vecer po praci a cez vikendy...
Odpovedať
Profilova fotka
fuu, tak to keby som dievčatá ešte aj robila, tak asi umriem. Klobuk dole. Ja som teraz mala 6 tyždňov prax a mám čo doháňať. Inak budem "teda možno- dúfam" učiteľka
Odpovedať
mary, no to este popri praci sa ako-tak da... je to sice niekedy o nervy... ale viac ma trapi, ze jeden profak mi robi s jeho skuskou problemy... 8-( :-( takto sa k statniciam nedopracujem... :-p ale aspon mam k dobru, ze vcerajsiu skusku z ineho predmetu som urobila, hned som mala krajsi den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, tak to gratulace! :-) a na co studujes pekneho?
Odpovedať
Profilova fotka
mari: veeelke gratulácie. A neboj profákov- dilinov- sa všade nájde dosť. Dáko sa to porieši- čo to je za skúšku? Teraz sa trošku pochválim ja :-D včera som dorobila výskum- snáď dobre- po sviatkoch idem konzultovať, z grafov, tabuliek a čísel sa mi už krúti hlava a včera sa mi aj snívalo o nich :-S, držte palčeky.
Odpovedať
ahoj holky, pridavam se k vam, take delam letos v cervnu statnice, v srpnu se berem a jsem s rocni dcerkou na materske, no co vam budu povidat, nekdy jsem fakt busy, ale vybrala jsem si to, tak to musim zvladnout :-) vsem nam tady preji uspesne zvladnuti statnic na prvni pokus a pak zaslouzenou nadhernou svatbicku x-)
Odpovedať
kocky, drzim palcoky, ja som toto prezivala pred rokom.. :-| ale je to stastne za mnou a urpimne vam poviem, ze sa nemate coho bat.. ;-) aj ked strach je prirodzeny,kedze zazijete nieco nove, nepoznane.. ;-) :-) :-) drzte saa a moc sa nestresujte.. nestoji to za to.. ;-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, držím Vám všem palečky. Já už mám SZ naštěstí všechny za sebou, dopisuji DP, ale to už je ta třešnička. Takže ať vše vyjde, tahle diskusse je kouzelná, takže to určitě všechny zvládnete.
Odpovedať
Profilova fotka
Milé dievčatá, chcela by som Vás veľmi pekne poprosiť o vyplnenie môjho dotazníka k bakalárskej práci Možné trendy riadenia ľudských zdrojov. Bola by som veľmi rada, ak by sa do ankety zapojili hlavne tie, ktoré pracujú vo verejnej správe, samospráve a pod. Som študentkou 3.roč. Prešovskej univerzity v Prešove, Fakulta manažmentu. Dotazník je možné stiahnuť si na tejto adrese http://www.upnito.sk/subor/2ea4789032... a následne vyplniť a zaslať na moju adresu mkondasova@azet.sk, ďakujem Michaela.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, jen k vám z nostalgie nakukuji, před rokem jsem státnicovala a s holkama jsme se tu úžasně podporovaly, navíc se potvrdilo, že diskuze má krásnou pověst, že kdo sem píše, ten to prostě udělá x-) Takže všem držím palce!!!
Odpovedať
ahojte babenky,pridávam sa aj ja medzi Vás.Tak aj mňa to onedlho čaká...ešte dať vytlačiť hotovú bakalárku, urobiť poslednú skúšku a hor sa do pilného študovania...fuu, ale či sa mi nechce. Máte nejaké osvedčené postupy a"triky", ako to zvládnuť? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pomóóóóc, tak aj ja sa pridávam. Mňa tiež čoskoro čakajú záverečné štátnice a učiť sa mi nechce :-p Ale zase mám z toho aj nervy, popri tom sa mi zdá svadba ako "zanedbateľná maličkosť" :-D Držím vám všetkým palce, tak pri učení ako aj pri záverečných skúškach ;-)
Odpovedať
heh, to máš pravdu, že "zanedbateľná maličkosť" :-D .Ono v podstate aj štátnice sú "zanedbateľná maličkosť", aspoň starší tomu tak nejako hovoria, že formalita, vraj... Všetci spolužiaci okolo stresovali aj ešte stresujú a mne hlava blúdila(a ešte aj blúdi :-D) k svadbe. Môžem povedať, že mi pomohla odosobniť sa od toho celého, také niekoľko mesačné hobby a že vraj, prečo som si to takto celé "skomplikovala"?. Oni riešili bakalárky a mali nervy a ja som v pokoji zháňala stužky, poháre, robila oznamka, etc... Asi aj preto ju odovzdávam na druhý termín :-D ( hoci bola hotová ešte pre svadbou) .No nevadí, stalo to za to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
veď ja si stále hovorím, že je super, že sme to takto naplánovali. Aspoň mám kde a na čom sa odreagovať, lebo by mi z toho už asi vážne začalo "šuchoriť" :-D A tiež mi všetci starší hovoria, že pohodička, formalita a pod., ale viem si predstaviť, akí boli "kľudní" keď mali pred štátnicami :-) teraz sa im ľahko hovorí
Odpovedať
Tak sa pridavam... tiez ma cakaju statnice, o tri tyzdne... a mam absolutnu paniku... :-S snad to zvladnem, aj ked mam teraz pocit, ze to, co sa ucim absolutne nechapem... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nič si z toho nerob, ja sa cez deň učím a večer ani neviem, čo som čítala. Ale všetci ma uisťujú, že to tak má byť :-N
Odpovedať
holky a čo študujete a ukončujete?...juska, ty si z NR, aj sem chodíš do školy?
Odpovedať
vsetky drzim prsty... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
reklamka, všetky ti ďakujeme ;-) sirene: ja som z okolia NR, ale študovala som v Banskej Bystrici - právo :-S ale postupom času som zistila, že by bolo rozumnejšie študovať niečo v Nitre
Odpovedať
Profilova fotka
teraz som si to prečítala a znie to dosť chaoticky - študovala som v Bystrici
Odpovedať
Ahojte baby,tak ja sa pripajam k tejto diskusii presne ako minuly rok :-D To som stresovala nad mgr statnicami,tento rok zase bc :-D Je to des...vtedy som mala kopec volneho casu na ucenie,teraz chodim do prace a musim sa k tomu ucit...o dva tyzdne mam statnice a viem fakt prd... Je to aj tym,ze sa neviem sustredit,ale fakt mi to nejde,stale odbieham... :-| A navyse mam o dva mesiace svadbu,takze total nechut k uceniu :-D
Odpovedať
adelii, jsme na tom stejne.. ;-) mam jeste 14 dni a pripadam si stale duta :-( prosim, at nam to vyjde! ;-)
Odpovedať
ja sice nechodim do prace, ale jsem s desetimesicni dcerkou na materske a svatba v srpnu, to vis, radeji bych planovala vecicky :-) ale musim se pochlubit, ze aspon neco.. v patek jsme si definitivne objednali snubni prstynky, mam z nich neskutecnou radost, jsou krasne, bile/zlute zlato a ja v nich mam zasazenych 5 malinkych briliantiku, at uz jsou doma! x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, pridavam se - sice pred sebou nemam primo statnice, ale zaverecne zkousky letniho semestru druheho rocniku, no, klasicky zkouskove, makam jako blazen a uz mi zbyvaji jen tri zkousky, posledni delam tyden pred svatbou, mame 15,5 mesicu starou holcicku a stavime baracek, za necele tri tydny se bereme, mazec :-D :-D :-D
Odpovedať
andreasek82, fireangel- obdivujem Vás ;-) detičky, škola, príprava svadby- že to všetko stíhate...waaauw, klobúk dolu. adelli- chodila si paralelne na dve výšky, keď Mgr. máš za sebou a tento rok končíš Bc.? Ja mám 5 týždňov do štátnic, ešte relatívne pohoda, ale po tomto letnom skúškovom so tak demotivovaná, že neviem ako sa dokopem.Hlavne, že mám" časovo-tematický plán" kedy sa čo učím.Už vidím tie sklzy a nestíhačky :-D 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?