Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Dekuju :-) Luni, jak jsi na tom? ;-)
Odpovedať
naivko, kdyz mozek vyhlasi stop, tak uz na to kasli a urcite to das. mne prislo, ze u tech statnich chteji obecne vedet spis to, jestli jsi schopna premyslet a zamyslet se nad tim problemem a nejak kultivovane :-D a aby to melo hlavu a patu o tom promluvit :-)
Odpovedať
takze decka!! zejtra je vas velky den a vy budete bojovat jasny! A zvladnete to- jasny?! ;-) Drzime pesti a myslime na vas.
Odpovedať
Já už se nechci učit! Fakt ne :-( Čím víc do toho hledim, tím víc mám pocit, že nic neumim... ]-(
Odpovedať
ubi, to znam :-D ale neboj, za ten supr pocit ze to mas z krku to stoji :-) Ale ty stresy nesnasim :-(
Odpovedať
Holky, moc na vás dnes myslím a držím pěsti!!!
Odpovedať
Držíííme palce :-)
Odpovedať
Bakalarka Naivka x-) x-) x-) Dekuju za podporu x-)
Odpovedať
Naivka: vélkááááá gratulace :-D
Odpovedať
Naivko: moc gratuluju! A neměl jít dnes ještě někdo?
Odpovedať
naivko, blahopřeju :-) Tak já to zejtra uzavřu... snad... :-|
Odpovedať
Ubi, aha, myslela jsme tebe, tak ty až zítra - budu držet pěsti!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dekuju :-) Jeste Lunana mela jit dneska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) Ahooooj takže aj ja to už mám za sebou a úspešne :-D Ďakujem za podporu a gratulujem aj naivke :-)
Odpovedať
Lunana: velká gratulace!
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem :-)
Odpovedať
Luni, gratulace x-) x-) x-) x-) x-) Jeste dneska ubi a mame to za sebou x-)
Odpovedať
Jen jsem nakoukla, jak jste na tom a zjistila jsem, že se nám letošní státnicová diskuse pomalu uzavírá :-) a úspěšně. Moc gratuluju všem úspěšným odstátnicovaným, je to vážně kouzelná diskuse ;-)
Odpovedať
ubi, tak jak?? ;-)
Odpovedať
Ubi, tak se ozvi, ať můžeme uzavřít sezónu ;-)
Odpovedať
No jo, úspěšně ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,gratuluju,jste šikuly,snad vámzkazím reputaci,až budu státnicovat já,ale to až tak příští rok
Odpovedať
Tý br´do, to je opravdu úspěšnost, to je super, takže ještě jednou všem obrovská gratulace :-)
Odpovedať
Princeznicka: já budu dělat další státnice ještě v lednu... snad... Tak se tu možná spolu ještě potkáme ;-)
Odpovedať
Holky já taky :-) ještě jedny mě čekají :-) ale naštěstí už poslední .-) takže to tu zase pojede ... :-D
Odpovedať
renat: mě dvoje, ale ty druhé až po svatbě...
Odpovedať
ubi: Gratuluji!!!!! ;-) v lednu to zmákneš! Z čeho to máš pak? sis to nějak rozložila?
Odpovedať
Teda holky, další státnice vám teda opravdu nezávidím... Jinak všem mooooc gratuluji a teď hurá na přípravy! ;-)
Odpovedať
Ubi, gratulace x-) x-) Ja mam dalsi az za 2 roky, nastesti :-D
Odpovedať
Ubi: gratulace!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?