Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
rosi:tak tak!!!na známce nezáleží,na tu se tě nikdo ptát nebude!hlavně že to máš ne???kamarádka řešila známky,jakmile to nebyla jednička,byla z toho vedle a skončila u psychiatra a školu musela odložit!!!
Odpovedať
No jo, ale zase by mě to mrzelo, když mám za celý čtyři roky prospěch na červenej, ho kvůli státnicím nedostat... Ale jako.. ze světa kvůli tomu nepůjdu... :-) Já bych šla radši už zítra, abych to měla z krku, nebo ještě radši už začátkem června, nejhorší je fakt to, že to tak dlouho trvá... ]-(
Odpovedať
Ahoj holky, tak tu mám enový týden a já jdu popřát všem, co to mají před sebou hodně štěstíčka :-) budeme všichni držet palce, tahle diskuse je fakt koouzelná :-)
Odpovedať
Holky, taky všem do tohoto týdne moc držím pěsti!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mňa čakajú už v stredu :-. bojím bojím....ale dúfam, že to dobre dopadne
Odpovedať
Sem se pustila do "opakování" a mám pocit, jako bych to všechno viděla poprvé ]-(
Odpovedať
Ahojky, taky opakuju, no je to zazitek, nejradsi bych tam sla hned zitra
Odpovedať
Profilova fotka
Ja už by som chcela aby bol piatok :-( nech je už pokoj hlavne...lebo tiež mám pocit pri tom opakovaní, že som to nikdy nevidela
Odpovedať
Mne by stacila streda touhle dobou :-D Uz at je to za nama, tyhle posledni dny jsou asi nejhorsi, zaprit se a ucit :-(
Odpovedať
uz se to blizi co :-N . Ale nebojte, pozitivni je, ze to budete mit za sebou. Spojime tady vsechny sily a budem drzet palce - to pomaha :-D To, ze uz opakujete je pozitivni! :-) takze pevne nervy!! Hlavne nepanikarte a nervete :-N Pri prvnich statnich me chytla takovahle nalada a byla jsem nasledujici den nepouzitelna, jak me bolela pak hlava. Takze, jak to rikali v tom filmu "Vyderžaj pianier!" bo tak nejak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfam, že bude dobre :-) všetkým čo štátnicujú tento týždeň so mnou držím palce x-)
Odpovedať
kamirka: ahojky, jak jé? :-) nevíš Kami, jak je to s těmi taláry, jestli mám honem sešít ty dvoje šaty v jedny :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prosím vás viete mi poradiť, čo mám hovoriť v obhajobe? má to byť to isté, čo som písala v bakalárke alebo niečo iné? vôbec neviem čo si tam mám vlastne pripraviť
Odpovedať
Luni, my tam mame mit jakoby letem svetem tu bakalarku, neco k tomu rict, asi na 7 minut, pak nam ctou posudky a zbytek komise se muze na neco k ty bc. zeptat. protoze ji maji u sebe a listuji tim
Odpovedať
Profilova fotka
aha, takže je to niečo ako výcuc z bakalárky? takže tam môžem dať, to, čomu som sa tam venovala?
Odpovedať
jj, my to mame mit jako ve zkratce obeznameni s tim, cemu jsme se venovali. ne moc dlouhy, ne moc popsany slidy, spis k tomu neco rict sama ;-)
Odpovedať
lunana: Já vzala úvod, závěr udělala z toho něco dohromady. Musíš zdůraznit, co byl cíl. Pak se dává metodika, výsledky, vyhodnocení splnění cíle. Je dobrý zdůraznit to, co si myslíš, že je zaujme. Pokud máš posudky, tak je fajn se řídit i podle nich asi...
Odpovedať
Profilova fotka
no posudky nemám, takže s tým si nepomôžem...takže tam nemusím spomenúť všetko čomu som sa venovala? mala som tému systém vzdelávania etnických menšín v SR...v 1. kapitole som rozobrala verejnú správu, v 2. etnické menšiny všeobecne a v 3. som sa zamerala na vzdelávanie rómov...tak neviem čo by som z toho mohla použiť...
Odpovedať
Já bych řekla o prvních dvou částech něco stručně a pak bych se podrobně zabývala tou třetí částí, protože předpokládám, že tou jsi se zabývala důkladněji, ne?
Odpovedať
Profilova fotka
áno, tá bola najpodrobnejšia
Odpovedať
Profilova fotka
A môžem tam dať obrázky, či to nie je vhodné?
Odpovedať
Luni, ja tam mam asi 3 obrazky:-) Zitra uz budu vedet, na cem jsem :-D Uz aby to bylo :-S
Odpovedať
luna ja som mala aj obrazok na slide vramci textu.. ale islo uz o konkretne navrhy... zaujima ich hlavne k comu si dospela atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja takisto :-S a namiesto toho, aby som si to ešte opakovala sa tu premávam na internete :-o
Odpovedať
Mne uz ani to opakovani nejde, mozek vyhlasil STOP stav :-S
Odpovedať
Profilova fotka
:-( to je smutné, že deň pred sa rozum zastaví a koniec...ja musím ešte tú prezentáciu dorobiť |-|
Odpovedať
naivka: to je asi normalni, zkus se treba chvili prospat a pak to treba zase pujde ... to uz jdete zitra holky? tak at stesti preje! ;-)
Odpovedať
Filip, dik ;-) Jj, zitra, ja to mam v 9:15. Tak snad uz touhle dobou budu vysmata
Odpovedať
Holky, zítra Vám budu držet pěsti ;-) A závidět, že už to budete mít za sebou... :-(
Odpovedať
kdo jde zitra? Naivko, hodně štěstí a také všem ostatním! dejte pak vědět... I když tady chodím méně, tak vždy proletím, jak jste dopadly ;-) a jak jde vidět, diskuze je šťastná ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?