Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
alllousek :-) :-) gratuluji moc
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuju holčiny. Fil :-D :-D Zase jsem to dělala blbě.
Odpovedať
no na me ted poprvy dolehla nejak kriize - zase si pripadam jak tehdy u maturity, kdy jsem sla taky mezi poslednimi, vsichni uz to prede mnou dali a ja mela takovy ten pocit "to bude ostuda, i blbej Jarmar, nejvetsi debil ze tridy, to dal. A ja budu jedina, co to neudela." :-N Kdyz ja si tak vazne pripadam. U nas je, mi pripada, tak nejak zvykem, ze aspon jeden z kruhu to neudela, taxi tak rikam, kdo z nas to bude :-|.
Odpovedať
Ahojte, gratuluju ke všem čerstvým titulům ;-) Já mám pocit, že bych potřebovala restartovat mozek nebo defragmentovat nebo co koli, co by pomohlo... Mám pocit, že tam nemůžu už absolutně nic dostat... :-(
Odpovedať
defragmentace, neboli vymyvani mozku, probiha zasadne az po statnich v nejblizsi hospode, popr. baru :-p . To si musis jeste pockat :-N
Odpovedať
Ubi: mě už to taky bezprostředně před vůbec nelezlo, to je normální ;-)
Odpovedať
Všem nově otitulovanej mooooc gratuluji :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fil, tak to byly přesně moje pocity. I blbej Hell to dal i když všechno za 3, dal. A já to nedám. To bude ostuda. :-D To je asi normální. Ale všimla jsem si, že ti, co se neučí, to vůbec neřeší. Si půjdou v listopadu a co. A my, co jsme našrocení se tam pak klepeme jak ratlíci.
Odpovedať
aj ja sa priprajam ku gratulaciam :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Baby...tak cooo...ktora idete zajtra???Mne sa uz od rana trasie zaludok :-p dufam,ze to dam...idem este opakovat,no poobede uz len oddych...
Odpovedať
já jdu taky zítra ... a ještě nemám s učením hotovo :-(
Odpovedať
tak zitrejsim devcatum drzim strasne pesti! Preju straaasny stesti - toho je potreba nejvice ;-) Ja jdu na radu ve stredu, ale vidim to blede |-| .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj holky, já jdu taky ve středu - na Bc. U nás se dost vyhazuje, mi přijde, hned první dva dneska vyhodili... o dalších nevím nic |-| Vidím to taky špatně.. Je to strašně o štěstí..
Odpovedať
o štěstí je to všude, tak žádnou paniku... ;-)
Odpovedať
che -zadnou paniku :-N :-N :-o :-x 8-( ]-(
Odpovedať
Me uz chyta panika tedka, chybi mi 26 otazek a nevim,jak se k tomu dokopat :-S
Odpovedať
ja to už mam chvalabohu za sebou...uf uf uf
Odpovedať
naivka: a kdy jdeš?
Odpovedať
24.6 v 9:15 8-(
Odpovedať
Nejhorsich bude teda uz jen 12 otazek,ten zbytek uz bude pohoda,to si bude stacit precist :-D Ale ta organika je opravdu zabavna 8-(
Odpovedať
ja uz jsem ve statiu, kdy mi to spis prijde smutny, nez zabavny :-N
Odpovedať
resp. jsem uz ve stadiu, kdy otevru otazky a chce se mi brecet nad moji vypatlanosti :-N
Odpovedať
Mě to zase přijde hrozně vtipný, dostávám záchvaty smíchu.. hlavně z těch informací, koho všeho už vyhodili :-D
Odpovedať
to se jenom mozek brani, aby ses nezblaznila :-N
Odpovedať
Jo, taky mi to tak přijde :-D Teda, už aby bylo po. V kolik hodin to máš?
Odpovedať
to ja nevim, amme tam byt v . Podle jmena jsem druhy, ale kdyby me nechali, sla bych pozdeji az tak 3, 4 - chtela bych jeste enco nasoukat do hlavy.
Odpovedať
Ty už jsi koukám z toho taky dost mimo co :-D
Odpovedať
jooo. V 8 tam amme byt :-D . Nojo - kecam/pisu z cesty. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Fil, nejlepší je to nazačátku. Já chtěla taky ještě něco nasoukat, ale to už je nemožny a tak jsem tam jen seděla a čučela jak výmaz. Nakonec budeš ráda. ;-) Holky, vám držím na zítřek pěstičky.
Odpovedať
Tak holky,zajtrajsim tfuj-tfuj...dufam,ze to dame :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?