Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
janca123: teda vás absloventů to je najednou jak hub po dešti, gratuluju!! :-D Za týden se snad k vám přidám, doufám :-.
Odpovedať
janca123 ;-) gratuluji
Odpovedať
Holky, děkuju!!!
Odpovedať
no, tak doufám, že zítra to samé napíši i já, božínku, trošku jsem uklidila, rybářské gumáky lze vyměnit za klasické :-D :-D
Odpovedať
svikma: :-D :-D dokážu si to představit :-)
Odpovedať
svikma: Budu na tebe myslet! Napiš mi pak sms jo? Ale určitě! Já se jinak budu když tak připomínat! ;-) A napiš mi to dříve než to napíšeš tady, chci být první :-D :-D sry holky :-D
Odpovedať
kamirka :-D :-D :-D no budeš druhá , první budu já :-D :-D :-D pápá
Odpovedať
svikma: Tak máš povolenou rodinu, známé a pak mě :-D Fakt se na to budu klepat, tak na mě nezapomeň! ;-)
Odpovedať
janca - gratulace mega!! :-D :-D allousek - prej pomaka, kdyz si tahas otazku umytejma rukama :-D :-D :-D
Odpovedať
Svikma: Asi tady nepřijdeš, ale držím pěsti!!!!!!!! ;-) A všem ostatním dnešním zkoušeným ;-)
Odpovedať
Taky se připojuju a moc na všechny zkoušené myslím a držím pěsti!!!
Odpovedať
Holky, tak mě napadlo - musí se to ukončení studia nebo zisk titulu někam hlásit?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Jani: sice o trošku dýl, ale moc gratuluji :-) Teda koukám, že to tady jede jak na běžícím páse, snad začnu věřit, že to fakt udělám :-) Dneska se mi o tom zdálo.... A kdo je další?? případným dnešním adeptům přeji hodně štěstí.
Odpovedať
Renat2: Určitě uděláš, fórum je kouzelné :-D
Odpovedať
hurá :-) mám to ,jsem Mgr. hurá, hafhaf zdar všem buldočkům :-D :-D :-D
Odpovedať
svikma: GRATULACE!! :-) ---- renat: když končil školu přítel, tak zjistil, že to měl jít hlásit na pojišťovnu ... když tam šel kvůli čemusi za 2 měsíce, zjistil, že tam má nějaké nesrovnalosti, nezaplacené pojistné nebo co ... říkali mu, že se to měl jít nahlásit. Ale šlo to napravit. Dost mne naštvalo, že nemůžou dát třeba vědět, že tam něco hapruje. Navíc o těhle povinnostech nikde neinformují.
Odpovedať
Svikma: gratuluju moc!!! Bomba!!! Ostravanci: to je asi odpověď pro mě. No mě by právě zajímalo, jak je to třeba s pojišťovnou. Nám ale myslím říkali, že ještě následující měsíc po ukončení studia jsi vnímán jako student a platí za tebe stát...
Odpovedať
ostravanci :-) děkuji :-) janca123 :-) děkuji taky :-)
Odpovedať
janca123: jojo, to bylo na tebe, spletla jsem se :-) S tím následujícím měsícem máš pravdu ... tak možná se to týkalo už toho období po té lhůtě. Já tam asi půjdu co nejdřív, tím nic nezkazím. Tedy jestli bude vůbec s čím :-D
Odpovedať
opozdene jance: a cerstve svikma: gratuluju juu juu juu ;-) vy jste tak sikovny x-) . Myslela jsem na vas. Jak pas ai boduje Allousek? ostravanci: kdy jdes? ja jdu 17. to jo: kdo je dalsi ve fronte? :-N
Odpovedať
filipovi: já o den dříve, ale nebránila bych se jít později, jako obvykle nestíhám :-D
Odpovedať
Doufam, ze Allousek to už má za sebou a oslavuje! Tak teď je první na řadě až 16. nebo se tu najde někdo dříve? Ostravanci: nám prostě řekli, že 1.8. se musíme přihlásit na pracák, do té doby s pojištěním OK. Já si spíš říkala, jestli se to ještě někam oznamuje... nechci něco zapinkat
Odpovedať
Profilova fotka
Svikma - gratuluji. Holky, tak to mám za sebou. Úspěšně a jsem ráda jako blázen, byla to děsná makačka. Ze tří otázek jsem si opět vytáhla 2, ktery jsem nechtěla, z toho jedna byla ta jedna jediná z celýho okruhu. Jo, já mám holt štěstí. Ale zmákla jsem to a byli na mě dost hodní. Teda až na nemístnej vtípek předsedy, když řekl "Tu práci neobhájíte". Měla jsem 1, 1 a neměla jsem to obhájit kvůli podpisu. Byl totiž víc nalevo než napravo. :-D V té době mi to teda vtipny nepřišlo, jsem se rozklepala jak ratlík.
Odpovedať
:-) alll: jeee, supr. Tak gratuluju. Predseda je vtipalek . Je videt, ze si nemyjes moc casto ruce :-D (viz rada par radku nad tebou) Moji kamaradce zase predseda po znamce rekl, ze naj nej pusobila nesympaticky =-) (taky magor :-D ) --- takovy veci fakt clovek potrebuje slyset, kdyz ma pocit, ze s sebou sekne...
Odpovedať
Profilova fotka
Všem čerstvě otitulovaným gratuluji! ;-) Jste holky šikovný :-)
Odpovedať
Holky, gratulace x-) x-) Ja se ucim a ucim, jeste takovejch 20 otazek, co jsem nevidela a nic bych k nim nerekla :-D Otazka je, jestli k nim neco reknu, az si je prectu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, je nejlepší, když předsedající vtipkuje. Mě tam málem podpírala moje vedoucí. :-D S těma rukama, já byla před tím na záchodě asi 3x a tam si je samo umyla, tak nevím. Možná už byly přemyty :-D
Odpovedať
alll: no jooo --- to ej jasny - 3 je nestastny cislo. A navic jsi pred tim urcite neposkocila na levy noze a nezrizila malicek a palec u prstu na nohou ... se pak nediv |-|
Odpovedať
Allousek: velká gratulace!!!
Odpovedať
:-) všem moc děkuji za gratulace, dnes jsem si poprvé vytáhlla otázku, co jsem moc nechtěla :-D ,ale zabojovala jsem 8-) nakonec všechny státnice za 1, prý to bude zítra v práci drahé, chchi :-D takže toto forum je dosti kouzelné
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?