Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
kamirka (spravne? =-) :-p ): supr! tak velka gratulace! janca123: neklesej na mysli - jeste si to procitej - tahleta kratkodoba pamet dla divy :-). tal pevny nervy! a zitra drzim palce!
Odpovedať
fildo: Jasně :-D
Odpovedať
funguje to tady!! mam za jedna :-D :-D zrovna sem se vratila z oslavy :-))
Odpovedať
kMIRK: gratulujuuuu !!
Odpovedať
rosina: tyjo! :-. Gratuluju, to je bezvadny! :-) Ja se tedka zase rozciluju nad debilne postavenyma otazkama z literatury ]-( ta me tak neskutecne s,.-_ . "konflikt mezi jednotlivcem a spolecnosti" - tak se jmenuje jedna podotazka - no chapete to nekdo? Co tim do... mysli? 8-( 8-( Jako - nereknu, kdyz se otazka jmenuje podle stojeti/zanru/smeru - to jednoznacne jasny, ale tohleto me dostava.
Odpovedať
Proste tahle diskuse funguje a hotovo :-D Hotovo, slus, ende :-D :-D :-D
Odpovedať
fildo: Co to studuješ? (Jsem si Tvou pžezdívku zkrátila :-)) :-D
Odpovedať
janca123: držím pěsti!!!!!!!!!!!Dej vědět jak jsi dopadla! Budeš tam určitě s holkama od nás :-)
Odpovedať
kamirka: anglictinu na pedagogicky. Ale musim vam teda rict, ze to vidim nic moc. Ja uz se posledni dva semetry . shodou okolnosti zrovcna ty se stanicema :-N nejse¨m schopna donutit ucit, uz nemam vubec motivaci. Ja to tak nejak pasivne ctu a nemuzu se to poradne naucit. Navic ten posledni okruh nakonec vypada hure, nez jsem myslela a mam na nej 4 dny |-| .
Odpovedať
fildo :-D (smích k oslovení, ne ke státnicím!) to zvládneš! Fakt! Je to šťastná diskuze...Nevšimla sis? =-) :-N Opravdu a určo umíš...ten blbý pocit před je jen blbý pocit, protože to prostě umíme, když jsme se učily ;-) a jako osobně si myslím, že ty státnice jsou lehčí než dílčí zkoušky(ne co do obsahu na naučení a stresu-to je jasné, že to je děs) ale kdybych to, co u státnic, vypotila u dílčí zkoušky, tak jdu příště...Snad víte co myslím :-N Ne, že to je lehké, ale prostě jsou ti učitelé takoví strašně hodní, pomáhají...to s emi téměř nikdy u dílčí zkoušky nestalo =-) Takže to určitě dobře dopadne u těch státnic...Berte i trojku, hlavně, že je :-D
Odpovedať
Ahoj, tak jak to tak pročítám, tak všichni už slaví, já tu budu fakt poslední... jdu až 25. června o půl deváté... :-( naivka: Nevím, jak u Vás, ale u nás Ti řeknou, jestli ano nebo ne, a vyhlášení známek je až na konci... Myslím, že to bude na celém VUTčku stejné...
Odpovedať
ubi: Jako jak až na konci? Na konci dne? Někdo tady psal, že odešl a známku neví, že se ji dozví až další den nebo co... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
kami: jo, až jsou vyzkoušeni všichni...
Odpovedať
filipovi - v jake dobe ma byt ten konflikt jedince a spolecnosti? moh by tam patrit Fuks, Hasek a vsichni, kdo neco psali proti rezimu
Odpovedať
Dobré ráno, držím palce na dnešek :-) a gratulujik včerejším úspěchům...:-) U mne stále stejné, ještě 15 otázek a pak opáčko...co bude čas. :-(
Odpovedať
ubi - u nas ti to reknou taky az na konci :-// vcera nas bylo 8 a kazdej byl zkousenej hodinu plus hodinu potitko :-/
Odpovedať
rosi: Ale to jste měli všechny předměty? Nebo jen jednu část? Z čeho to bylo?
Odpovedať
kami - mam trojobor, tohle byla jen cestina filda jazyk literatura. Dalsi obor koncim v srpnu a jeden uz mam z ledna.
Odpovedať
rosina: diky za navrh, ale na americky prostredi to bohuzel nesedi,ani me nenapadaji podobni exoti tem ceskym cos navrhla. Ptala jsem se na spoluzacich, ale nikdo neni moc ochotnej se podelit, prijde mi, ze si tak nejak hrabou na vlastnim pisecku - jakybych jim delala konkurenci! :-D Ja jsem u tohodle kruhu jen rok, protoze jsem kvuli ERASMU delala uplne vsechno znova 8-(, tak na me nejak kaslou. A ti moji zase nereagujou, pac uz je to pro ne pase :-N . A kdyz reagujou tak jen "jezis to ja uz si vubec nevzpominam" :-N ...
Odpovedať
=-) kde jsi přišla k trojoboru? co to je zač? =-)
Odpovedať
rosina: kdyz mas tedy tu literku - nanapada te nekdo z ty americky? =-) (nebo mas ceskou lit.?)
Odpovedať
(jo - doba je to 20 stol.)
Odpovedať
Kamirka - veeeelkáááááá gratulace ;-) :-) :-D
Odpovedať
rosina - gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Odpovedať
kamirka - to s tou známkou jsem psala já - neřekli nám to po první části, takže jsme na výsledky čekali týden a dozvěděli se je všechny najednou...
Odpovedať
rosina :-) gratuluji
Odpovedať
další úspěšné, super! :-) gratulace
Odpovedať
Ahoj holky... Fórum funguje!!!! Jsem Mgr. Ty pocity se ani nedají popsat :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
blahopřeju Jani. :-) :-) Doufám, že to sem budu zítra psát taky ;-)
Odpovedať
Allousek: určitě! Moc držím pěsti!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?