Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
:-) Kamirko myslím na tě :-) :-) babičku už asi nestihneš přečíst,ale letadálko káně máš načtené, takže hurá do toho
Odpovedať
janča123 :-) také mnoho štěstí
Odpovedať
filipovi :-) at se daří a chytneš si svého ptáka :-)
Odpovedať
Nadálku přeju hodně štěstí těm, co jdou dnes na to!! :-)
Odpovedať
filipovi - to vypadá, jak kdybys popisovala binec u nás doma... ]-( No přítel to už v neděli psychicky nevydržel a uklidil, tak to není tak strašný. nějaké knížky už jsem taky odnesla... No ale nějakou uklízecí četu by to teda chtělo ;-) Holky, moc vám všem držím palečky, ať to máte brzy úspěšně za sebou
Odpovedať
Tak DP obhájena a zítra ty poslední státnice... Když jsem odcházela od obhajoby, tak mi vedoucí komise říká: "Tak dneska to bylo dobré, zítra to bude horší, že?" - fakt umí potěšit :-D
Odpovedať
Janco, gratuluji :-) a státnice dáš! ;-) My měli něco podobnýho - taky nám říkala, že to bude horší a nakonec to tak strašný nebylo ;-) Tak hlavu vzhůru a hlavně SEBEVĚDOMÍ!!!
Odpovedať
Běžte s tou pověrčivostí - mně přeběhla přes cestu černá kočka, když jsem šla na obhajobu a 1. část státnic a udělala jsem to ;-)
Odpovedať
janca123: první dnešní úspěšná skoro-absolventka. Gratuluju :-)
Odpovedať
Díky holky :-N Jinak s tím bincem je to u mě taky děs, všichni se těší až dostuduju a uklidím miliony papírů a stohy knih... :-D
Odpovedať
janca 123 :-) gratuluji holky to u nás se už pomalu chodí v gumákách ,ale v těch rybářských:-))
Odpovedať
Svikma: :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
janca: tak to by bylo. Gratuluju taky :-) . A zitra drzime vsici pesti ;-) ! To by bylo aby to nepomohlo - tolik pesti! A jestli budes mit problemy, tak sem hod zpravu, a prijdem jim ty pesti ukazat osobne - treba to pomuze vic :-D. Ja jsem manzelovi zakazala cokoliv, krome tech hrnecku uklizet. Aktivne mi uklidil jednu hromadu na zemi (resp. sesypal na mene rozsahlou hromadu) a ja jsem nadavala az hruza, protoze mi to pomichal ! ]-(
Odpovedať
Filipovi: děkuju moc, jsi zlatá!!! Můj nastávající aspoň myje to nádobí a včera dokonce umyl sporák, protože se na to už nemohl koukat :-D Ale na papíry mi naštěstí nesahá :-p
Odpovedať
Jo tak na papiry, to on mi taky nesahal - jednou sahnul (kdyz jsem jeste psala diplomku) a se zlou se potazal... Od te doby si to pamatuje, ale myl nadobi, sporak, utrel prach a luxoval (to jsem myslela, ze ho zabim, neb jsem se chtela ucit) a pak taky vydrzte v klidu, kdyz se kolem vas suruje, ze?
Odpovedať
Ahojte :-) Posledna skuska ma deli od ukoncenia 2. rocnika a potom sa aj mne zacne kolotoc okolo bakalarky a statnic. Uz teraz sa mi obracia zaludok hore nohami :-S A uz je tu nejaka "nova krv", ktora je na tom podobne ako ja? ;-) Babulkam, co prave finisuju, drzim vsetky palceky, nech sa vam pri statniciach dari! :-) ;-)
Odpovedať
Mám to :-D fakt masakr...už nikdy žádné učení!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Kamirka: bomba, moc a moc gratuluju!!! Snad to zítra taky dám ;-)
Odpovedať
kamirka :-) gratuluji hurá, jsi hvězda, tak a ted budeš povzbuzovat zase ty mě, jako před matikou:-)) :-D hurá užívej si :-D
Odpovedať
svikma: Povzbudím ;-) Fakt byli hodní svatí...Máš skype? Ve čtvrtek jedu do Prahy, tak za Tebou nepůjdu,ale na promoci se uvidíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kami, blahopřeju. Já už umírám, všichni okolo to mají a já jdu až ve čtvrtek. Asi mě to zabije. Přijde mi, že už nic nevím a když na to koukám, tak mi přijde, že to vidím poprvé. :-(
Odpovedať
alllousek: Určitě to umíš...jsou to jen pocity před zkouškou...všechno dobře dopadne, uvidíš! Jak dopadla maminka? nebo kdy to má? dneska ne? Nebo jsem se spletla? Už opakuješ nebo se ještě učíš? Uvidíš, že to půjde...a nezapomeň, že to je šťastná diskuze ;-)
Odpovedať
Holky, gratuluju :-) Jste moc sikovne ;-) Ja se dneska dozvedela cas a den :-D Takze 24.6. v 9:15, snad to bude dobry :-D
Odpovedať
naivka: To je ještě času ;-) ale už budou asi nervíky :-( ale všechno zvládneš ;-)
Odpovedať
Ach jo, ty pocity, že nic neumím mám právě teď.... Držte mi zítra pěsti! Akorát to máme od 8 a je nás tam 10 a zkouška je psaná do 18 hodin - a jestli nám výsledky budou souhrnně říkat až na konci, tak se asi nedočkám...
Odpovedať
Prave ted me taky zajima, jestli mi to reknou hned, nebo tam budu jeste 3 hodiny nervovat :-N :-N No casu jak na co :-S 3 predmetu se nebojim, ale organiku jsem jeste ani neotevrela poradne 8-(
Odpovedať
janca123 :-) drž se zítra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mamka to udělala, je to holka šikovná. Hned mi psala šťastnou sms, že je ing. Jako, když se mě někdo zeptá, tak vím, ale když si čtu ty otázky, tak mi přijde, že je vidím poprvé. Už jsem je jednou četla, teď jedu po druhé, jsem u konce a všechno se mi plete. Už ani nevím, co je to motivace :-N Chci si zopáknout ještě některy eko ze začátku, když si vezmu otázku, tak ani nevím, co tam patří :-( Když jsem slyšela, kolik to udělalo už blbců ]-( Ostuda, pokud bych to neudělala. Nejhorší je, že je to o štěstí. Nám to řeknou taky až po. A je nás 12. Asi se zblázním, než se to dozvím. Jdu hned 3., kámoška co šla dneska říkala, že je to taková komise, že ani nepoznáš, co si myslí nebo jak to kdo udělal. Vylezla s brekem, že tam něco po.... a se smíšenýma pocitama a nakonec to dala bez trojky.
Odpovedať
Profilova fotka
Alouši kde se flákáš? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D Furt někde. Teď si vylívám srdíčko nad státničkama. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?