Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
fatin: Gratuluji!!!!!!!! ;-)
Odpovedať
fatin: velká gratulace :-)
Odpovedať
kamirka - díky moc a ty už to budeš mít taky za chvíli za sebou ;-) Držim moc palce
Odpovedať
ostravanci - díky moc ;-)
Odpovedať
fatin- jsi hvězda :-) huráááááááááááááááááááááááá gratuluji
Odpovedať
kamirko neboj taky budeš :-) ještě pár hodin a můžeš pálit :-)
Odpovedať
jee, devcata, vy jste taky sikovny anebo oblibeny deti teticky Stesti! :-) Ja uz to chci mit taky (USPESNE) za sebouuuuuu :-( . Uz mi to leze krkem ]-( . Navic tu mame ale hroznej, hroznej bordel :-D . na stole se mi kupi spinavy hrnicky od kafe a knizky z knihovny, vsude po zemi, na stole, na gauci, se vali papiry a sesity :-N . Boze, ja se snad navlecu do svejch svatebnich satu a vyfotim vam to, je to hruza :-D :-D
Odpovedať
svikma: pálení čarodejnic dneska nebude...jako fakt |-|
Odpovedať
kami: jdes dnes? =-) PESTI !!!!! ;-) neboj, at uz to dopadne jak chce, ale verim, ze budes mit stesti jak svina, tak si aspon budes pak moct odpocinout ;-)
Odpovedať
Fatin gratuluju! Kami: držím pěsti! Já jdu dnes obhajovat DP.
Odpovedať
janca: tak taky TFUJ tfuj! ;-)
Odpovedať
filipovi: štěstí jak sviňa :-D :-D :-D (to používám docela často)...dneska bych si potřebovala po ruce, aby se na mě vysmolil pták pro štěstí a nevím co ještě :-D ale asi by nepomohlo zcela nic :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
takze az dneska nekdo z vas uvidi nejakou silenou zenskou v sacku, jak honi ptaky po parku a nadava na svine, tak vam to je jasny doufam ... :-D
Odpovedať
filipovi: To nemáš říkat nahlas :-D
Odpovedať
Držím palce :-)
Odpovedať
karminka: ja jdu za chvili spinkat, takze preju kupu toho stesti!!!!! Uplne duta urcite byt nemuzes, tak snad mate u vas na katedre lidsky lidi a trochu nasmerujou x-) . Good Luck! renat: tak jak to jde? Mne moc ne :-|, asi jeste zavolam manzovi, aby me hodil do mesta na kafe, a v poledne predpokladam z padnu. Mam zase otoceny rezim, vstavala jsem v sest vecer, takze k obedu chodim spat :-N. Jenze jsem dva dny pozadu a ceka me jeste jeden predmet :-( . Doufam, ze pujde rychle a nebudou tam zadny zadrhele. Navic me zacala dost pobolivat kycel, takze nemuzu poradne sedet 8-( Zapojila jsem opet na pomoc energy-drinky (na kafe jsem zvykla -nepomaha, na prasky je pozde, tak co delat...) , ale je to vazne hnus - u prvnich statnic mi bylo dost zle a myslim, ze to bylo z toho, spis nez ze stresu :-N Takze radeji vsem rikam, at si davate pozor!
Odpovedať
RadU: ty jdeš spát?? neříkej, že si se fakt učila celou noc..to tě obdivuji..já v půl10 padla za vlast. no mě to jde - nejde, už mám poslendí okruh a jsem v půlce, ale mám pocit, že z těch předchozích otázek si nic nepamatuji :-( takže asi moc dobré to není. Navíc máme v sobotu tu svatbu, tak fakt vím, že musím zabrat do pátku a mít i tenhle poslední okruh za sebou, protože pak od neděle si chci dát opáčko těch prvních dvou, aspoň ještě přečíst a mám asi 5 otázek, co se za boha nemůžu naučit, nelezly mi do hlavy, měla jsem k nim odpor, takže ty musím ještě dát. No je to síla, ti povím, ale už jsme to psala i u nás, nechci se zbytečně stresovat...protože to nemá cenu, ono to fakt nějak dopadne, ale už jsem v tý fázi, že až mi někdo řekne jště jednou, že peďák je škola pro blbce a že je to únikovka, tak mu rovnou rozbiju h... (takhle bych aisd neměla mluvit, ale co jsem zas slyšela a četla..to fakt ne), ať si to jde ten dotyčný zkusit. Navíc to znás u nás na škole, že...?? ]-( ]-( ]-( Takže si zaje´d na kafe, jdi si idpočinout a vyspat se, já to mám normálně ;-) teda, že jsem před chvílí vstala a jdu se učit teď, musím si to nějak rozvrhnout ...
Odpovedať
mi je taky z těch energy drinků blbě..ale mnohem méne než když jsem si dalana prázdný žaludek kafe-to byl fakt hnus a bylo mi blbě celý den...takže já to proládala práškama a drinky :-D a co? nepomohlo :-N takže si myslím, že nejlépe se to naučit :-N
Odpovedať
renat: :-D :-D to jsme si presne rikali po prvni statnici, jak jsme tam sedeli vsici schouleny, bily a vycerpany --- jestli nam to vubec stoji za to, aby se z nas staly "blby uci" :-D. Jo, ja se ucim pres noc --- ale v podstate neni co obdivovat, ucime se stejne, ja jen jindy spim :-D Ja mam totiz desnej problem rano vstat, a takhle, kdyz vstavam a je jeste svetlo a celkem "ruch" ve meste a manzel jeste "suka po svetnici" - jak tomu rika Nemcova- tak jsem schopna vstat a i min spat.
Odpovedať
... :-D ..... a ted vazne doufam, ze jste cetly Babicku a nemyslite si, ze muj manzel je uchyl :-D
Odpovedať
fil: A kdy máš poslední část? Moje kamarádka říkala: Na co se tady (m)učím, když mě stejně ve škole za pár let někdo picne :-p
Odpovedať
karminka: a kdyze teda des? Uz cekas nekde? =-)
Odpovedať
filipovi: suka po svetnici... :-D budu radsi rikat, ze jsme babicku necetla, protoze bez toho cteni to zni lepe :-D
Odpovedať
cekam doma :-D mam to az odpoledne....moje smrt!
Odpovedať
Hele, fildo... :-D osvětlím Ti můj nick, ať nejsem karminka :-D KAM ila+jIRKA =KAMIRKA :-D
Odpovedať
ja jdu 17., ale diplomku jeste vubec neresim, takze ten udesnej maraton se jeste chvili potahne. |-|
Odpovedať
na 17 času dost ;-) co já bych za to dala...bych se to celé naučila :-D (kecy co :-D )
Odpovedať
kamirka: ups - ja te celou dobu komolim vid :-N -- holt oci uz nejsou, co byvaly - zvlast v tehlech poznich hodinach (pro me ted bude asi tak 11-12? ). Pardon =-)
Odpovedať
fil: úplně v pohodě ;-) neurazila sjem se ani nic jiného...osvětlila jsem Ti to pro pobavení ;-) ;-) Já jsem taky měla otočený režim, když jsem šla po státnici spát v šest, vstala ve dvě ráno a pak se to vezlo... No nic, valím...Mějte se a ať se Vám dobře učí ;-) a fil, manžel už nešuká po světnici??? :-D
Odpovedať
takze - at se zadari! A ja jdu na posledniho dnesniho lomcovaka do mesta. ahoj.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?