Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
alll: To by byl super systém :-D Je hezký, že děláte s mamkou státnice ve stejný týden :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ee, ona dělá v pondělí a já ve čtvrtek. Takže teď závidí ona mě, že mám ještě čas a zítra budu já závidět jí, že už to má za sebou :-D Systém je to skvělej, akorát v normálním životě asi neklapne. A taky ne všem by se to líbilo.
Odpovedať
Tak snad si radši už neříkám, co nechci ;-) Ale mám pocit, že v hlavě prázdno :-(
Odpovedať
Profilova fotka
alll: Souhlasím, taky jsem záviděla těm, co už to měli za sebou :-N
Odpovedať
Tak to je haluz s tym tahanim toho,co nechceme :-D :-D :-D :-D Ja sa budem snazit nemysliet na nic konkretne a snad sa na mna usmeje stastie...to by ma fest na----lo,keby som tieto posledne nedala a musela som sa to znovu ucit na opravak :-p |-| :-p
Odpovedať
dobre, odtedka si pro jistotu nalepim na lednicku "CHCI anglickou literaturu!!! :-D a budu si to opakovat jako mantru pred spanim :-p
Odpovedať
kamirka :-) tak tady máš krabičku poslední záchrany ve formě diskuze, tak se rychle odklepni :-D at vím jestli to funguje, protože mě klepne kolem úterý
Odpovedať
Tak já jdu na to... Adi dospat jsem nemohla... :-|
Odpovedať
Fatin: držím pěsti! ;-)
Odpovedať
Ahoj holky.... Tak chci pogratulovat k úspěšným státnicím...úplně vidím, jak vám spadl kámen ze srdce... :-) A všem, co to mají tento týden před sebou chci pořpát hodně štěstí, tfuj tfuj tfuj :-) Já jsem na tom pořád stejně...u učení, příští týden už to taky nastane, ale už jsme za to ráda, chci to mít za sebou. protože tohle je fakt hrozné, nervíky trochu pracují, ale stále to beru jak to je, buď to vyjde nebo ne, jiná možnost není :-):-)
Odpovedať
Přesně tak, Renat, něco umím, něco ne a těžko odhadovat, jak to dopadne - záleží na losu a náladě komise... A to mi jaksi neovlivníme ;-)
Odpovedať
Jani: a kdy jdeš ty??
Odpovedať
Článok sa načítava...
Já teda po tom co jsme slyšela, tak už ani nevěřím, že záleží na otázce...kolega si vytáhl zahraniční obchod ČR a předseda komise po něm chtěl hodnocení Ruska ... což má od předchozího tématu teda pramálo společného. Takže ze zkušenosti i u dílčích zkoušek vím, že ta nálada je ten nejdůležitější prvek... A jdu zas na to :-(
Odpovedať
Já jdu zítra na obhajobu a ve středu na poslední státnice :-(
Odpovedať
Drzte sa baby...ja idem o tyzden,ale uz mam nervy v kybli :-D :-p
Odpovedať
Holky, držím Vám palce ;-)
Odpovedať
adelli: já jdu taky za týden :-( 18. 6. :-( Jani: budem držet palce.
Odpovedať
Díky. Na jednu stranu vám závidím ten týden navíc na učení, ale na druhou stranu si říkám, že jestli to klapne a budu to už mít za sebou, tak to bude bomba ;-)
Odpovedať
Jani: přesně, ono tohle není fakt žádný med, už to chci mít taky za sebou...
Odpovedať
To ja tu budu stresovat jeste 2 tydny :-S Tedka musim nejak za tenhle tyden zvladnout 28 otazek, ale takovy kravoviny, ze vubec nevim, jak to budu stihat :-S A jeste udelat obhajobu, kdybych uz aspon vedela posudky :-D
Odpovedať
naivka: budem tu stresovat spolu :-( nejhorší je, jak všichni kolem tebe už mají po...
Odpovedať
A jeste tedka vsem kolem me, uz oponenti hodnoti bc. a ja furt nic, a mam z toho celkem strach :-S
Odpovedať
já taky nic, klídek ;-)
Odpovedať
Holky, mi se to už spočítalo a zítra to bude boj! ]-(
Odpovedať
:-) kami, ukaž jim jak jsi šikovná :-D myslím na tě i na tebe :-D
Odpovedať
svikma: Jako beze srandy, já nepoznám snad ani ň...Myslím rozbor...je to v kelu |-| ukážu jim něco v srpnu :-D
Odpovedať
Kamirka: taky mám pocit, že neumím totálně nic, ale třeba se na nás usměje štěstí ;-)
Odpovedať
tak co fatin??? ;-)
Odpovedať
No jo, Fatin, jak?
Odpovedať
Ahojky holky, potvrzuji úspěšnost diskuze ;-) Konečně jsem se vrátila domů :-) Tak na zítra držím všem palce a nebojte, to zvládnete ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?