Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Ahoj :-D Já se teda bohužel tak pečlivě neučím, už mi to vůbec nejde. Potřebuju se ještě doučit asi 3 otázky a začít opakovat, ale niiiic si nepamatuju ;-(
Odpovedať
Ahoj, tak já dneska začala regionálku světa a ťuk ťuk, zatím to jde docela rychle...ono to přijde, až bude něco méně známého, ale hlavně nepropadat panice... Petrusinka: Ono to zas přijde, a půjde to neboj..výhoda je, že máš čas na opakování :-) to já ho tolik mít nebudu... ono to nějak dopadne... janca: já včera padla za vlast, takže jsme sice nediskutovala, ale nad knížkama jsme taky neseděla..
Odpovedať
Renat2: tak to jsi mě uklidnila ;-) Moje hlava už taky nemůže - přeci jen se už učím asi 5. týden - šílené :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak já to mám za sebou. Nervy hrozné, zvracení atd., ale nakonec to klaplo. Školu už nikdy nemusím řešit. Přeju vám, aby to dobře dopadlo i vám. Hodně štěstí!!!!
Odpovedať
Jessika: obrovská gratulace a zááávidím ;-)
Odpovedať
jessika: dalsi vlastovka nadeje! :-p Gratulujem ! :-D
Odpovedať
jessika - moc gratuluji. Tak to teď pěkně roztoč ;-)
Odpovedať
jessika: gratulace, :-)
Odpovedať
jessika: taky moc gratuluji ;-) a opravdu upřímně závidím :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ale holky, za měsíc tu budem slavit společně ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj ja potvrdzujem účinnosť fóra a radím sa do skupiny s názvom Ing. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Bejka83: bomba, další gratulace! Holky, vy se tak máte!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Aj ja to už chcem mať za sebou :( dúfam, že aj ja sem o tri týždne napíšem, že už som bc. keď už nie ing. :-D
Odpovedať
bejka83: Gratulace ;-) a trošku závist :-N ale jen v dobrém, samozřejmě ;-)
Odpovedať
bejka - moooc gratuluji a pořádně to zapij ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bejka: Tak to já mám Mgr. ;-)
Odpovedať
Holky, závidím Vám ;-) Mi se dneska krutě nechce učit, je to hnus...Ještě to počasí...Už mi nevyhovuje ani slunce a ani dnešní zataženo...ale teď si říkám, že raději slunce... Jsem úplně mrtvá a to ještě mám před sebou 10 dní nebo kolik! Děs!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky všechny státnicující :-) Já tu byla pečená vařená v říjnu 2008, tak jsem vás přišla podpořit ;-) Všem přeju pevné nervy, velkou mozkovou kapacitu, hodně štěstí na otázky a na komisi ;-) Držte se!!! ;-)
Odpovedať
Ahoj nunacku, dekujem za podporu. ;-) Myslim, ze nerviky pekne pracujou, tak jen aby zustaly v klidu u statnic ;-)
Odpovedať
bejka83 :-) jsi dobrá, super, gratulalce
Odpovedať
jessika :-) gratuluji
Odpovedať
Kamirka :-) ahojky, je konec pracovního týdne a hlásím, že jsme nesplnila plán,ale do neděle se to snad podaří, jedu litošku, mluvnici až potom, pá zatím , jsi ranní ptáče a já lenivá noční sova :-D ,už se mi fakt nechce
Odpovedať
Profilova fotka
janca123, ftina, jessika, kamirka, svikma a spol. : ďakujem pekne a gratulujem všetkým ostatným, čo to majú tiež úspešne za sebou a tým, čo ich to ešte len čaká posielam kooooopec šťastíčka a podpory ;-)
Odpovedať
Pro mě to je dneska v dupě a ještě dál ]-( prostě se nejsem schopna naučit základní věci!!!Už mi to hlava nebere... 8-(
Odpovedať
kamirka - nic si z toho nedělej - my se dneska byli podívat, kde budeme mít svatební hostinu a grilování a vrátila jsem se teprve teď... Už toho asi moc nedoženu :-|
Odpovedať
Holky, tak na mě nemáte :-( Já jsem dneska začala opakovat a zjistila jsem, že si vážně nic nepamatuju. Za celý dnešek jsem zopakovala 12 otázek ze 100. No strašný a to jdu už v úterý a ještě jsem si pořádně nepřipravila tu obhajobu.
Odpovedať
petrusinka - no nebudem se tu předhánět, ne? ;-) Budem doufat ve štěstí :-)
Odpovedať
tak abych vas uklidnila, tak ja budu rada, kdyz se mi to vubec podari cely precist. :-| My to mame tak debilne zpracovane - resp. vetsina profesoru si odrikala to, co je zajima a ty veci, co chteji u statnic si musime vyhledat a zpracovat sami - to je na zabiti! Kdybych to emla zpracovany, taxi jen ctu a srotim se, ale takhle furt nekde neco hledam,... 8-( a abych se enco ucila tak na to neni cas.... petrusinka: pozitivni je, ze uz opakujes - ja nejsem ejste ani v pulce (mam jeste 14 dni, ale i tak).
Odpovedať
Ja mam takisto 14 dni a som v polke...rychlo chcem prebrat druhu a zacat sa to konecne ucit...lebo v podstate si takisto vypracovavam otazky a je to na zabitie :-p
Odpovedať
Tak ja jdu zitra a uz mi nezbyva nez doufat, ze si tahnu neco dobreho a budu mit stesti.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?