Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
laala - presne to se mi stalo u bc statnic :-S stydim se za to jeste ted :-N doted vubec nechapu, co to bylo, protoze jindy jsem uplne v klidu a vubec ne nervozni, ale tehdy, i kdyz jsem si vytahla dobrou otazku, ktera me strasne celou dobu zajimala, jsem byla uplne mimo a nerekla jim skoro vubec nic a kdyz jsem neco vyplkla, tak to byla totalni kravina! Fakt trapas na entou, bylo mi pak i tech ucitelu lito, protoze zkousejici byli nejlepsi pedagogove z cely univerzity a ja jsem se tam predvedla jak totalni blbka! Malem mi to taky nedali, rekli mi, ze jsem jim predvedla vic tremy nez vedomosti, fakt hruza! Uplne s tebou soucitim, ale hlavne, ze to mas ;-)
Odpovedať
Fridolinka: gratulace Hondar: škoda, že ta DP nevyšla, ale aspoň máš od učení pokoj
Odpovedať
zirafka, fridolinek - mooooc gratuluji :-) Hondar - no co se dá dělat, hlavně, že to ostatní vyšlo. :-) Tak teď už jen opravit diplomku ;-)
Odpovedať
x-) Ahojky!! Mám za sebou úspěšně první státnici !!! x-) Co teď mám dělat?!? :-D posledních pár týdnů jsem jen přežívala a nevím, jak se zabavit .. asi uklidím ten papírový čurbes :-D
Odpovedať
ostravanci - mooooc gratuluji :-)
Odpovedať
ostravanci: Gratulace!!!!Kdy máš další? (To je hnus, když si to tak uvědomuju, dáš jedno a už se ptám na další část :-) ) Já taky uklidila ten binec a něco i spálila :-N
Odpovedať
taky se těšim, až tu budu moct uklidit a bude se tu normálně chodit. ;-) Ale to si ještě chvíli počkám :-|
Odpovedať
ostravanci gratuluji :-) Já začínám dost nervovat, zbývá mi šest dní a já se dneska nemůžu pořádně dokopat něco dělat. |-|
Odpovedať
petrusinka - tak to nejsi sama. Já jdu v pondělí a dneska jsem to ještě neviděla... :-(
Odpovedať
fatin: myslela jsem si, že jak se to bude blížit, budu se učit víc a víc a ono je to spíš naopak, nějak docházejí síly :-| Přeju ještě hodně vůle a síly do pondělka. Mě to čeká v úterý, to už to budeš mít určitě úspěšně za sebou :-)
Odpovedať
Petrusinka, fatin: mě zbývá 14 dní, ale dokopat se je teda šílené :-|
Odpovedať
petrusinka, janca - no ono to nějak dopadne. :-) V pondělí dělám 1. státnici a pak další za týden - takže to bude asi taky moooc zajímavé. Mám dotaz - když jste dělaly prezentaci na diplomku - zapracovávali jste tam i ty otázky, na které se ptá oponent a vedoucí? Já nevím, kam si to mám připravit a jestli se to do té prezentace dává nebo ne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
fatin: taky nad tím přemýšlím, ale asi je to na tobě, jak si to uděláš. Nejspíš v prezentaci pouze představím diplomku, její cíle atd., protože teprve potom následuje představení posudků s otázkami komisi. Takže si je připravím zvlášť. Já spíš přemýšlím nad tím, že oponentka má v jedné věci, kvůli které mi navrhuje dvojku, pravdu. Sice jsem to nepovažovala za důležité, to co jí tam chybí, do té práce psát, ale být to tam mohlo. Jak si to mám obhájit, když má pravdu, to teda nevim :-p ale tak dvojka taky dobrá. Doufám, že jsem to napsala aspoň trochu srozumitelně :-D Už je ze mě fakt magor.
Odpovedať
petrusinka - mohlo to tam být nebo to tam být muselo? Proč jsi to tam nedala? Pokud jsi to nepovažovala za tak důležité, tak bych argumentovala asi tím, že mi to v kontextu mé práce nepřišlo příliš důležité... blablabla a že práce je již dostatečně obsáhlá a tím by se ještě "natáhla"... Neznám Tvou práci, tak jen střílím od boku ;-)
Odpovedať
fatin: děkuju za tipy :-) být to tam nemuselo, jen psala, že jí to tak chybí, že by to byl zajímavý přínos a bla bla bla a z tohoto důvodu, že navrhuje dvojku. Zkusím to nějak "ukecat", ale dvojka taky neni vůbec špatná :-D S tou obsáhlostí je to výborný argument, děkuju ;-)
Odpovedať
petrusinka - a co Ti navrhuje vedoucí? Pěkně si to připrav a argumentuj, bojuj - jednička je přece lepší než dvojka. I když i dvojka je moc hezká známka, ale když už ses s tím tak patlala, tak si jedničku zasloužíš, ne? ;-) Já jen nevím, co mám říct na to, že tam nemám resumé (mám pouze anotaci) s vedoucí práce mi to nevytkla. Tak jak se teď hájit... Taky nemám název v angličtině, protože jsem nevěděla, že má být (jen tu anotaci). Tak uvidíme. Nejradši bych se k tomu vůbec nevyjadřovala... :-|
Odpovedať
Ahoj holky, nad obhajobou taky dumám, posudky mám, známku mám mezi, takže bude o co bojovat. Oponentka i vedoucí mi napsali otázky - ty si asi nechám na konec a nejprve nějak stručně celou práci představím. Už abych vymýšlela, jak ty námitky oponentky vyvrátit...
Odpovedať
Vedoucí mi navrhla jedničku. To, co mi oponentka vytkla, jí taky nepřipadalo důležité. Budu bojovat ;-) Horší ale bude samotná státnice :-S K tomu resumé - já mám práci v cizím jazyce, proto jsem závěr psala v cizím a resumé pak byl vlastně jen překlad závěru do češtiny, takže teď moc nerozumím tomu, jestli nemáš vůbec žádný závěr. Pokud ano, tak bych asi argumentovala tím, že závěr je v podstatě resumé. A název v angličtině bych asi moc neřešila, něco ti vytknout musela :-D je to přeci jen oponentka.
Odpovedať
díky za gratulace :-) těm, co to mají za chvíli, přeju hodně sil. Já si dám teď nějaký den pauzu a pak zas do dalšího učení K těm otázkám v prezentaci - u nás se nejdříve prezentuje, pak se čtou posudky i s otázkami a pak se odpovídá na ty otázky, takže do prezentace bych je nezahrnula... vůbec se mi to nějak nezdá, dávat do prezentace práce odpovědi na nějaké doplňkové otázky
Odpovedať
Ahoj holky...tak moc gratulujem k statniciam... ;-) Nejako sa mi na tu druhu statnicu horsie uci...denne preberiem len tri otazky,pretoze sa ucim dejiny umenia...a to nez si vyhladam obrazky,tak to trva polku dna :-| Nestuduje tu niekto tiez dejiny???Ze by ste mi poradili system :-D
Odpovedať
adelii: tak dějiny umění nestuduju, to by to dopadlo :-D Ale musím říct, že už se učím na třetí státnici a jde to čím dál tím hůř. Takže v tom nejsi sama.
Odpovedať
Souhlas: učím se na druhou a je to teda čím dál horší :-S
Odpovedať
No já jsem už fakt magor :-D Učím se na třetí a tudíž poslední státnici ;-)
Odpovedať
janca :-D tak to jsme na tom stejně, s poslední státnicí i magorem :-D
Odpovedať
A kdy máte ty další státnice? ;-) Mi už se učit nechce, spíše už jednoduše nemůžu :-( Už toho je trošku moc se učit tak dlouho :-(
Odpovedať
Je to už fakt na hlavu, ale musím se nutit, chci to už mít moc a moc za sebou... 9.6. mám obhajobu a 10.6. státnice.
Odpovedať
já mám státnice i obhajobu 2. 6., takže fakt za chvilku ]-( Taky se učím už dlouho a už to moc nejde, ale bojim se, že pro tohle mít komise pochopení nebude :-(
Odpovedať
hondar :-) hlavně, že se nemusíš učit, to ostatní zvládneš 8-)
Odpovedať
holky, na tu poslední státnici se učí nejhůře, lenora, nechut a touha to mít za hlavou, ale vzůru k závěru, jak říkal miláček, být jako buldoček na nohavici, držet a nepustit ;-)
Odpovedať
svikma: krásné přirovnání :-D budeme buldočci ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?