Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
filipovi: však počkej, i na porod přijde řada :-D
Odpovedať
Jo, jo, na to taky dojde řada, ale teď dostudovat a pak najít místo - to bude asi oříšek... :-|
Odpovedať
janca123: Myslíš? Ještě místo nemáš?
Odpovedať
Kamirka: bohužel nemám :-(
Odpovedať
Baby,mate este niekto statnice po 15.6. ? Nejako vas nestiham citat :-D ci v tom nie som sama :-D
Odpovedať
adelii ja mam 17.
Odpovedať
adelii: já mám druhé státnice 16. nebo 17. 6.
Odpovedať
Teda holky, závidím víc času, ale zároveň to už chci mít za sebou... ;-)
Odpovedať
janca123: Já bohužel smazala věci z IP, ale jsi to Ty ze stejné školy s JČ a tak, že? Nebo se pletu? Nebo počkej, že studuješ to samé, co moje kámoška? Mám v tom maglajz :-( Promiň... Mi včera volali z dalších dvou škol-jedna romská-tam nic a teď se jdu na jednu mrknout, ale místo už mám jinde jisté :-N
Odpovedať
Kami: IP
Odpovedať
Profilova fotka
adelii ja mám niekedy od 15. do 26. 6. takže nie si sama
Odpovedať
hafhaf :-) gratulace, vydrž ještě chvíli a budeš to mít za sebou
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj holky, tak se k Vam pridavam, muzu? :-) Statnice mam nekdy mezi 22.-26.6, zatim se jeste presne nevi. Sice si rikam, ze bych mohla pomalu neco delat, ale ta lenost je desna potvora :-D Vsem holcenam, ktere to maji za sebou gratuluju ;-)
Odpovedať
laala - tak jak? Já to čtu až dnes a musím říct - klobouk dolů. Tak ať všechno dobře klapne... ;-)
Odpovedať
naivka - ahoj, konec cervna? Casu dost ;-)
Odpovedať
Naivka: to máš ještě opravdu čas ;-)
Odpovedať
Fatin,taky si rikam,ze casu dost, stejne to pak budu na posledni chvili vsecko dohanet :-D
Odpovedať
naivka - taky do doháním na poslední chvíli ;-) No doháním - spíš tak různě bloumám, přemýšlím nad zajímavějšími činnostmi než jsou státnice a říkám si, že to nějak dopadne. ;-)
Odpovedať
ahojky, tak jsem dnes obhájila svůj rok a půl času stráveného nad publikační činností (DP) :-D Zítra to bude horší - první státnice :-.
Odpovedať
Ostravanci: velká gratulace ;-) A na zítra držím pěsti!
Odpovedať
ostravanci - gratuluji a také držím pěsti na zítra, ale neboj, to dáš ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak dlouho sem nakukuji a říkám si, jak je to uklidňující, dkyž v tom člověk není sám...až jsme se rozhodla napsat...dneska mě tak nějak rozhodily kolegyně... Čeká mě státnice z geografie..sice 18.6., takže je ještě čas...ale...učení je snad den ode dne těžší, teda spíš se "dokopat"... sice první okruh mám za sebou, ještě opáčko a pak hurá na další a pak na další...ale. Víkendy mi vypadly, sestra svatba, narozeniny, a to mě možná stresuje... Ale na druhou stranu si říkám, že to stejně záleží na štěstí, na štěstí u otázek a na náladě komise, možná spíš ta nálada zkoušejících převažuje... Už jsem i ve fázi, kdy si říkám, že to není to nejdůležitější, samozřejmě to chci udělat, ale když náhodou ne, tak se svět nezboří...možná prot, že si užívám miminka v bříšku a nechci ho nějak stresovat... Všem, které to máte už za sebou, gratuluji a vám, které na to ještě čekáte hodně štěstí :-) naivka: napsala si to moc dobře, lenost je fakt potvora..u mě je to tak, že nejsem ani tak líná, ale jak na co, raději dělám cokoliv jiného než učení.. :-S
Odpovedať
Renat2: máš pravdu, je to hodně založeno na štěstí a náladě komise - samozřejmě, že to není všechno, ale roli to hraje. Taky se uklidňuju, že když to nedopadne, tak to prostě nedopadne... Oprava to jistí! A máš pravdu, miminko si stres nezaslouží ;-) A neboj, tahle diskuze má blahodárné účinky ;-)
Odpovedať
Jani: tak to jsem ráda, ono se vždycky líp mluví s lidma, co mají podobný osud :-) Já se dnes vůbec nemohu soustředit, spolužáci dělají právě dnes němčinu (kterou já jsem si odložila) a je to snad horší, než kdybych ta seděla já.
Odpovedať
Profilova fotka
čekám na zkoušku, už to začalo, je přede mnou kolega. Má pro mě přijít do kanceláře, až skončí, zatím je tam deset minut :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak už je tam dvacet minut. Ach bože.
Odpovedať
Laala: teda, takové průbežné zpravodajství... to je napínavé. Jistě už jsi na řadě, tak držím pěsti! Renat2: jj, taky mě diskuze uklidňuje ;-)
Odpovedať
laala - to je přímé zpravodajství ze zkoušky? Neboj, to zvládneš ;-)
Odpovedať
renat2 - miminko si ty stresy určitě nezaslouží a když to máš až v půli června, tak klid, času máš dost a určitě se to zvládneš naučit. Myslím, že si tu všechny říkáme - když to nevyjde teď, oprava to jistí... A je to fakt, ale člověk by to chtěl mít úspěšně za sebou nejlépe hned :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, já tu zkoušku mám - ale byla to strašná ostuda :-( Oni se rozhodovali, zda mi to dát nebo ne a myslím, že jen kvůli svatbě mi to dali. Skoro nic jsem nevěděla. Stydím se sama nad sebou...musím si spoustu věcí doplnit. Ani z toho nemám radost, protože si připadám blbá :-( Asi takhle - každému řekli hned, že to udělal, jedinou mě poslali za dveře, že se musí poradít :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?