Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
hafhaf - gratuluji a kdy děláš další část?
Odpovedať
Profilova fotka
No práve to, že ja nikoho takého nepoznám...takže sa ho skúsim ešte spýtať
Odpovedať
ostravanci :-) držím pěstičky, pliv,pliv
Odpovedať
lunana - a neměla jsi praktickou část? Nespolupracovala jsi s nějakým odborníkem? Oponentem může být kdokoli s VŠ... U nás ho teda přiřazují z katedry...
Odpovedať
prothera ;-) gratuluji, myslela jsme na tebe od rána, hurááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovedať
Dneska jsem si byla pro posudky a mám takový problém - jaký je rozdíl mezi anotací a resumé? Nějak nevím a hájit se tím, že jsem si myslela, že je to to samé, by asi nebylo to pravé. Resp. že jsem nevěděla, že tam to resumé (mám totiž anotaci) má být... ;-) Diky
Odpovedať
Profilova fotka
Nemala som praktickú časť.
Odpovedať
aha, a nemáte nějaké neziskovky v okolí, které se tímto tématem zabývají?
Odpovedať
Profilova fotka
To vôbec netuším, čo viem, tak väčšina neziskoviek, ktoré sa tým zaoberajú sú na východe alebo niekde na juhu
Odpovedať
Tak zajdi za vedoucím a někoho by Ti měl přidělit... Na katedře nikdo vhodný není?
Odpovedať
Profilova fotka
Však skúsim sa ho opýtať, či nevie o niekom z katedry
Odpovedať
ja jsem mela resume a mi rekla moje hlavni konzultantka, ze to je jakoby obsah, zkraceny nebo tak neco...a anotace je jen nejaka poznamka ne? Ale nejsem si jista :( Ona mi rekla, co tam napsat, takze jsem to neresila..
Odpovedať
Článok sa načítava...
No paradox je, že u toho resumé mi moje vedoucí napsala, že to "obsahuje" a oponentka "neobsahuje", tak teď nevim... Mně přijde, že je to to samý, ale když si nejsem jistá...
Odpovedať
Hafhaf: gratuluju!
Odpovedať
fatin: podle mě (a mé diplomky) je anotace krátký popis obsahu a cílů DP, který se uvádí na začátku a resumé je v podstatě závěr, shrnutí. Tak jsem to pochopila a moje vedoucí nic nenamítala.
Odpovedať
jinak také všem, které jdou zítra hodně štěstí, mě to čeká za týden :-x
Odpovedať
Profilova fotka
fatin: příští pondělí ale to bude teprv sranda, páč jeden předmět sem eště neviděla a ten druhej dost zběžně:-((( a jinak všem děkuju!
Odpovedať
hahaf: Gratulace! Jsem to úplně v té záplavě přehlédla... Teď asi každý píše, když to je šťastná diskuze, co:-D
Odpovedať
hafhaf: taky jsem přehlédla, gratuluju ;-) já zase dlouho psát nebudu :-N moc nestíhám.
Odpovedať
petrusinka - děkuji. No asi to radši nebudu komentovat, protože v tom mám fakt zmatek. Tak uvidíme...
Odpovedať
hafhaf: i já jsem přehlédla, gratulace! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, zítra dělám státnice a začínám mít bobky. V sobotu je svatba a téměř jsem se neučila (jen chvilku včera a dnes) :-) Bojím bojím.
Odpovedať
Profilova fotka
Prothera, haf haf : Velká gratulace :-)
Odpovedať
Profilova fotka
laala tak to ti teda nezávidím, ja sa snažím učiť, ale samozrejme sa mi moc nechce, ale v tvojom prípade by som asi stresovala poriadne :-) a ešte k tomu aj svadba....no držím ti palce
Odpovedať
Tyjo. laalo, ty to mas taky dobre naplanovany :-D Tak drzim palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ono se jedná o doktorské státnice a prý má jít o dialog nad probíhající vědou. Což spočívá v tom, že se mě můžou zeptat na cokoliv, co se týká mého výzkumu. Nejsou žádné otázky dané předem. Celá věc je založená na tom, že jsem 4 roky projevovala určitý zájem o činnost prostřednictvím publikací, výuky, grantů a podobně. Jenže i tak se trochu bojím, vím, že mám trochu mezery ve vědomostech. Stát se může ledaccos.
Odpovedať
Profilova fotka
jsme to nějak nedopsala: ... jsem projevovala zájem o činnost prostřednictvím publikací, výuky, grantů a podobně, tudíž není potřeba nějakého velkého zkoušení a předpokládá se automaticky, že svědomitě pracuji a není potřeba velkého zkoušení. Ale i tak... stres mám parádní.
Odpovedať
Profilova fotka
Teda, napsat v jedné větě "není potřeba velkého zkoušení" - asi mi ze státnic už hrabe :-o
Odpovedať
teeda devcata vy perlite!! :-) gratuluju vsem uspesnejm! a tem, co jdou zitra tfuj tfuj!! Tady je to jakna bezicim pasu, skoro si pripadam, jako kdybysme sly rodit nebo tak neco :-D kdybyste prehlidly ty oponenty, bakalarky a divaly se jen na komentare typu "tak to ze me spadlo" apod :-D
Odpovedať
filipovi: teď jsi mě pobavila :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?