Štátnice tesne pred svadbou. Pomoc!

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte! Pozdravujem všetky nevestičky, ktoré sa ako ja :-), nemôžu teraz venovať myšlienkam o svadbe! Prečo? štátnice sú už za dverami, hlava prázdna a nervozita každým dňom stúpa :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ostravanci: Žádnej strach. Obhajoba je fakt to nejmenší. Já se na ní vůbec nestačila připravit a pak sem tam blekotala pátý přes devátý a stejně mi nechali za jedna, tak se neboj ;-)
Odpovedať
Ostravanci: s jedničkama se bát nemusíš vůbec :-D
Odpovedať
Tfuj tfuj tfuj, vsem drzim palce :-) Ostravanci - neboj, to dopadne dobre, uvidis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ostravanci: zajtra držím palčeky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky,držím vám všem palce,ať to zvládnete. ziraf,jak jsi dopadla s bakalářkou?kdy máš státnice?
Odpovedať
Bakalarka odevzdana minulou stredu... statnice zejtra... bojim bojim bojim... :-D
Odpovedať
A drepim u netu... hus, zirafo, bez se ucit... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Zirafka: držím na zítra pěsti! ;-)
Odpovedať
Diky... tak nejak doufam v mocnou silu beremka... minule to vyslo, tak by ted mohlo taky :-) :-D Ale uz vazne jdu se srotit... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vy jste odevzdávali bakalářku takhle brzo před státnicema?my do konce dubna,pokud chceš jít v červnu a do konce června,pokud v září (jako já).
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kočky, potvrzuji tradici téhle diskuze, ode dneška jsem Ing x-)
Odpovedať
prothera: je mi ctí, že můžu být první gratulant, paní inženýrko! x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
:-D ooo děkuji, mě je zas velkou ctí přijímat gratulace :-D :-D :-D
Odpovedať
paní inženýrka, to je něco ..auto má z tuzexu a hromadu peněz ...! :-D Mě se tohle vždycky vybaví :-D
Odpovedať
prothera: taky moc gratuluju :-) krááása x-) já se teda do diskuse moc nezapojuju, vůbec nestíhám, tak doufám, že bude působit i tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
prothera: gratulace :-) fakt tahle diskuze funguje,což je super,tak doufám,že to bude platit i na podzim :-)
Odpovedať
Prothera - gratulace :-) :-) :-) krasne si to uzij a oslav :-) :-) :-) Princeznicka - u nas se odevzdava 3 tydny pred obhajobou, obhajoby jsou jindy nez je zaverecna zkouska... ja budu obhajovat 9.6., ale toho se nebojim... to bude v pohode :-) To ten zitrek bude maso...
Odpovedať
Profilova fotka
petrsuinka: působí, taky jsem sem "kvůli omezeným časovým možnostem" moc nechodila a stejně to mám, tak to vy ostatní, které to čeká, jistě budete mít též, přeju hodně štěstí a dobrou komisi!!! ostravanci, jj, taky se mi vybavuje tahle scéna :-D akorát že já na rozdíl té filmové inženýrky mám jen ten čerstvý titul :-D
Odpovedať
Profilova fotka
omlouvám se za zkomolení jména holky díky za gratulace, jdu relaxovat a pak jdu slavit x-)
Odpovedať
prothera - moooc gratuluju a zároveň závidím (ale v dobrém ;-) ) Tak to pěkně oslav, zasloužíš si to :-)
Odpovedať
všem, co jdou zítra, držím moc palečky ;-)
Odpovedať
Prothera: super, veliká gratulace!
Odpovedať
Profilova fotka
ziraf,to dáš,obhajoba je v pohodě.U nás je to právě jinak,my máme obhajobu a státnice v jeden den,budu to mít 8.nebo 9.9,podle toho,kolik nás bude,už to chci mít za sebou,docela se na to těším a docházím k názoru,že ve srovnání se spoustu různých hnusných zkoušek bude tohle v pohodě :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mám jednu otázočku, kde by som mala hľadať oponenta k bakalárskej práci? lebo môj vedúci mi o tom nič nepovedal, tak teraz neviem, kam sa obrátiť. Písala som na tému Vzdelávanie etnických menšín. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lunana:oponenta ti přidělí!!!! jinak já dnes úspěšně udělala první část státnic!!!
Odpovedať
lunana, mne konzultant tiez vravel nech si najdem oponenta... (niekoho z oboru, koho poznam) bohuzial ten koho som nasla nebol vhodny na tu temu, takze konzultant je povinny ti najst.. ty sa potom nestaras, len si pojdes vziat posudky :-)
Odpovedať
Lunana - nekde ti oponenta pridelej, nekde si ho mas navrhnout sama... zeptej se vedouciho, ten bude vedet, jak to u vas chodi... pokud by sis ho mela navrhnout sama, tak nejlepsi je asi nekdo z ty samy katedry, idealne nejakej rozumnej clovek :-) na oponenta bakalarky nejsou kladeny nejak zvlast velky naroky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa pýtala vedúceho a povedal mi, že si ho mám zohnať, len vtedy bol dosť vytočený, tak možno aj preto, no skúsim sa ho ešte spýtať. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
inak haf haf gratulujem ;-) dúfam, že aj ja to zmáknem
Odpovedať
lunana, tak poznas niekoho s VS a v tej oblasti aku mas temu, tak bude vhodny externy oponent... ale ak nenajdes, tak ti musi priradit niekoho, len ho vcas napr. mailom informuj ze sa ti nepodarilo zohnat...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?