Rotačná kefa - Rowenta CF 9220 D0. Skúsenosti?

Máte niekto skúsenosti s touto rotačnou kefou?
Odpovedať
Profilova fotka
ja osobne nie, ale moja mamina ju má a je veľmi spokojná :-) zataiľ sa jej do toho vlasy nezamotali :-D no ale ona má hlavne krátke a rýchlo si spraví perfektný účes. Ak máš dlhšie vlasy, je treba si poriadne oddeliť pramienok, ktorý natáčaš od ostatných vlasov, aby sa ti nezamotali... :-p
Odpovedať
barchee: veď to ja som nad tou kefou rozmýšľala ale bojím sa práve toho aby sa mi nezamotali vlasy, ja ich mám totiž dlhé asi po lopatky. Potrebujem niečo čo mi pekne vyfúka vlasy a normálnou fefou a fénom si to sama vysušiť neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
andzi - my sme vlani (alebo predvlani) s bratom kupili mame na Vianoce ten fen s tou kefou co sa sama toci.... mama je spokojna... ja som to neskusala, bo ja si vlasy nefukam - nema to vyznam :-S
Odpovedať
moja teta ma tuto kefu a ma dlhsie vlasy ale hovorila ze jej to zamotava vlasy a ze ich ma potom zelektrizovane, ja pouzivam fukaciu kulmu braun a ta je dobra, najprv si vlasy vysusim fenom a potom ich upravim touto kulmou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám tiež takú teplovzdušnú kulmu s kefou - najprv vyfénujem a potom pekne vyhladím a jemne zvlním - aj keď moje vlasy sú vlnité dosť ajtak - skôr používam žehličku na vyrovnanie :-| ale tá rotačná kefa je fajn ak je strih krátky, že sa ti tam nepletú ostatné vlasy...polodlhé by sa asi zamotávali...ale ak by si si vypla všetky vlasy hore a fúkala odspodu po pramienkoch, podla mňa by sa to dalo...len by ti trvalo asi hodinu - tipujem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja mám presne túto kefu a som veľmi spokojná..mám veľmi husté, dlhé vlasy a nezamotáva mi ich.. chce to len trošku cviku ;-) vlasy sú po nej krásne lesklé..keď si ich nechám voľne vysušiť, pôsobia strapato, no s touto kefou sú ako od kaderníčky :-) kúpila som ju aj sestre, je spokojná..môžem odporučiť
Odpovedať
zuzka: ktorú fúkaciu kefu Braun máš? Dalo by sa ti poslať nejaký link z internetu? Ja mám kučeravé vlnité vlasy a hľadám niečo čo mi ich pekne vyfúka ako od kaderníčky aby mi potom žehklenie dlhšie vydržalo. lebo keď sa len normálne vyfúkam, nestačí to.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?