Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Ahojte, tak ja uz mam po dalsej skuske, uz len posledna, jupiii x-) Dufam, ze sa mi to aj podari...
Odpovedať
aaaaaaaaahojteeeeeeeeeeeee :) som tu dobre dlho nebola...ale to viete...skola, skusky a tak....so skuskami som len zacala bo od 18.5. sme mali do konca maja nejake tereny, tie posledne sme boli v slovenskom raji takze skuskovat sa ani nedalo a na predterminoch som chytila chripku takze tiez nula bodov....ale tak z terenov mam Acka, jednu skusku mam uz tiez urobenu ale neviem na ake pismenko - ale mam ju urcite, to som si ista, no a jednu som robila ale na FX :-p nevadi, opravim v stredu :) No a teraz mam pondelok, utorok aj v stredu skusky tak sa iba drtim a drtim nech mam 16.6. posledne dve a mozem zacat prazdninovat, snad sa mi to vsetko takto pekne podari....z tych poslednych dvoch mam najvacsi strach ale sak uvidime.... domini, super ze sa uz budete stahovat :) konecne do vlastneho, to musi byt super :) vitam vsetky nove :) a idem dalej sprtat....ide to pomaly ale aspon si toho viac pamatam.... jo a drahy ma Ing. statnice presne na moje narodky vo stvrtok :) tak sme teraz v knihach obaja....drzte palce :) aj ja drzim vam vsetkym a aurinko ticho zavidim koniec skuskoveho 21.5., super :-) tak ahojtteeeeee:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj,já mám poslední zápočet 15.6,tak si s veronice budeme vzájemně držet palce,viď? píšu toho 15.6.opravu jednoho předmětu,co máme povinný,takže to musím dát,mám z toho docela nervy,ale snad to bude v pohodě.Tenhle týden jsem si aspoň trochu spravila náladu a byla jsem dvakrát na skvělém koncertě (Liam O´Maonlaí a Markéta Irglová),jedno lepší než druhé,vždycky jsme se vzájemně moc rádi viděli a byl čas si popovídat,tak super :-)
Odpovedať
ahojda veronice: u nas to slo opravdu rychle. meli jsme moznost 3 predterminu a vsechny vysly! ale vidam jeste spoustu lidi na nadrazi jak do brna vyrazeji, chudacci... ted jsem doma a nemam zadnou brigadu. alespon chodim na samosber jahod. za 4 dny vydelano 1000korun. ale to vstavani ve 4 a bolave nohy, ruce a zada jsou kruta dan. doufam, ze me to dostatecne motivuje k tom, abych se poradne ucila a nemusela tak skoncit naporad... jo a ja zase loni maturovala na milackovy narozeniny =) ja byla o vikendu taky na super akci. Jam Rock v Zamberku. proste parada. jen jsme s milackem ve stanech hrozne vymrzli. zimni bunda, tri mikiny a dve tricka+troje kalhoty pres sebe a zimni ponozky opravdu nestacili a je zazrak, ze nejsme nemocni. ale krasny zazitek. na krystofech a support lesbiens jsme stali primo pod molem u podia a ja mam richarda krajca vyfocenyho ze vzdalenosti necely 1,5m. luxuuus. mimochodem je to vazne krasnej chlap. preju vsem, at to zkouskove cele zvladnete a mate krasne prazdniny.
Odpovedať
no damy, prisla som sa vam pochvalit - vo stvrtok som mala narodky a drahy mi v pondelok vravi ze pre mna este nema darcek no a nakolko mal na moje narodky statnice tak mu vravim ze chcem len aby zostatnicoval a ze este jednu zltu ruzu a budem stastna :) no a viete co mi ten moj Ing. spravil? Vo stvrtok po statniciach (spravil :-) ) sme isli ku nam na tortu co som mu spravila, on siel potom este na vyhodnotenie a ja do prace. Pridem vecer domov, otvorim dvere na izbe a hadajte co - 21 uplne uzasnych zltych ruzi :-) no ja som zostala uplne bez dychu :-) :-) :-) no hotova som este teraz, tolko vela krasnych kvetin mi este nikto nikdy nedal :-) mam to ja ale romantika :-) :-) :-) inak skola ide straaaaaasne pomaly...este stale 5 skusok, z toho jednu (anglinu) som si nechala na august, chcem to spravit nech sa s tym netrapim az do tretiaku....ach jo...tak velmi chcem prazdniny :-( vam sa ako dari? co nove? :-)
Odpovedať
Ahojte, dosla som Vas kuku bo Vas zanedbavam :), ale po skuskovom sa polepsim. Normalne Vam zavidim :) Veronice tie ruze a Aurinko tebe, ze mas po skuskach. Mne ostali este tri. 8-( ale uz sa mi vazne nechce. A pochvalim sa Vam aj ja. Vcera mi vybrali stehy a uz sa ucim chodit a celkom mi to ide. :) Bolo to v nemocnici dost sranda, no zvladla som a zivot ide dalej :) Tak sa tu majte pekne idem studovat Rimske pravo ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, veronice,tak to ti závidím, máš zlatého milého,fakt :-) já se učím na poslední zkoušku v pondělí,držte mi pěsti,potřebuju to dát!!! pak jenom dopsat bakalářku a bude konečně klid. takyuž se mi do toho moc nechce,ale utěšuje mě,že to bude poslední zkouška. Tak se mějte,přeju vám štěstíčko a držte pěsti!!!
Odpovedať
veronicka tak ty uz mas aj po operacii? no super :-) tak hlavne pekne pomalicky, nepretaz si tu nohu, neni to sranda ale sak to ti uz asi vraviet nemusim :-) drzim palce na to pravo! princi, aj tebe vela stastia! juj uz nech to mame vsetky za sebou :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Tak ja uz mam po tom x-) Dneska som zrobila poslednu skusku, uz mam pred sebou len prazdniny a 3. rocnik (a bakalarku so statnicami 8-() :-D :-D. Drzim am vsetkym palceky, aby ste mali co najskor pokoj ;-)
Odpovedať
Jůů, vůbec nevím, že je tu tahle diskuze. Můžu se přidat k 88? :-)
Odpovedať
ahojte, jachm vitaj. :-) ako baby? ja mám na krku ešte 3skúšky, ale čo chvíľa idem na dovču. :-) na fb som dala pár fotiek ako sme pokročili s domčekom. čo vy?
Odpovedať
Já jsem naštěstí dozkouškovala už 2.6., takže se můžu věnovat přípravám... Ericca: máš super heslo pro život! přesně tím se řídím,i když spousta lidí nechápe :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak to sa máš. aj ja by som už chcela mať pokoj od skúšok, ale ešte v pondelok a utorok mám skúšky. tak áno všetko sa dá len treba chcieť. mne sa to už veľa krát osvedčilo, aj keď sem tam bolo treba aj š´ťastia. ;-)
Odpovedať
Teda měla jsem takový divný pocit,že se budu vdávat a spousta lidí to bude komentovat, že jsem moc mladá a studuju atd, ale koukám Ericca, že ty už jsi rok vdaná...super... ;-)
Odpovedať
Ahoj Jachm, vitaj. Ericca, drzim ti strasne moc palceky, nech uz mas aj ty prazdniny ;-) A to mas za 2 dni 3 skusky?
Odpovedať
Profilova fotka
caute... ja som tu len raz za cas...len kuk a utekam. v stredu mam statnice, tak sa ucim, kolko vladzem...ale vacsinou uz nevladzem... veronice, pekne ta tvoj drahy prekvapil na narodky... :-)
Odpovedať
jachm kašli na ľudí, aj u nás to pár inteligentov komentovala. museli si zvyknúť. :-D Riana, ďakujem. pondelok a v utorok mám skúšky. sú to riadne termíny. jeden opravák mám ešte.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky,omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla,řeším teď věci kolem školy,zachraňuju si studentskou existenci,tak doufám,že to vyjde.Držím palce na zbývající zkoušky,to zvládnete!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky..mozem sa k vam pridat?????
Odpovedať
Profilova fotka
teuflerin: vítej,jasně,že se můžeš přidat :-) pověz nám něco o sobě
Odpovedať
Profilova fotka
tak vekovo som rovnako ako vy...vsak :-D ....koncim teraz druhy rocnik na vysokej..v piatok mam este dufam ze posldneu skusku...mam priatela styri a pol roka.....akurat po nasej dovolenke sa stahujeme do podnajmu..konecne.....pred par dnami sme sa dohodli ze chceme mat o rok v lete svadbu ;-) tak to ideme zacat riesit....no a inak neviem co take by ste chceli vediet.....popytajte sa kludne hocico
Odpovedať
Teuflerin, ako sa voláš? po väčšine sa tu oslovujeme už menom, ja som Erika. a akú by ste chceli mať svadbu? velkú, malú, v kostole, ...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj erika..som kristina...no a svadbu?este nviem, ale velku urcite nie...taku akurat do 50hosti by mi stacilo....a zatial sme sa bavioli o urade, no nakoniec sme zabehli do kostola a si to bude mozno aj tam, to uz na vzajomnej dhode....ako kazda normalna baba mam uz urcitu predstavu, vyzdoba, uces, farby......len uz to zrealizovat
Odpovedať
Ahoj Kristina, gratuluju k rozhodnutí a přeju pevné nervy při zařizování ;-)
Odpovedať
aj my sme mali do 50 ľudí. úplne to stačilo. tam aj tie výdavky sú ešte ako tak v norme.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kristino,taky gratuluju k rozhodnutí a držím palce. Jsem Janka. sice jsem trošku starší než vy,ale holky tady jsou moc fajn,tak jsem tu zůstala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som rada ze ste ma tu uvitali..a o com tu bezi tak vasa diskusia????a vsetkym dakujem
Odpovedať
o všetkom. svadba, škola, práca, plány do budúcna a tak. :-)
Odpovedať
Já jsem se ještě nepředstavila :-N Jsem taky Jana :-) Holky, musím se vám pochlubit, včera přišly prstýnky, konečně. Strašně jsem se bála, že nám nebudou sedět a k mýmu obrovskýmu nadšení seděly! Jenomže když jsme je večer měli znovu na ruce, tak příteli padal :-D Celkem vtipný, prostě musí přibrat, protože menší už by nepřetáhl přes kloub :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jé,mám tu jmenovkyni,tak to je super :-) Jani,koukám,že jsi z Brna,odkud?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?